20006
Počet přihlášených týmů: 32
regionál VC pivovaru LITOVEL Pořádá SLOPE BRNO   28.3.2020 ••• trojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 150.75
24235 Jana Konečná Kulový blesk Olomouc   44 40.500
21774 Tomáš Michálek Carreau Brno   10 59.000
99532 Ivo Michálek Carreau Brno   6 51.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 98.813
16105 František Krpec HRODE Krumsín   93 31.375
15008 Radek Skopal Kulový blesk Olomouc   90 33.875
16106 Robin Konšel "J" HRODE Krumsín   119 33.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 96.875
98477 Pavel Hejl Ml. PCBD   95 30.000
96152 Tomáš Stoklásek FŇÁKY BRNO   124 25.750
24310 Radek Netušil PCBD   24 41.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 68.753
16109 Magda Sjögren SKP Kulová osma   161 22.439
12047 Františka Karásková HRODE Krumsín   227 22.376
10139 Jiří Karásek HRODE Krumsín   198 23.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 67.376
15009 Martin Skopal Kulový blesk Olomouc   120 29.750
18001 Vladimír Matuška Orel Řečkovice   142 29.125
19040 Tomáš Olbort Orel Řečkovice   308 8.501
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 50.599
11044 Vladimír Ilgner 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   156 18.314
28005 Petr Blažej 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   169 19.533
11045 Jiří Krtička 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   232 12.752
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 48.44
99528 Miroslav Bayer PC AUSTERLITZ 1805   249 17.532
16027 Alena Tomášková PC AUSTERLITZ 1805   258 15.345
21760 Jarmila Dvořáková PC AUSTERLITZ 1805   302 15.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 38.44
17022 Soňa Karásková FENYX Adamov   275 12.689
28034 Tereska Kejíková FENYX Adamov   346 8.188
11018 Jiří Němec FENYX Adamov   250 17.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 35.192
18141 Libor Horák Bedřichovický pétanque club 2016   281 10.877
18142 Iva Horáková Bedřichovický pétanque club 2016   292 9.252
23084 Ladislav Rylich 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   226 15.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 34.44
26061 Jaroslav Hvížď SLOPE BRNO   289 8.751
98419 František Harašta SLOPE BRNO   245 12.251
21795 Luboš Šlapanský St. SLOPE BRNO   239 13.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 30.034
11049 Zdeněk Bucek 1. KPK VRCHLABÍ   191 17.596
18081 Josef Bartoš CHRUPEK Chrudim   266 12.438
  doplním      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 29.692
17038 Jana Šamšulová KLIP Litovel   331 10.908
12010 Pavel Pachla AURA Havlíčkův Brod   155 18.784
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 27.63
15051 Oldřich Hudos KLIP Litovel   276 12.283
15049 Ladislav Pavlů KLIP Litovel   391 7.486
15050 Alena Krystková KLIP Litovel   387 7.861
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 24.503
19052 Blanka Lazarová Bedřichovický pétanque club 2016   361 9.877
18131 Yvonne Marečková Orel Řečkovice   270 14.626
  Mareček Pavel      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 24.438
99527 Milan Bayer PC AUSTERLITZ 1805   386 8.875
14010 Marie Bayer Kamarádová PCBD   644 0.531
98304 Bronislava Urbanová 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   231 15.032
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 24.393
26060 Jan Mikel SLOPE BRNO   379 6.281
10129 Jarmila Rylichová SLOPE BRNO   244 12.673
19029 Vlasta Kudláčková SLOPE BRNO   390 5.439
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 20.471
97240 Jaroslav Petura 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   305 7.063
96024 Petr Stoklásek FŇÁKY BRNO   376 7.720
97242 Karel Rychtář 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   461 5.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 16.721
28056 Eva Blažejová 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   208 16.721
  hledám776599449      0
  hledám      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 11.656
15082 Václav Hůrek 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   506 3.375
15083 Milan Dřevojan 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   410 5.500
19067 Josef Petrželka 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   524 2.781
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 8.251
18099 Lukáš Merta 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   526 3.188
18098 Pavel Strouhal 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   474 5.063
  Holický Jan      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 0
  ADLER Juraj      0
  LANČARIČ Dušan      0
  KRAJČOVIČ Matej      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 0
  Martin Lampert      0
  Marek Štrba      0
  Juraj Valent      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 0
  Mária Tóthová      0
  Róbert Tóth      0
  Miroslav Černák      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 0
  Oľga Whitworth SVK      0
  Ivica Kadlečíková SVK      0
  Jozef Karácsony SVK      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 0
  Janette Méry      0
  Jozef Méry      0
  Tomáš Bleho      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 0
  Marcela Filova      0
  Andrea Fratricova      0
  Karol Klucarik      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 0
  Krchňáková Etela (SVK 029)      0
  Štrbová Mária (SVK 500)      0
  Štrba Anton (SVK 472)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 0
  Kankara Matej SVK      0
  Dzurik Michal SVK      0
  Rakoncza Roman SVK      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 0
  Peter Anger      0
  Ludmila Mesiariková      0
  Rita Wagnerová      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 0
  Klúčiková Dana      0
  Krajčovičová Katka      0
  Gemainerová Kika      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 0
  Irenka Krekáčová      0
  Katka Gocálová      0
  Gabriel Mészároš      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 0
  Patrik Šebeňa      0
  Michal Volárik      0
  Michal Stano      0