20006
Počet přihlášených týmů: 45
regionál VC pivovaru Litovel (ZRUŠENO) Pořádá SLOPE BRNO   28.3.2020 ••• trojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 150.75
24235 Jana Konečná Kulový blesk Olomouc   44 40.500
21774 Tomáš Michálek Carreau Brno   10 59.000
99532 Ivo Michálek Carreau Brno   6 51.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 98.813
16105 František Krpec HRODE Krumsín   93 31.375
15008 Radek Skopal Kulový blesk Olomouc   90 33.875
16106 Robin Konšel "J" HRODE Krumsín   119 33.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 96.875
98477 Pavel Hejl Ml. PCBD   95 30.000
96152 Tomáš Stoklásek FŇÁKY BRNO   124 25.750
24310 Radek Netušil PCBD   24 41.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 82.906
99496 Michal Drmola HRODE Krumsín   94 35.000
24272 Miroslav Drmola HRODE Krumsín   137 35.500
17039 Petra Drmolová HRODE Krumsín   336 12.406
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 82.282
11046 David Faltýnek HRODE Krumsín   60 33.000
29040 Miroslav Krpec HRODE Krumsín   84 26.438
29039 Jana Krpcová HRODE Krumsín   114 22.844
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 75.596
26074 Ondřej Preuss POP Praha   86 26.002
98373 Romana Hodboďová POP Praha   211 12.594
99555 Martin Pírek HRODE Krumsín   28 37.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 71.656
12048 Miloslav Pánek HRODE Krumsín   145 29.875
10064 Zbyšek Pořízka HRODE Krumsín   179 17.375
19019 Bohuslav Motl HRODE Krumsín   103 24.406
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 69.253
16109 Magda Sjögren SKP Kulová osma   159 22.939
12047 Františka Karásková HRODE Krumsín   228 22.376
10139 Jiří Karásek HRODE Krumsín   198 23.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 66.533
15009 Martin Skopal Kulový blesk Olomouc   120 29.219
18001 Vladimír Matuška Orel Řečkovice   143 28.813
19040 Tomáš Olbort Orel Řečkovice   310 8.501
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 50.599
11044 Vladimír Ilgner 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   155 18.314
28005 Petr Blažej 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   169 19.533
11045 Jiří Krtička 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   233 12.752
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 50.033
15014 Tereza Moosová "J" Carreau Brno   593 1.688
17060 Petr Bejšovec "J" PK Sokol Medlánky   105 29.688
24330 Šárka Moosová Carreau Brno   201 18.657
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 48.44
99528 Miroslav Bayer PC AUSTERLITZ 1805   249 17.532
16027 Alena Tomášková PC AUSTERLITZ 1805   259 15.345
21760 Jarmila Dvořáková PC AUSTERLITZ 1805   304 15.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 47.911
11049 Zdeněk Bucek 1. KPK VRCHLABÍ   183 18.752
18081 Josef Bartoš CHRUPEK Chrudim   267 12.438
28056 Eva Blažejová 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   209 16.721
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 47.688
24240 Pavel Hodboď Carreau Brno   265 14.063
97232 Jaroslav Vlk POP Praha   938 0.000
16107 Robert Janeček HRODE Krumsín   76 33.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 44.986
17062 David Hanák "J" Orel Řečkovice   128 30.032
18136 Pavel Hanák Orel Řečkovice   306 12.204
20504 Roman Bytešník Carreau Brno   510 2.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 38.44
17022 Soňa Karásková FENYX Adamov   277 12.689
28034 Tereska Kejíková FENYX Adamov   348 8.188
11018 Jiří Němec FENYX Adamov   250 17.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 35.192
18141 Libor Horák Bedřichovický pétanque club 2016   282 10.877
18142 Iva Horáková Bedřichovický pétanque club 2016   293 9.252
23084 Ladislav Rylich 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   227 15.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 34.44
26061 Jaroslav Hvížď SLOPE BRNO   290 8.751
98419 František Harašta SLOPE BRNO   245 12.251
21795 Luboš Šlapanský St. SLOPE BRNO   240 13.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 32.25
15013 Gabriela Krupicová Carreau Brno   489 4.375
20509 Kamil Řeřucha FENYX Adamov   888 0.000
26043 Pavel Král FENYX Adamov   107 27.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 31.098
17038 Jana Šamšulová KLIP Litovel   332 10.908
12010 Pavel Pachla PO Chotěboř   152 19.846
20541 Miloslav Šupol PO Chotěboř   656 0.344
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 27.63
15051 Oldřich Hudos KLIP Litovel   278 12.283
15049 Ladislav Pavlů KLIP Litovel   391 7.486
15050 Alena Krystková KLIP Litovel   387 7.861
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 24.503
19052 Blanka Lazarová Bedřichovický pétanque club 2016   364 9.877
18131 Yvonne Marečková Orel Řečkovice   271 14.626
  Mareček Pavel      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 24.438
99527 Milan Bayer PC AUSTERLITZ 1805   386 8.875
14010 Marie Bayer Kamarádová PCBD   652 0.531
98304 Bronislava Urbanová 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   232 15.032
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 24.393
26060 Jan Mikel SLOPE BRNO   380 6.281
10129 Jarmila Rylichová SLOPE BRNO   244 12.673
19029 Vlasta Kudláčková SLOPE BRNO   390 5.439
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 20.471
97240 Jaroslav Petura 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   307 7.063
96024 Petr Stoklásek FŇÁKY BRNO   377 7.720
97242 Karel Rychtář 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   461 5.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 12.531
20702 Soňa Michálková Carreau Brno   231 11.875
20503 Lucie Pokorná Carreau Brno   866 0.000
29037 Dušan Moos Carreau Brno   640 0.656
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 11.656
15082 Václav Hůrek 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   506 3.375
15083 Milan Dřevojan 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   412 5.500
19067 Josef Petrželka 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   527 2.781
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 8.251
18099 Lukáš Merta 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   529 3.188
18098 Pavel Strouhal 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   475 5.063
  Holický Jan      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 4.438
11060 Vladislav Kalvoda SLOPE BRNO   460 2.438
21796 Petra Hašková SLOPE BRNO   746 0.000
99500 Vlastimila Hašková SLOPE BRNO   566 2.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 3.188
16023 Igor Hrotík SLOPE BRNO   509 3.188
  Štěpánek Michal      0
  Čtvrtečka Václav      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 2.125
20539 Josef Schinzel PO Chotěboř   638 0.625
20542 Milan Holenda PO Chotěboř   637 0.625
20545 Eliška Pokorná PO Chotěboř   614 0.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 41 Síla: 0
  Marcela Filova      0
  Andrea Fratricova      0
  Karol Klucarik      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 40 Síla: 0
  ADLER Juraj      0
  LANČARIČ Dušan      0
  KRAJČOVIČ Matej      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 42 Síla: 0
  Janette Méry      0
  Jozef Méry      0
  Tomáš Bleho      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 43 Síla: 0
  Mária Tóthová      0
  Róbert Tóth      0
  Miroslav Černák      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 44 Síla: 0
  RUDOLF HÝBELA      0
  JITKA HÝBELOVÁ      0
  MARIE KOKEŠOVÁ      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 39 Síla: 0
  Martin Lampert      0
  Marek Štrba      0
  Juraj Valent      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 45 Síla: 0
  Hana Pavlatová      0
  Nikola Pavlatová      0
  Jaroslav Zajíček      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 0
  Klúčiková Dana      0
  Krajčovičová Katka      0
  Gemainerová Kika      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 0
  Peter Anger      0
  Ludmila Mesiariková      0
  Rita Wagnerová      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 0
  Kankara Matej SVK      0
  Dzurik Michal SVK      0
  Rakoncza Roman SVK      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 0
  Krchňáková Etela (SVK 029)      0
  Štrbová Mária (SVK 500)      0
  Štrba Anton (SVK 472)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 0
  Irenka Krekáčová      0
  Katka Gocálová      0
  Gabriel Mészároš      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 0
  Patrik Šebeňa      0
  Michal Volárik      0
  Michal Stano      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 38 Síla: 0
  Oľga Whitworth SVK      0
  Ivica Kadlečíková SVK      0
  Jozef Karácsony SVK      0