20003
Počet přihlášených týmů: 57
regionál Světový den koulí 2020 Pořádá C.T.P. CLUB OŘECH   7.3.2020 •• dvojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 119.75
29062 Petr ml. Vavrovič "E" PC Sokol LIPNÍK   2 63.000
14075 Kateřina Froňková "E" PC Sokol LIPNÍK   14 56.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 108.5
29049 Jan Marhoul CdP Loděnice   7 57.000
27015 Lubomír Srnský 1. KPK VRCHLABÍ   15 51.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 97.5
21912 Jiří Koreš St. HAVAJ CB   4 48.500
27039 Jindřich Kauca PC Kolová   3 49.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 93
14024 Markéta Palicová PLUK Jablonec   12 42.750
11039 Vojtěch Lukáš PLUK Jablonec   8 50.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 87.125
14074 Blanka Froňková PC Sokol LIPNÍK   31 41.500
15058 Michal ml. Zdobinský "J" PC Sokol LIPNÍK   35 45.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 83.25
12022 Veronika Slobodová Carreau Brno   9 45.750
29002 Sylva Mrázková PC Kolová   41 37.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 80.688
12020 Petr Fafek PC Sokol LIPNÍK   39 31.688
98446 Petr Morávek PC Sokol LIPNÍK   27 49.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 78.625
15067 Hynek Vyoral CdP Loděnice   25 42.000
16010 Dana Šplechtová CdP Loděnice   75 36.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 75.625
11001 Petr Lukáš PLUK Jablonec   29 38.125
11002 Jana Lukášová PLUK Jablonec   34 37.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 72.563
12086 Jiří Froněk CdP Loděnice   21 44.000
12070 Petr Mrázek PC Kolová   147 28.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 68.876
13027 Ivana Dlouhá Club Rodamiento   62 34.938
13029 Josef Kamaryt Club Rodamiento   69 33.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 66.375
99574 Jiřina Demčíková SK Sahara Vědomice   54 33.375
12017 Dana Tomášková UBU - United Balls of Únětice   68 33.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 66.032
26010 Jiří Řezníček 1. KPK VRCHLABÍ   66 35.844
13041 Hana Sládková 1. KPK VRCHLABÍ   91 30.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 63.125
23131 Jaroslav Felčárek FRAPECO   74 35.250
23086 Miroslav Řehoř FRAPECO   61 27.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 62.627
12038 Leoš Krejčín SKP Kulová osma   26 32.876
12037 Lenka Krejčínová SKP Kulová osma   38 29.751
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 60.188
15011 Ivo Chmelař SKP Kulová osma   49 30.188
15010 Yvetta Chmelařová SKP Kulová osma   50 30.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 60.094
14081 Vendula Boubínová Petank Club Praha   126 27.656
14079 Jan Vorel "E" Petank Club Praha   51 32.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 55.689
19001 Jaromír Vlach Sokol Kostomlaty   87 33.250
16109 Magda Sjögren SKP Kulová osma   161 22.439
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 54.657
17086 Milan Radechovský PC Mimo Done Nymburk   85 30.094
16151 Jan Kára PC Mimo Done Nymburk   128 24.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 53.876
15068 Kamil Žárský POP Praha   109 23.626
21913 Alena Korešová HAVAJ CB   64 30.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 52.127
12042 Petr Pilát SKP Kulová osma   81 25.001
16082 Jaroslav Pastorek SKP Řepy   116 27.126
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 51.25
99532 Ivo Michálek Carreau Brno   6 51.250
20504 Roman Bytešník Carreau Brno   688 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 50.128
13079 Milan Bayer UBU - United Balls of Únětice   110 25.064
15042 Hana Bayerová UBU - United Balls of Únětice   111 25.064
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 50.097
16075 Jaroslav Hladík SKP Řepy   163 26.189
16086 Miroslav Ptáček SKP Řepy   157 23.908
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 46.689
15070 Zhi Jing Vaňková PC Sokol Velim   113 29.813
14099 Aleš Klouda PC Sokol Velim   224 16.876
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 44.533
16077 Pavel Holoubek SKP Řepy   89 26.219
11044 Vladimír Ilgner 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   156 18.314
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 37.502
12073 Adéla Mrázová PK OSIKA   176 14.751
25014 Václav Mráz PK OSIKA   99 22.751
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 36.38
11049 Zdeněk Bucek 1. KPK VRCHLABÍ   191 17.596
12010 Pavel Pachla PO Chotěboř   155 18.784
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 36.254
28005 Petr Blažej 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   169 19.533
28056 Eva Blažejová 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   208 16.721
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 33.377
25075 Milan Špitálský PK OSIKA   132 20.282
25015 Eva Mrázová PK OSIKA   188 13.095
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 32.894
16029 Barbora Kašparová Petank Club Praha   184 17.642
15043 Alexandra Pflimpflová UBU - United Balls of Únětice   196 15.252
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 30.438
99510 Milan Demčík St. SK Sahara Vědomice   150 27.688
18057 Jan Zábojník SK Sahara Vědomice   523 2.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 24.736
96216 Leander Leiský C.T.P. CLUB OŘECH   383 7.828
13084 David Vondrouš CdP Loděnice   213 16.908
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 24.158
18109 Martin Šternberg SPORT Kolín   127 24.158
  Vít Šternberg      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 22.361
17055 Matěj Zikmunda "E" PC Mimo Done Nymburk   203 17.939
19015 Jan Lukaševič PC Mimo Done Nymburk   413 4.422
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 21.188
17052 Martin Zikmunda PC Mimo Done Nymburk   189 21.188
20528 Miloš Duška "J" PC Mimo Done Nymburk   713 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 20.878
16117 Václav Stejskal JAPKO   158 20.878
16039 Jitka Jonášová SENIOR TÝM PRAHA 1   782 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 38 Síla: 18.97
19025 Jan Maňák Petank Club Praha   242 15.876
19026 Amos Rendjambe Petank Club Praha   530 3.094
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 39 Síla: 18.688
96162 Vladimír Glaser C.T.P. CLUB OŘECH   356 8.813
96163 Dana Glaserová C.T.P. CLUB OŘECH   339 9.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 40 Síla: 17.159
18005 Josef Procházka SKP Řepy   322 10.204
19006 Hana Koňasová SKP Řepy   366 6.955
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 41 Síla: 16.064
15031 Helena Fárová SKP Kulová osma   352 8.219
15032 Jindřich Fára SKP Kulová osma   358 7.845
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 42 Síla: 15.111
16120 Jiří Froněk Ml. "J" Petank Club Praha   223 15.111
20505 Karolína Zdobinská "J" PC Sokol LIPNÍK   946 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 43 Síla: 12.282
16058 Jaroslav Nepomucký Spolek Park Grébovka   318 8.610
16065 Ondřej Hykl Spolek Park Grébovka   364 3.672
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 44 Síla: 11.158
12035 Ivana Horálková SKP Kulová osma   323 10.033
12031 Ema Koudelková SKP Kulová osma   596 1.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 45 Síla: 10.908
17038 Jana Šamšulová KLIP Litovel   332 10.908
  Miloslav Šupol      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 46 Síla: 7.345
14025 Jiří Rovný SKP Kulová osma   495 4.032
15027 Jaroslav Hanuš SKP Kulová osma   505 3.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 47 Síla: 1.189
19023 Alena Blieková SENIOR TÝM PRAHA 1   594 1.189
20516 Václava Bukalová SENIOR TÝM PRAHA 1   685 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 55 Síla: 0
  Viktor Šulc      0
  Michaela Šulcová      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 54 Síla: 0
  Schwede, Detlef, Německo      0
  Wonsack, Ingo, Německo      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 57 Síla: 0
  Vodehnal Zdeněk, Lukáš      0
  Rosendorf Karel, Lukáš      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 53 Síla: 0
  Šoustková Evina      0
  Bruner Karlik      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 56 Síla: 0
  Ján Lukány, klub Kristínka      0
  Mirek Kozel, klub Kristínka      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 50 Síla: 0
20539 Josef Schinzel PO Chotěboř   888 0.000
20542 Milan Holenda PO Chotěboř   753 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 48 Síla: 0
20532 Evžen Křížek SKP Řepy   806 0.000
20534 Věra Váňová SKP Řepy   931 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 49 Síla: 0
20533 Eva Josífková SKP Řepy   783 0.000
  Konopová Marta Pha 17      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 51 Síla: 0
20545 Eliška Pokorná PO Chotěboř   861 0.000
  Josef Bučinsky      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 52 Síla: 0
  Ečerová Helenka      0
  Zeman Pepik      0