19083
Počet přihlášených týmů: 36
regionál 1. Bitva o Terezín Pořádá SK Sahara Vědomice   23.11.2019 ••• trojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 168.875
11039 Vojtěch Lukáš PLUK Jablonec   6 47.875
29062 Petr ml. Vavrovič "E" PC Sokol LIPNÍK   2 63.000
21774 Tomáš Michálek Carreau Brno   8 58.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 155.625
98446 Petr Morávek PC Sokol LIPNÍK   25 49.000
14075 Kateřina Froňková "E" PC Sokol LIPNÍK   12 56.750
28007 František Kaplánek HRODE Krumsín   14 49.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 140.25
12022 Veronika Slobodová Carreau Brno   10 44.750
26075 Jakub Konšel POP Praha   1 59.000
99555 Martin Pírek HRODE Krumsín   24 36.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 124.75
24235 Jana Konečná Kulový blesk Olomouc   39 41.500
21775 Jan Michálek Carreau Brno   15 40.500
14024 Markéta Palicová PLUK Jablonec   11 42.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 119
11001 Petr Lukáš PLUK Jablonec   22 39.375
11002 Jana Lukášová PLUK Jablonec   28 39.125
14074 Blanka Froňková PC Sokol LIPNÍK   23 40.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 111
11037 Viktor Šebek 1. KPK VRCHLABÍ   102 27.625
12086 Jiří Froněk CdP Loděnice   33 41.500
15067 Hynek Vyoral CdP Loděnice   26 41.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 102.188
15023 Miloš Přibyl SK Sahara Vědomice   20 42.875
25003 Simona Horáčková SK Sahara Vědomice   49 31.813
15047 Milan Mikyška SK Sahara Vědomice   47 27.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 95.75
12017 Dana Tomášková UBU - United Balls of Únětice   69 32.375
25017 Jana Radoušová PK OSIKA   54 29.500
99574 Jiřina Demčíková SK Sahara Vědomice   56 33.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 94.126
13001 Pavla Beranová PC Sokol LIPNÍK   53 32.938
13004 Pavel Mazúr PC Sokol LIPNÍK   182 14.688
27039 Jindřich Kauca PC Kolová   3 46.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 91.533
21912 Jiří Koreš St. HAVAJ CB   7 44.500
21913 Alena Korešová HAVAJ CB   67 27.719
15068 Kamil Žárský POP Praha   143 19.314
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 90.236
11006 Milan Kulhánek SK Sahara Vědomice   38 39.750
25002 Kateřina Hocková SK Sahara Vědomice   163 16.298
99512 Pavel Kocourek SK Sahara Vědomice   60 34.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 88.377
13029 Josef Kamaryt Club Rodamiento   48 31.938
13027 Ivana Dlouhá Club Rodamiento   45 32.938
25011 Tomáš Jirkovský PK OSIKA   82 23.501
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 88.078
15028 Michal Čížek Petank Club Praha   463 5.078
27015 Lubomír Srnský "E" 1. KPK VRCHLABÍ   17 50.750
14076 Tomáš Klír Petank Club Praha   35 32.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 85.126
23021 Jiří Ondryáš FRAPECO   21 43.625
21755 Lukáš Valenz Varan Karlovy Vary   41 33.626
21837 Helena Valenzová Varan Karlovy Vary   259 7.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 79.018
10159 Rudolf Vaníček Sokol Kostomlaty   177 17.236
19001 Jaromír Vlach Sokol Kostomlaty   90 30.250
10163 Alena Vaníčková Sokol Kostomlaty   64 31.532
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 78.814
17001 Karel Přikryl SK Sahara Vědomice   122 28.719
16010 Dana Šplechtová CdP Loděnice   73 36.625
16120 Jiří Froněk Ml. "J" Petank Club Praha   240 13.470
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 76.126
12083 Miloslav Zátka SKP Kulová osma   109 23.781
12085 Hana Mitkovová SKP Kulová osma   108 23.781
14052 Jaroslava Škorničková Sokol Kostomlaty   99 28.564
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 72.441
21836 Tomáš Piller SK Sahara Vědomice   93 25.063
28001 Monika Pillerová SK Sahara Vědomice   117 21.626
20730 Milan Lapihuska St. SK Sahara Vědomice   120 25.752
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 70.408
16075 Jaroslav Hladík SKP Řepy   171 24.813
16086 Miroslav Ptáček SKP Řepy   167 22.407
16082 Jaroslav Pastorek SKP Řepy   142 23.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 69.315
12038 Leoš Krejčín SKP Kulová osma   30 32.126
96209 Martin Bartoš 1. KPK VRCHLABÍ   315 8.438
12037 Lenka Krejčínová SKP Kulová osma   44 28.751
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 67.815
26010 Jiří Řezníček 1. KPK VRCHLABÍ   75 34.126
13041 Hana Sládková 1. KPK VRCHLABÍ   132 27.532
26009 Luboš Bím 1. KPK VRCHLABÍ   435 6.157
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 67.347
99510 Milan Demčík St. SK Sahara Vědomice   151 27.063
16077 Pavel Holoubek SKP Řepy   101 24.094
15086 Vladimír Kunert PCP LIPNÍK   266 16.190
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 66.22
15011 Ivo Chmelař SKP Kulová osma   50 30.188
15010 Yvetta Chmelařová SKP Kulová osma   52 30.000
18077 Iva Medunová CHRUPEK Chrudim   300 6.032
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 65.441
18076 Vilém Meduna CHRUPEK Chrudim   178 21.251
18075 Kristýna Krajánková "E" CHRUPEK Chrudim   183 20.314
12042 Petr Pilát SKP Kulová osma   85 23.876
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 63.221
23131 Jaroslav Felčárek FRAPECO   91 31.750
29061 Petr Vavrovič PC Sokol LIPNÍK   289 7.595
23086 Miroslav Řehoř FRAPECO   74 23.876
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 62.067
16144 Vojtěch Zikmunda PC Mimo Done Nymburk   198 17.159
17055 Matěj Zikmunda "E" PC Mimo Done Nymburk   207 17.252
14081 Vendula Boubínová Petank Club Praha   133 27.656
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 57.864
18130 Oldřich Semrád POP Praha   193 20.189
17090 Marie Sedláčková PCP LIPNÍK   251 17.360
16117 Václav Stejskal JAPKO   164 20.315
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 38.268
18012 Christo Christov SKP Řepy   253 12.110
18013 Irena Christovová SKP Řepy   263 11.782
16029 Barbora Kašparová Petank Club Praha   222 14.376
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 33.672
18055 Pavel Dostál Petank Club Praha   301 12.859
19025 Jan Maňák Petank Club Praha   265 14.719
19027 Martin Jelínek Petank Club Praha   418 6.094
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 27.86
16151 Jan Kára PC Mimo Done Nymburk   145 23.438
19015 Jan Lukaševič PC Mimo Done Nymburk   415 4.422
  Duška Miloš      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 24.236
20714 Marie Chludilová PC Sokol LIPNÍK   310 11.251
98458 Naděžda Muzikantová PC Sokol LIPNÍK   337 8.860
13046 Miloslav Salač PC Sokol LIPNÍK   485 4.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 22.583
18028 Valerija Rybářová SKP Řepy   346 7.845
19006 Hana Koňasová SKP Řepy   366 6.955
18021 Věra Čapková SKP Řepy   354 7.783
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 10.204
18005 Josef Procházka SKP Řepy   322 10.204
  Váňová Věra Pha 17      0
  Křížek Evžen Pha 17      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 8.847
28037 Tatiana Dvořáková CP VARY   424 3.533
14026 Renata Kloudová CP VARY   426 3.157
17059 Tomáš Kula CP VARY   494 2.157
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 0
  Mirek Jahoda      0
  Janoš jiri      0
  Rajbegrova vaclava      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 0
  Lucie Pospíchalová      0
  Smieško Zdeněk      0
  Křešťáková Jana      0