19082
Počet přihlášených týmů: 10
regionál Hnátova koule Pořádá AURA Havlíčkův Brod   5.5.2019 ••• trojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 84.313
15070 Zhi Jing Vaňková PC Sokol Velim   90 26.625
15010 Yvetta Chmelařová SKP Kulová osma   91 29.375
15011 Ivo Chmelař SKP Kulová osma   109 28.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 70.409
16124 Zuzana Malá SKP Kulová osma   133 28.125
18109 Martin Šternberg SPORT Kolín   167 19.034
24275 Vojtěch Černý PC Sokol Velim   153 23.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 66.754
11009 Pavel Fereš PK 1293 Vojnův Městec   71 26.501
11049 Zdeněk Bucek 1. KPK VRCHLABÍ   264 17.439
12010 Pavel Pachla AURA Havlíčkův Brod   175 22.814
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 60.986
17097 Jean Griffon AURA Havlíčkův Brod   179 17.048
13075 Miroslava Kučerová-Habásková AURA Havlíčkův Brod   492 1.719
24309 Michal Habásko AURA Havlíčkův Brod   14 42.219
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 49
11032 Jiří Ježek Ml. "E" PEK STOLÍN   165 23.469
16077 Pavel Holoubek SKP Řepy   80 25.531
  Daniel Hejzlar      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 36.27
16047 Ladislav Chocholouš PK Sezemice   168 17.939
15021 Romain Nacu PK Sezemice   273 16.518
15041 Miloslav Šupol AURA Havlíčkův Brod   622 1.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 25.735
18035 Aneta Linhartová AURA Havlíčkův Brod   384 6.469
17025 Milan Jílek AURA Havlíčkův Brod   319 6.609
18081 Josef Bartoš CHRUPEK Chrudim   295 12.657
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 21.662
14028 Milena Hercoková Sokol Kostomlaty   370 9.970
21805 Václava Reinbergrová PCP LIPNÍK   413 8.034
19013 Miroslav Kmoch PCP LIPNÍK   539 3.658
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 10.703
12011 Josef Schinzel AURA Havlíčkův Brod   219 10.703
  Artur Hejkal      0
  Lucie Hložková      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 6.25
12012 Milan Valenta AURA Havlíčkův Brod   682 0.281
18079 Iveta Valentová CHRUPEK Chrudim   444 5.969
19035 Petr Pokorný AURA Havlíčkův Brod   875 0.000