20008
Počet přihlášených týmů: 49
prestige Čerlinka CUP (ZRUŠENO) Pořádá KLIP Litovel   24.10.2020 ••• trojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 164
29049 Jan Marhoul CdP Loděnice   7 51.000
21774 Tomáš Michálek Carreau Brno   4 56.500
29062 Petr ml. Vavrovič "E" PC Sokol LIPNÍK   2 56.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 127.367
24235 Jana Konečná Kulový blesk Olomouc   37 31.125
26075 Jakub Konšel POP Praha   10 40.992
99532 Ivo Michálek Carreau Brno   3 55.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 122.375
14075 Kateřina Froňková "E" PC Sokol LIPNÍK   9 52.500
14074 Blanka Froňková PC Sokol LIPNÍK   19 29.250
15058 Michal ml. Zdobinský "J" PC Sokol LIPNÍK   11 40.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 116.188
14079 Jan Vorel "E" Petank Club Praha   48 28.813
12022 Veronika Slobodová Carreau Brno   5 48.750
13040 Vojtěch Bílek "J" 1. KPK VRCHLABÍ   15 38.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 109.009
96059 Alice Hančová 1. KPK VRCHLABÍ   43 30.071
96034 Daniel Bílek 1. KPK VRCHLABÍ   60 26.813
27039 Jindřich Kauca PC Kolová   1 52.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 104.25
11039 Vojtěch Lukáš PLUK Jablonec   6 49.000
21775 Jan Michálek Carreau Brno   102 22.500
14024 Markéta Palicová PLUK Jablonec   18 32.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 102.345
14008 David Bačo TOP - ORLOVÁ   28 43.500
98307 Kamil Jurišta TOP - ORLOVÁ   152 29.313
16105 František Krpec HRODE Krumsín   118 29.532
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 98.719
11001 Petr Lukáš PLUK Jablonec   21 30.750
11002 Jana Lukášová PLUK Jablonec   25 32.750
26011 Vladimír Brázda 1. KPK VRCHLABÍ   33 35.219
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 86.752
99574 Jiřina Demčíková SK Sahara Vědomice   23 37.500
99510 Milan Demčík St. SK Sahara Vědomice   55 28.563
19025 Jan Maňák Petank Club Praha   112 20.689
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 86.392
13027 Ivana Dlouhá Club Rodamiento   39 34.813
21913 Alena Korešová HAVAJ CB   111 19.579
13029 Josef Kamaryt Club Rodamiento   20 32.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 85.563
28006 Jiří Grepl Carreau Brno   30 25.469
13064 Lukáš Michalička "E" 1. KPK VRCHLABÍ   26 30.531
99555 Martin Pírek HRODE Krumsín   62 29.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 84.938
25054 Jiří Gratcl SKP Hranice VI.-Valšovice   146 26.000
28055 Lenka Svobodová SKP Hranice VI.-Valšovice   75 26.563
25055 Zbyněk Jakeš SKP Hranice VI.-Valšovice   46 32.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 82.752
26010 Jiří Řezníček 1. KPK VRCHLABÍ   41 29.501
13041 Hana Sládková 1. KPK VRCHLABÍ   65 26.563
21786 Lucie Venclová 1. KPK VRCHLABÍ   71 26.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 79.908
13005 Pavel Bureš St. HAPEK   56 29.563
13007 Jana Burešová HAPEK   89 22.501
15001 Jiří Ulmann TOP - ORLOVÁ   59 27.844
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 75.973
15011 Ivo Chmelař SKP Kulová osma   79 24.033
15010 Yvetta Chmelařová SKP Kulová osma   74 24.877
13060 Petr Janík PCBD   90 27.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 75.627
18132 Vladimír Vašíček PK Polouvsí   110 19.283
17062 David Hanák "J" Orel Řečkovice   67 26.375
16106 Robin Konšel "J" HRODE Krumsín   122 29.969
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 73.519
12038 Leoš Krejčín SKP Kulová osma   27 24.189
11009 Pavel Fereš PK 1293 Vojnův Městec   63 23.704
12037 Lenka Krejčínová SKP Kulová osma   24 25.626
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 72.473
16077 Pavel Holoubek SKP Řepy   78 30.157
13077 Pavel Kot UBU - United Balls of Únětice   139 21.158
13078 Jiřina Kotová UBU - United Balls of Únětice   140 21.158
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 60.254
11046 David Faltýnek HRODE Krumsín   104 23.814
29039 Jana Krpcová HRODE Krumsín   162 11.376
29040 Miroslav Krpec HRODE Krumsín   70 25.064
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 57.345
10064 Zbyšek Pořízka HRODE Krumsín   236 8.250
12048 Miloslav Pánek HRODE Krumsín   130 20.063
19019 Bohuslav Motl HRODE Krumsín   98 29.032
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 56.317
17093 Radomír Žiak PAK Albrechtice   150 18.409
10047 Vojtěch Žiak PAK Albrechtice   160 18.564
10058 Marek Olšár TOP - ORLOVÁ   191 19.344
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 51.97
23060 Jaroslav Ševčík PAK Albrechtice   151 20.501
26034 Kamil Vajčovec PAK Albrechtice   184 20.844
96005 Jan Bukovčík PAK Albrechtice   304 10.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 50.339
99496 Michal Drmola HRODE Krumsín   135 16.025
22953 David Drmola HRODE Krumsín   286 5.563
24272 Miroslav Drmola HRODE Krumsín   95 28.751
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 49.064
26043 Pavel Král FENYX Adamov   81 32.250
16020 Zdeněk Handl FENYX Adamov   291 8.751
20509 Kamil Řeřucha FENYX Adamov   346 8.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 46.19
10139 Jiří Karásek HRODE Krumsín   125 21.939
12049 Michal Soldán HRODE Krumsín   194 17.813
17039 Petra Drmolová HRODE Krumsín   300 6.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 45.535
99528 Miroslav Bayer PC AUSTERLITZ 1805   217 16.439
21760 Jarmila Dvořáková PC AUSTERLITZ 1805   263 12.657
16027 Alena Tomášková PC AUSTERLITZ 1805   218 16.439
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 43.972
11044 Vladimír Ilgner 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   141 19.533
28005 Petr Blažej 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   167 15.751
11045 Jiří Krtička 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   288 8.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 41.906
96152 Tomáš Stoklásek FŇÁKY BRNO   189 18.000
98477 Pavel Hejl Ml. PCBD   219 14.250
98423 Milan Hašek SLOPE BRNO   264 9.656
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 40.439
18099 Lukáš Merta 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   343 7.563
16128 Jáchym Merta "J" 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   601 1.000
15008 Radek Skopal Kulový blesk Olomouc   96 31.876
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 39.597
11018 Jiří Němec FENYX Adamov   267 11.438
17022 Soňa Karásková FENYX Adamov   302 7.595
12047 Františka Karásková HRODE Krumsín   142 20.564
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 38.722
18124 Sára Valošková "J" PK Polouvsí   166 14.750
18131 Yvonne Marečková Orel Řečkovice   220 12.846
18070 Magdaléna Koudelková PK Polouvsí   258 11.126
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 38.441
20554 Luboš Ptáček HRODE Krumsín   186 20.845
28056 Eva Blažejová 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   172 13.658
13011 Petr Navrátil HAPEK   418 3.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 37.892
18064 Luboš Rusek PK Polouvsí   266 11.493
18065 Radim Valošek PK Polouvsí   163 16.398
18067 Radomír Vrzal PK Polouvsí   328 10.001
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 35.312
19067 Josef Petrželka 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   238 14.781
20565 Heinz Manka 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   319 7.750
15083 Milan Dřevojan 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   248 12.781
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 29.566
18141 Libor Horák Bedřichovický pétanque club 2016   247 13.439
18142 Iva Horáková Bedřichovický pétanque club 2016   262 11.752
26061 Jaroslav Hvížď SLOPE BRNO   425 4.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 28.004
29023 Miroslav Suk SKP Hranice VI.-Valšovice   397 5.313
11013 Eva Suková SKP Hranice VI.-Valšovice   492 3.001
16109 Magda Sjögren SKP Kulová osma   97 19.690
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 25.628
15051 Oldřich Hudos KLIP Litovel   254 10.157
15052 Petr Macek KLIP Litovel   344 7.625
15050 Alena Krystková KLIP Litovel   335 7.846
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 38 Síla: 21.533
23084 Ladislav Rylich 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   295 9.219
10129 Jarmila Rylichová SLOPE BRNO   361 5.907
19029 Vlasta Kudláčková SLOPE BRNO   348 6.407
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 39 Síla: 20.563
25061 Tomáš Kutý SKP Hranice VI.-Valšovice   129 20.563
  Mariana Semeniv      0
  Juraj Adler      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 40 Síla: 19.376
18098 Pavel Strouhal 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   310 9.625
16133 Terezie Strouhalová "J" 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   275 8.782
20566 Jan Holický 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   605 0.969
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 41 Síla: 13.908
20508 Libor Navrátil KLIP Litovel   868 0.000
20506 Zdeněk Potužák KLIP Litovel   442 4.938
14021 Zbyněk Grepl KLIP Litovel   303 8.970
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 42 Síla: 13.846
17038 Jana Šamšulová KLIP Litovel   185 12.971
20552 Jiří Metzker KLIP Litovel   587 0.875
20507 Bohumír Steiger KLIP Litovel   947 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 43 Síla: 13.002
97240 Jaroslav Petura 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   375 3.907
15082 Václav Hůrek 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   353 5.000
97242 Karel Rychtář 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   372 4.095
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 44 Síla: 11.844
24317 Lubomír Anton KLIP Litovel   290 11.844
  Biel Bogusław, ŚKP Carbon      0
  Stasica Wiesław, ŚKP Carbon      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 45 Síla: 8.5
16132 Adéla Strouhalová "J" 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   414 5.500
17040 Šárka Charvátová "J" 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   484 3.000
  Ivo Lankaš SVK      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 46 Síla: 7.844
17035 Lenka Konšelová HAPEK   428 5.375
17015 Jana Kučerová TOP - ORLOVÁ   593 1.219
17016 Martin Kučera TOP - ORLOVÁ   590 1.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 47 Síla: 5.25
15078 David Vérosta HP TŘEBÍČ   511 3.250
10136 Lukáš Bartejs PKK Třebíč   661 0.000
15080 Kamil Šponer HP TŘEBÍČ   554 2.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 48 Síla: 4.313
18052 Zdeněk Šugar SKP Hranice VI.-Valšovice   464 4.313
26022 Martin Gratcl SKP Hranice VI.-Valšovice   733 0.000
12053 Ivo Navalaný SKP Hranice VI.-Valšovice   866 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 49 Síla: 0
  pořadatel1      0
  pořadatel      0
  pořadatel      0