20002
Počet přihlášených týmů: 39
prestige 2. Bitva o Terezín - cena kladrubského vraníka Pořádá SK Sahara Vědomice   22.2.2020 ••• trojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 161.625
29062 Petr ml. Vavrovič "E" PC Sokol LIPNÍK   2 63.000
29049 Jan Marhoul CdP Loděnice   9 56.875
12086 Jiří Froněk CdP Loděnice   31 41.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 142.125
22007 Jan Resl POP Praha   12 45.625
21912 Jiří Koreš St. HAVAJ CB   5 48.000
27039 Jindřich Kauca PC Kolová   3 48.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 139.75
11039 Vojtěch Lukáš PLUK Jablonec   7 50.250
14024 Markéta Palicová PLUK Jablonec   11 42.750
12022 Veronika Slobodová Carreau Brno   8 46.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 138.125
15058 Michal ml. Zdobinský "J" PC Sokol LIPNÍK   34 45.625
14074 Blanka Froňková PC Sokol LIPNÍK   19 43.500
98446 Petr Morávek PC Sokol LIPNÍK   24 49.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 136
24235 Jana Konečná Kulový blesk Olomouc   57 39.500
21775 Jan Michálek Carreau Brno   20 37.500
21774 Tomáš Michálek Carreau Brno   10 59.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 130.813
23021 Jiří Ondryáš FRAPECO   21 43.625
27015 Lubomír Srnský 1. KPK VRCHLABÍ   16 49.875
21755 Lukáš Valenz Varan Karlovy Vary   22 37.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 126.875
11001 Petr Lukáš PLUK Jablonec   26 38.125
11002 Jana Lukášová PLUK Jablonec   32 37.500
99532 Ivo Michálek Carreau Brno   6 51.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 121.188
13040 Vojtěch Bílek "J" 1. KPK VRCHLABÍ   30 42.500
96034 Daniel Bílek 1. KPK VRCHLABÍ   41 36.938
13064 Lukáš Michalička "E" 1. KPK VRCHLABÍ   37 41.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 115.813
14075 Kateřina Froňková "E" PC Sokol LIPNÍK   14 56.750
12020 Petr Fafek PC Sokol LIPNÍK   38 31.688
15047 Milan Mikyška SK Sahara Vědomice   45 27.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 115.625
14008 David Bačo TOP - ORLOVÁ   46 41.750
15067 Hynek Vyoral CdP Loděnice   25 41.875
15001 Jiří Ulmann TOP - ORLOVÁ   70 32.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 102.657
99512 Pavel Kocourek SK Sahara Vědomice   53 35.750
11006 Milan Kulhánek SK Sahara Vědomice   40 41.000
15059 Zdeněk Gröschl SK Sahara Vědomice   98 25.907
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 96.97
13029 Josef Kamaryt Club Rodamiento   58 34.688
13027 Ivana Dlouhá Club Rodamiento   56 35.313
25011 Tomáš Jirkovský PK OSIKA   72 26.969
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 96.408
14052 Jaroslava Škorničková Sokol Kostomlaty   113 28.564
10163 Alena Vaníčková Sokol Kostomlaty   64 34.594
19001 Jaromír Vlach Sokol Kostomlaty   86 33.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 96.125
99574 Jiřina Demčíková SK Sahara Vědomice   48 33.500
12017 Dana Tomášková UBU - United Balls of Únětice   65 33.000
25017 Jana Radoušová PK OSIKA   44 29.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 95.063
13001 Pavla Beranová PC Sokol LIPNÍK   51 32.938
23086 Miroslav Řehoř FRAPECO   68 27.250
23131 Jaroslav Felčárek FRAPECO   76 34.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 87.504
20730 Milan Lapihuska St. SK Sahara Vědomice   112 25.752
12038 Leoš Krejčín SKP Kulová osma   27 32.501
12037 Lenka Krejčínová SKP Kulová osma   39 29.251
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 87.22
14006 Michal Havel 1. KPK VRCHLABÍ   103 24.750
26010 Jiří Řezníček 1. KPK VRCHLABÍ   74 34.313
13041 Hana Sládková 1. KPK VRCHLABÍ   118 28.157
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 85.782
17001 Karel Přikryl SK Sahara Vědomice   117 28.219
28004 Petr Tománek SKP Hranice VI.-Valšovice   55 30.219
27030 Miloslava Kutá SKP Hranice VI.-Valšovice   67 27.344
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 82.47
18132 Vladimír Vašíček PK Polouvsí   139 27.313
13060 Petr Janík PCBD   83 26.344
17060 Petr Bejšovec "J" Orel Řečkovice   133 28.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 80.878
15042 Hana Bayerová UBU - United Balls of Únětice   130 24.345
14079 Jan Vorel "E" Petank Club Praha   59 32.188
13079 Milan Bayer UBU - United Balls of Únětice   129 24.345
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 77.41
16075 Jaroslav Hladík SKP Řepy   153 26.251
16086 Miroslav Ptáček SKP Řepy   147 24.033
16082 Jaroslav Pastorek SKP Řepy   99 27.126
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 76.284
15023 Miloš Přibyl SK Sahara Vědomice   35 39.875
21836 Tomáš Piller SK Sahara Vědomice   148 19.345
28001 Monika Pillerová SK Sahara Vědomice   164 17.064
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 73.97
13044 Jana Fafková PC Sokol LIPNÍK   107 19.719
27088 Sylva Mandíková PCP LIPNÍK   66 24.438
15070 Zhi Jing Vaňková PC Sokol Velim   109 29.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 66.313
15009 Martin Skopal Kulový blesk Olomouc   121 29.750
18001 Vladimír Matuška Orel Řečkovice   143 29.125
19040 Tomáš Olbort Orel Řečkovice   340 7.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 66.254
16077 Pavel Holoubek SKP Řepy   88 26.219
16109 Magda Sjögren SKP Kulová osma   160 22.439
11049 Zdeněk Bucek 1. KPK VRCHLABÍ   189 17.596
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 65.908
15011 Ivo Chmelař SKP Kulová osma   49 30.188
15010 Yvetta Chmelařová SKP Kulová osma   50 30.000
18077 Iva Medunová CHRUPEK Chrudim   361 5.720
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 63.72
12083 Miloslav Zátka SKP Kulová osma   125 23.250
12085 Hana Mitkovová SKP Kulová osma   124 23.250
13084 David Vondrouš CdP Loděnice   200 17.220
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 63.564
27069 Michal Preuss POP Praha   61 28.126
26011 Vladimír Brázda 1. KPK VRCHLABÍ   28 35.438
  Mariana Semeniv (UA)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 63.099
15068 Kamil Žárský POP Praha   108 23.626
18109 Martin Šternberg SPORT Kolín   132 24.158
15086 Vladimír Kunert PCP LIPNÍK   273 15.315
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 57.736
99510 Milan Demčík St. SK Sahara Vědomice   146 28.063
28047 Luděk Suchomel SK Sahara Vědomice   221 10.219
25002 Kateřina Hocková SK Sahara Vědomice   151 19.454
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 56.941
12042 Petr Pilát SKP Kulová osma   77 25.001
15033 Jaroslav Lhoták SKP Kulová osma   220 16.345
15034 Hedvika Dušáková SKP Kulová osma   225 15.595
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 55.8
18130 Oldřich Semrád POP Praha   212 20.252
15060 Jiří Horálek PCP LIPNÍK   181 17.500
17090 Marie Sedláčková PCP LIPNÍK   246 18.048
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 54.004
11041 Petra Kadavá "E" 1. KPK VRCHLABÍ   162 20.564
17031 Jakub Maršík "J" 1. KPK VRCHLABÍ   136 22.376
15055 Jakub Srnský "J" 1. KPK VRCHLABÍ   229 11.064
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 52.768
15020 Nikola Pavlasová PK Sezemice   219 21.017
15021 Romain Nacu PK Sezemice   265 12.563
16047 Ladislav Chocholouš PK Sezemice   208 19.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 49.879
25003 Simona Horáčková SK Sahara Vědomice   47 31.813
99540 Robert Lapihuska SK Sahara Vědomice   304 9.033
99539 Milan Lapihuska Ml. SK Sahara Vědomice   305 9.033
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 48.097
18076 Vilém Meduna CHRUPEK Chrudim   178 21.439
18084 Pavel Fila CHRUPEK Chrudim   510 6.094
18075 Kristýna Krajánková CHRUPEK Chrudim   185 20.564
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 37.485
19025 Jan Maňák Petank Club Praha   258 15.532
19027 Martin Jelínek Petank Club Praha   380 7.594
18055 Pavel Dostál Petank Club Praha   283 14.359
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 39 Síla: 0
  Sabine Friedel - Německo      0
  Karl Blütchen - Německo      0
  Fabio Trampler - Německo      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 38 Síla: 0
  Andreas Endler - Německo      0
  Jens Riedel - Německo      0
  Stefan Lauche - Německo      0