20005
Počet přihlášených týmů: 36
regionál Beraní koule (ZRUŠENO) Pořádá PAK Albrechtice   4.4.2020 •• dvojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 103.625
99532 Ivo Michálek Carreau Brno   6 51.250
28007 František Kaplánek HRODE Krumsín   13 52.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 99.5
21774 Tomáš Michálek Carreau Brno   10 59.000
24235 Jana Konečná Kulový blesk Olomouc   44 40.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 79.125
13005 Pavel Bureš St. HAPEK   55 33.875
25055 Zbyněk Jakeš SKP Hranice VI.-Valšovice   45 45.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 73.5
14008 David Bačo TOP - ORLOVÁ   41 42.125
16105 František Krpec HRODE Krumsín   93 31.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 70.5
99496 Michal Drmola HRODE Krumsín   94 35.000
24272 Miroslav Drmola HRODE Krumsín   137 35.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 64.5
15001 Jiří Ulmann TOP - ORLOVÁ   59 32.750
98307 Kamil Jurišta TOP - ORLOVÁ   166 31.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 61.438
16106 Robin Konšel "J" HRODE Krumsín   119 33.563
18132 Vladimír Vašíček PK Polouvsí   112 27.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 56.625
13060 Petr Janík PCBD   77 27.406
15009 Martin Skopal Kulový blesk Olomouc   120 29.219
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 49.282
29039 Jana Krpcová HRODE Krumsín   114 22.844
29040 Miroslav Krpec HRODE Krumsín   84 26.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 46.314
10139 Jiří Karásek HRODE Krumsín   198 23.938
12047 Františka Karásková HRODE Krumsín   228 22.376
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 39.253
18066 Josef Ondryhal PK Polouvsí   154 21.752
18072 Lukáš Ondryhal "J" PK Polouvsí   219 17.501
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 36.439
29027 Boleslav Ivanuszek PAK Albrechtice   339 11.063
17093 Radomír Žiak PAK Albrechtice   147 25.376
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 29.375
26034 Kamil Vajčovec PAK Albrechtice   168 29.375
  Ladkovski Adrian      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 24.285
16018 Jan Csibrei SOKOL STAŘÍČ   292 15.408
13047 Ladislav Šimíček SOKOL STAŘÍČ   405 8.877
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 23.938
23060 Jaroslav Ševčík PAK Albrechtice   151 23.938
  Biel Boguslav      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 22.626
96005 Jan Bukovčík PAK Albrechtice   192 22.626
  Antczak Andrzej      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 21.69
18052 Zdeněk Šugar SKP Hranice VI.-Valšovice   352 9.251
18053 Radomíra Němečková SKP Hranice VI.-Valšovice   319 12.439
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 18.814
29023 Miroslav Suk SKP Hranice VI.-Valšovice   305 10.782
10144 Jan Ježíšek SKP Hranice VI.-Valšovice   337 8.032
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 17.689
18064 Luboš Rusek PK Polouvsí   262 17.689
  Jarda Knápek      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 17.345
98379 Jaromír Puhr PAK Albrechtice   299 11.126
26025 Jaroslava Krůlová PAK Albrechtice   404 6.219
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 15.315
11013 Eva Suková SKP Hranice VI.-Valšovice   340 9.720
11014 Božena Ježíšková SKP Hranice VI.-Valšovice   442 5.595
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 12.876
98312 Mariana Konečná Kulový blesk Olomouc   400 6.813
98311 Pavel Konečný Kulový blesk Olomouc   434 6.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 10.376
16003 Daniel Mrowiec "J" PAK Albrechtice   487 4.751
16004 Matěj Šimara "J" PAK Albrechtice   463 5.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 9.251
12003 Drahomír König SOKOL STAŘÍČ   504 4.000
16019 Jana Kohutová SOKOL STAŘÍČ   469 5.251
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 0
  Szulc Karol      0
  Szulc Emilia      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 0
  Maria Szulc-Hess      0
  Szulc jacek      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 0
  Kacper Teufel      0
  Szymon Teufel      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 0
  Wiesław Stasica      0
  Wiesław Folęga      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 0
  Krzysztof Adamek      0
  Wiktor Bak      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 0
  Chmiel Daria      0
  Chmiel Marcin      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 0
  marcin Kutyła      0
  rafal teufel      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 0
  Karcolová Miriam      0
  Denis Bohdan      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 0
  P. Bugaj      0
  R. Bentkowski      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 0
  Kamil Wasilewski      0
  Tomasz Wasilewski      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 0
  Adam Gajda      0
  Łukasz Bugaj      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 0
  Miroslav Ritomský      0
  Lamper Ján      0