20004
Počet přihlášených týmů: 89
regionál Saharský pohár (ZRUŠENO) Pořádá SK Sahara Vědomice   4.4.2020 •• dvojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 118.25
29062 Petr ml. Vavrovič "E" PC Sokol LIPNÍK   2 63.000
14075 Kateřina Froňková "E" PC Sokol LIPNÍK   16 55.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 107
29049 Jan Marhoul CdP Loděnice   7 58.000
27039 Jindřich Kauca PC Kolová   3 49.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 90.625
11039 Vojtěch Lukáš PLUK Jablonec   8 49.375
14024 Markéta Palicová PLUK Jablonec   12 41.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 88.375
12086 Jiří Froněk CdP Loděnice   21 42.750
15058 Michal ml. Zdobinský "J" PC Sokol LIPNÍK   35 45.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 84
12020 Petr Fafek PC Sokol LIPNÍK   38 34.000
98446 Petr Morávek PC Sokol LIPNÍK   27 50.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 83.875
23021 Jiří Ondryáš FRAPECO   19 44.375
21755 Lukáš Valenz Varan Karlovy Vary   18 39.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 78.625
16010 Dana Šplechtová CdP Loděnice   75 36.625
15067 Hynek Vyoral CdP Loděnice   25 42.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 77.25
11001 Petr Lukáš PLUK Jablonec   29 38.625
11002 Jana Lukášová PLUK Jablonec   34 38.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 73
24309 Michal Habásko HAVAJ CB   71 24.500
21912 Jiří Koreš St. HAVAJ CB   4 48.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 68.876
13027 Ivana Dlouhá Club Rodamiento   62 34.938
13029 Josef Kamaryt Club Rodamiento   69 33.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 67.501
21786 Lucie Venclová 1. KPK VRCHLABÍ   108 21.001
12022 Veronika Slobodová Carreau Brno   9 46.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 66.125
99574 Jiřina Demčíková SK Sahara Vědomice   54 33.375
12017 Dana Tomášková UBU - United Balls of Únětice   68 32.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 65.844
26010 Jiří Řezníček 1. KPK VRCHLABÍ   66 35.844
13041 Hana Sládková 1. KPK VRCHLABÍ   91 30.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 65.688
15011 Ivo Chmelař SKP Kulová osma   46 32.938
15010 Yvetta Chmelařová SKP Kulová osma   48 32.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 62.627
12038 Leoš Krejčín SKP Kulová osma   26 32.876
12037 Lenka Krejčínová SKP Kulová osma   39 29.751
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 61.938
99512 Pavel Kocourek SK Sahara Vědomice   52 35.750
15059 Zdeněk Gröschl SK Sahara Vědomice   96 26.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 59.376
18058 Zdeněk Hulec Bowle 09 Klatovy   157 22.126
23131 Jaroslav Felčárek FRAPECO   74 37.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 59.127
25003 Simona Horáčková SK Sahara Vědomice   50 31.813
20730 Milan Lapihuska St. SK Sahara Vědomice   97 27.314
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 56.627
18109 Martin Šternberg SPORT Kolín   136 22.033
10163 Alena Vaníčková Sokol Kostomlaty   67 34.594
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 56.189
19001 Jaromír Vlach Sokol Kostomlaty   87 33.250
16109 Magda Sjögren SKP Kulová osma   159 22.939
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 55.657
15065 Pavel Palas UBU - United Balls of Únětice   100 28.563
28051 Jindřich Horáček PC Kolová   132 27.094
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 54.126
15068 Kamil Žárský POP Praha   106 23.751
21913 Alena Korešová HAVAJ CB   64 30.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 50.097
16075 Jaroslav Hladík SKP Řepy   163 26.189
16086 Miroslav Ptáček SKP Řepy   156 23.908
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 49.845
16077 Pavel Holoubek SKP Řepy   89 26.219
12042 Petr Pilát SKP Kulová osma   81 23.626
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 49.128
13079 Milan Bayer UBU - United Balls of Únětice   110 24.564
15042 Hana Bayerová UBU - United Balls of Únětice   111 24.564
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 48.095
15070 Zhi Jing Vaňková PC Sokol Velim   113 29.813
24281 Martin Škopek PC Sokol Velim   221 18.282
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 45.876
18056 Soňa Kotúčová Petank Club Praha   82 24.813
17097 Jean Griffon Petank Club Praha   98 21.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 45.062
12083 Miloslav Zátka SKP Kulová osma   139 22.531
12085 Hana Mitkovová SKP Kulová osma   138 22.531
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 44.501
13004 Pavel Mazúr PC Sokol LIPNÍK   237 11.938
13001 Pavla Beranová PC Sokol LIPNÍK   58 32.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 42.595
17001 Karel Přikryl SK Sahara Vědomice   102 28.219
29009 Dana Proroková PCP LIPNÍK   205 14.376
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 42.314
10011 Pavel Melgr PC SOKOL PP Hr. Králové   167 21.751
10012 Jan Melgr PC SOKOL PP Hr. Králové   197 20.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 41.688
13077 Pavel Kot UBU - United Balls of Únětice   133 20.844
13078 Jiřina Kotová UBU - United Balls of Únětice   134 20.844
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 41.378
18130 Oldřich Semrád PKT Velký Šanc   188 21.627
17090 Marie Sedláčková PKT Velký Šanc   200 19.751
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 38.751
12073 Adéla Mrázová PK OSIKA   174 15.563
25014 Václav Mráz PK OSIKA   99 23.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 38.75
15023 Miloš Přibyl SK Sahara Vědomice   36 38.750
  Klúčiková Dana      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 38.598
11049 Zdeněk Bucek 1. KPK VRCHLABÍ   183 18.752
12010 Pavel Pachla PO Chotěboř   152 19.846
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 37.908
13062 Antonín Faust PCFT Sokoleč   182 19.329
12068 Petr Faust PCFT Sokoleč   185 18.579
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 38 Síla: 37.753
21836 Tomáš Piller SK Sahara Vědomice   135 19.939
28001 Monika Pillerová SK Sahara Vědomice   153 17.814
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 39 Síla: 37.521
16117 Václav Stejskal JAPKO   158 20.878
14055 Petr Stejskal JAPKO   193 16.643
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 40 Síla: 35.205
19025 Jan Maňák Petank Club Praha   224 17.563
16029 Barbora Kašparová Petank Club Praha   186 17.642
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 41 Síla: 34.267
15021 Romain Nacu PK Sezemice   252 13.063
15020 Nikola Pavlasová PK Sezemice   213 21.204
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 42 Síla: 33.204
25002 Kateřina Hocková SK Sahara Vědomice   129 20.860
28047 Luděk Suchomel SK Sahara Vědomice   191 12.344
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 43 Síla: 32.86
16082 Jaroslav Pastorek SKP Řepy   116 27.126
16083 Eva Pastorková SKP Řepy   421 5.734
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 44 Síla: 32.844
96217 Rubi Gorroňo López CdP Loděnice   122 23.438
11050 Blanka Gorroňo López CdP Loděnice   275 9.406
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 45 Síla: 32.721
15033 Jaroslav Lhoták SKP Kulová osma   206 16.720
15034 Hedvika Dušáková SKP Kulová osma   210 16.001
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 46 Síla: 32.438
20523 Anna Burešová Petank Club Praha   698 0.000
14079 Jan Vorel "E" Petank Club Praha   51 32.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 47 Síla: 29.625
14006 Michal Havel 1. KPK VRCHLABÍ   83 27.125
17033 Štěpán Kobr "J" 1. KPK VRCHLABÍ   528 2.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 48 Síla: 29.141
18012 Christo Christov SKP Řepy   215 14.672
18013 Irena Christovová SKP Řepy   222 14.469
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 49 Síla: 27.829
10082 Roman Krassa PC Egrensis   121 27.829
20514 Markus Hess PC Egrensis   751 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 50 Síla: 25.251
16047 Ladislav Chocholouš PK Sezemice   202 19.188
16049 Josef Beránek PK Sezemice   401 6.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 51 Síla: 23.976
21805 Václava Reinbergrová PCP LIPNÍK   258 12.644
19013 Miroslav Kmoch PCP LIPNÍK   264 11.332
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 52 Síla: 23.859
18055 Pavel Dostál Petank Club Praha   256 15.609
19027 Martin Jelínek Petank Club Praha   338 8.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 53 Síla: 23.816
19038 Petr Soukup PC SOKOL PP Hr. Králové   242 11.908
19037 Zbyněk Fischer PC SOKOL PP Hr. Králové   241 11.908
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 54 Síla: 19.94
99540 Robert Lapihuska SK Sahara Vědomice   287 9.970
99539 Milan Lapihuska Ml. SK Sahara Vědomice   288 9.970
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 55 Síla: 19.564
18046 Axel Fleischer PC Egrensis   284 9.782
18047 Sandra Fleischer PC Egrensis   285 9.782
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 56 Síla: 19.502
18005 Josef Procházka SKP Řepy   303 11.235
19006 Hana Koňasová SKP Řepy   343 8.267
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 57 Síla: 19.188
96046 Vladislav Ježek St. PEK STOLÍN   631 2.000
11058 Jan Hendrych PEK STOLÍN   194 17.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 58 Síla: 16.596
10093 Zbyněk Syrovátka PC Egrensis   396 6.782
10076 Jaroslav Boček PC Egrensis   301 9.814
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 59 Síla: 16.595
15031 Helena Fárová SKP Kulová osma   346 8.469
15032 Jindřich Fára SKP Kulová osma   353 8.126
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 60 Síla: 16.128
19031 Filip Říha "J" PC Egrensis   329 7.439
15074 Martin Pechr PC Egrensis   312 8.689
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 61 Síla: 14.595
18039 Hana Javůrková PCFT Sokoleč   229 14.595
  Vejtruba František      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 62 Síla: 14.503
18014 Vlasta Klazarová SKP Řepy   358 7.439
18021 Věra Čapková SKP Řepy   363 7.064
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 63 Síla: 13.408
12030 Eliška Borovičková SKP Kulová osma   351 6.126
12033 Oldřich Borovička SKP Kulová osma   349 7.282
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 64 Síla: 12.69
28037 Tatiana Dvořáková CP VARY   327 7.033
17059 Tomáš Kula CP VARY   357 5.657
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 65 Síla: 12.235
19062 Zdeňka Špannerová Sokol Kostomlaty   488 2.656
19032 Pavel Jurč PC Egrensis   320 9.579
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 66 Síla: 11.596
12031 Ema Koudelková SKP Kulová osma   579 1.563
12035 Ivana Horálková SKP Kulová osma   324 10.033
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 67 Síla: 11.252
17038 Jana Šamšulová KLIP Litovel   332 10.908
20541 Miloslav Šupol PO Chotěboř   656 0.344
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 68 Síla: 9.719
16060 Miroslav Kremlík Spolek Park Grébovka   326 7.469
16064 Luboš Hykl Spolek Park Grébovka   521 2.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 69 Síla: 9.581
18010 Petr Gruber SKP Řepy   374 7.486
18011 Jiřina Gruberová SKP Řepy   496 2.095
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 70 Síla: 9.563
17034 Petra Kobrová 1. KPK VRCHLABÍ   350 6.594
19045 Josef Mošna 1. KPK VRCHLABÍ   426 2.969
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 71 Síla: 8.533
14026 Renata Kloudová CP VARY   328 6.657
19068 Pavel Maglia CP VARY   576 1.876
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 72 Síla: 7.814
15075 Ludmila Švecová 1. KPK VRCHLABÍ   508 3.751
27051 Jana Srnská 1. KPK VRCHLABÍ   497 4.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 73 Síla: 6.189
28036 Jindřich Zoubek CP VARY   438 4.126
19069 Věra Poláková CP VARY   570 2.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 74 Síla: 5.907
10008 Ivo Gavlas PC SOKOL PP Hr. Králové   455 5.907
20511 František Malina PC SOKOL PP Hr. Králové   827 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 75 Síla: 5.861
12064 Jan Svoboda PCFT Sokoleč   333 5.861
20520 Jiří Škarvada PCFT Sokoleč   912 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 76 Síla: 4.815
20516 Václava Bukalová SENIOR TÝM PRAHA 1   551 1.813
19023 Alena Blieková SENIOR TÝM PRAHA 1   505 3.002
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 77 Síla: 3.002
19030 Karel Krojidlo PCFT Sokoleč   549 2.564
18040 Petr Kára PCFT Sokoleč   668 0.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 78 Síla: 0.626
20532 Evžen Křížek SKP Řepy   659 0.313
20534 Věra Váňová SKP Řepy   660 0.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 79 Síla: 0.281
20533 Eva Josífková SKP Řepy   662 0.281
  Satranský Jaroslav Pha 17      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 86 Síla: 0
  Wessbecher Norman      0
  Lehmann. Patrick      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 87 Síla: 0
  Helenka Ečerová      0
  Karlik Bruner      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 88 Síla: 0
  Evina Šoustková      0
  Pepa Zeman      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 89 Síla: 0
  Ingo Wonsack 1. Chemnitzer PC      0
  Detlef Schwede      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 85 Síla: 0
  Wessbecher Franziska      0
  Schubert Juana      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 84 Síla: 0
  Josef Šnejdr      0
  Ondřej Blaščák      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 80 Síla: 0
20513 Lukáš Hochmann PC SOKOL PP Hr. Králové   759 0.000
20512 Jan Felger PC SOKOL PP Hr. Králové   730 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 81 Síla: 0
20531 Jana Cibulková SKP Řepy   700 0.000
20535 Eva Linková SKP Řepy   822 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 82 Síla: 0
  Lišková Jiřina Pha 17      0
  Hrdinková Naďa Pha 17      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 83 Síla: 0
  Jana Křešťáková      0
  Zdeněk Smieško      0