Počet přihlášených týmů: 23
regionál Zámecký turnaj Pořádá PK 1293 Vojnův Městec   24.8.2019 ••• trojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 88.812
12049 Michal Soldán HRODE Krumsín   155 29.875
23029 Ladislav Kobza HRODE Krumsín   149 23.687
12048 Miloslav Pánek HRODE Krumsín   110 35.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 72.377
99496 Michal Drmola HRODE Krumsín   132 26.126
24272 Miroslav Drmola HRODE Krumsín   103 38.000
17039 Petra Drmolová HRODE Krumsín   357 8.251
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 59.237
27062 Karel Mrlina FENYX Adamov   124 25.188
28005 Petr Blažej 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   188 17.033
98304 Bronislava Urbanová 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   212 17.016
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 57.158
26074 Ondřej Preuss POP Praha   99 21.017
96200 Pavel Vlk POP Praha   213 10.016
17086 Milan Radechovský PC Mimo Done Nymburk   92 26.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 52.97
14098 Petr Skala PC Sokol Velim   183 17.314
24275 Vojtěch Černý PC Sokol Velim   176 19.531
14099 Aleš Klouda PC Sokol Velim   200 16.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 46.316
18076 Vilém Meduna CHRUPEK Chrudim   191 18.877
18084 Pavel Fila CHRUPEK Chrudim   358 7.875
18075 Kristýna Krajánková "E" CHRUPEK Chrudim   207 19.564
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 46.223
28056 Eva Blažejová 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   262 12.096
15033 Jaroslav Lhoták SKP Kulová osma   224 17.782
15034 Hedvika Dušáková SKP Kulová osma   211 16.345
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 46.002
10139 Jiří Karásek HRODE Krumsín   185 25.063
12047 Františka Karásková HRODE Krumsín   209 20.939
  Ptáček Luboš      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 40.833
16144 Vojtěch Zikmunda PC Mimo Done Nymburk   204 18.565
17055 Matěj Zikmunda "E" PC Mimo Done Nymburk   234 14.940
18003 Pavel Plachý PC Mimo Done Nymburk   416 7.328
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 39.94
21760 Jarmila Dvořáková PC AUSTERLITZ 1805   261 13.688
99528 Miroslav Bayer PC AUSTERLITZ 1805   228 14.126
16027 Alena Tomášková PC AUSTERLITZ 1805   240 12.126
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 38.375
17060 Petr Bejšovec "J" Orel Řečkovice   120 29.000
16033 Jan Buchta PEPEK   439 7.750
20701 Šárka Režová Carreau Brno   594 1.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 38.098
11018 Jiří Němec FENYX Adamov   235 18.564
17022 Soňa Karásková FENYX Adamov   255 11.751
28034 Tereska Kejíková FENYX Adamov   319 7.783
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 28.752
15078 David Vérosta HP TŘEBÍČ   524 5.750
12010 Pavel Pachla AURA Havlíčkův Brod   131 23.002
10136 Lukáš Bartejs PKK Třebíč   698 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 21.909
23048 Oldřich Brož St. PK 1293 Vojnův Městec   156 16.893
25033 Zdeněk Konopásek POP Praha   611 0.766
27025 Jakub Konopásek PK 1293 Vojnův Městec   389 4.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 20.487
23084 Ladislav Rylich 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   377 6.251
10129 Jarmila Rylichová SLOPE BRNO   321 8.798
19052 Blanka Lazarová Bedřichovický pétanque club 2016   469 5.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 17.126
20714 Marie Chludilová PC Sokol LIPNÍK   393 6.204
98458 Naděžda Muzikantová PC Sokol LIPNÍK   370 7.078
13046 Miloslav Salač PC Sokol LIPNÍK   499 3.844
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 16.877
18118 Rudolf Hýbela Bedřichovický pétanque club 2016   487 2.626
18117 Jitka Hýbelová Bedřichovický pétanque club 2016   517 2.188
18131 Yvonne Marečková Orel Řečkovice   286 12.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 16.126
18081 Josef Bartoš CHRUPEK Chrudim   322 9.282
18080 Helena Bartošová CHRUPEK Chrudim   455 5.969
19053 Jan Spilka CHRUPEK Chrudim   660 0.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 6.407
17067 Michaela Dudašková "J" Orel Řečkovice   402 6.407
26001 Šárka Slavíčková "E" Carreau Brno   910 0.000
  Josef Dohnal      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 0
  Pavel Šafránek - VM      0
  Martina Machovcová - VM      0
  Vít Lossgott - ZR      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 0
  Martin Jiroušek      0
  Lucie Jagošová      0
  Jiří Jagoš      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 0
25035 Libor Machovec PK 1293 Vojnův Městec   843 0.000
  Martin Hošák - PK1293      0
  Veronika Hošáková - VM      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 0
23034 Karel Malivánek PK 1293 Vojnův Městec   845 0.000
  Jakub Malivánek      0
  Karel Malivánek st.      0