20016
Počet přihlášených týmů: 52
regionál XXIV. Kolovská koule Pořádá PC Kolová   4.7.2020 •• dvojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 92.375
29049 Jan Marhoul CdP Loděnice   4 46.000
27039 Jindřich Kauca PC Kolová   3 46.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 72.563
12022 Veronika Slobodová Carreau Brno   6 41.875
21755 Lukáš Valenz Varan Karlovy Vary   26 30.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 71.375
15067 Hynek Vyoral CdP Loděnice   22 37.750
16010 Dana Šplechtová CdP Loděnice   51 33.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 58.251
99574 Jiřina Demčíková SK Sahara Vědomice   41 30.500
23086 Miroslav Řehoř FRAPECO   43 27.751
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 56.502
12070 Petr Mrázek PC Kolová   97 22.127
29002 Sylva Mrázková PC Kolová   17 34.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 56.219
15011 Ivo Chmelař SKP Kulová osma   31 28.094
15010 Yvetta Chmelařová SKP Kulová osma   32 28.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 56.065
13027 Ivana Dlouhá Club Rodamiento   49 28.251
13029 Josef Kamaryt Club Rodamiento   53 27.814
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 51.876
12038 Leoš Krejčín SKP Kulová osma   27 25.938
12037 Lenka Krejčínová SKP Kulová osma   28 25.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 51.658
16077 Pavel Holoubek SKP Řepy   56 26.845
99510 Milan Demčík St. SK Sahara Vědomice   98 24.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 49.689
12042 Petr Pilát SKP Kulová osma   92 22.626
16082 Jaroslav Pastorek SKP Řepy   77 27.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 47.128
14079 Jan Vorel "E" Petank Club Praha   48 23.627
99590 Ivo Kacerovský PC Kolová   68 23.501
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 45.69
14076 Tomáš Klír Petank Club Praha   37 27.188
26011 Vladimír Brázda 1. KPK VRCHLABÍ   81 18.502
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 44.441
16075 Jaroslav Hladík SKP Řepy   96 23.189
16086 Miroslav Ptáček SKP Řepy   101 21.252
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 43.751
23056 Margita Malá FRAPECO   116 18.188
23131 Jaroslav Felčárek FRAPECO   50 25.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 41.188
13077 Pavel Kot UBU - United Balls of Únětice   135 20.594
13078 Jiřina Kotová UBU - United Balls of Únětice   136 20.594
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 40.752
12083 Miloslav Zátka SKP Kulová osma   107 20.376
12085 Hana Mitkovová SKP Kulová osma   106 20.376
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 34.674
99594 Josef Gubiš PC Kolová   164 12.360
25017 Jana Radoušová PK OSIKA   45 22.314
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 31.501
28050 Miroslav Beránek PC Kolová   267 10.375
28051 Jindřich Horáček PC Kolová   118 21.126
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 27.785
21836 Tomáš Piller SK Sahara Vědomice   130 15.424
28001 Monika Pillerová SK Sahara Vědomice   148 12.361
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 26.564
16024 Jindra Hůrková Bowle 09 Klatovy   313 3.032
15065 Pavel Palas UBU - United Balls of Únětice   89 23.532
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 26.221
25011 Tomáš Jirkovský PK OSIKA   72 21.720
23055 Petra Husáková FRAPECO   422 4.501
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 25.69
11009 Pavel Fereš PK 1293 Vojnův Městec   52 20.877
24342 Miroslav Janík PPA POZORKA   228 4.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 25.033
15033 Jaroslav Lhoták SKP Kulová osma   190 13.048
15034 Hedvika Dušáková SKP Kulová osma   197 11.985
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 24.504
16117 Václav Stejskal JAPKO   109 20.940
19023 Alena Blieková SENIOR TÝM PRAHA 1   416 3.564
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 24.22
19025 Jan Maňák Petank Club Praha   180 17.345
19026 Amos Rendjambe Petank Club Praha   349 6.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 23.938
10082 Roman Krassa PC Egrensis   156 13.563
10085 Josef Kuchler PC Egrensis   215 10.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 23.438
28038 Marie Hokešová PC Kolová   210 11.719
24236 Jindřich Kubeš PC Kolová   211 11.719
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 22.814
25014 Václav Mráz PK OSIKA   100 14.204
12073 Adéla Mrázová PK OSIKA   178 8.610
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 20.862
14037 Jindřich Hůrka Bowle 09 Klatovy   195 7.267
18058 Zdeněk Hulec Bowle 09 Klatovy   159 13.595
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 19.688
23072 Lenka Plucarová PC Kolová   301 4.750
21768 Petr Plucar PC Kolová   140 14.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 15.876
10079 Vladislav Hošek PC Egrensis   245 7.938
10076 Jaroslav Boček PC Egrensis   244 7.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 14.235
18046 Axel Fleischer PC Egrensis   223 7.922
15074 Martin Pechr PC Egrensis   257 6.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 13.626
96162 Vladimír Glaser C.T.P. CLUB OŘECH   310 6.813
96163 Dana Glaserová C.T.P. CLUB OŘECH   311 6.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 13.127
18109 Martin Šternberg SPORT Kolín   141 13.127
20569 Vít Šternberk SPORT Kolín   934 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 13.001
19032 Pavel Jurč PC Egrensis   248 8.845
19062 Zdeňka Špannerová Sokol Kostomlaty   386 4.156
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 12.628
28037 Tatiana Dvořáková CP VARY   265 6.877
17059 Tomáš Kula CP VARY   303 5.751
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 12.25
99600 Miroslav Šplíchal PC Kolová   196 12.250
  Kneifl Tomáš      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 38 Síla: 10.627
14026 Renata Kloudová CP VARY   266 6.251
28036 Jindřich Zoubek CP VARY   363 4.376
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 39 Síla: 8.861
18134 Lucie Hůrková Bowle 09 Klatovy   194 8.861
21756 Kateřina Valenzová Varan Karlovy Vary   948 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 40 Síla: 8.189
19031 Filip Říha "J" PC Egrensis   235 8.189
  Gordonová, Květa PCE      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 41 Síla: 7.032
10093 Zbyněk Syrovátka PC Egrensis   335 4.907
16145 Josef Smitek PC Egrensis   455 2.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 42 Síla: 5.938
27086 Jaroslav Rytíř PC Kolová   374 2.969
20724 Karel Rytíř PC Kolová   375 2.969
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 43 Síla: 4.252
20532 Evžen Křížek SKP Řepy   511 2.126
20534 Věra Váňová SKP Řepy   512 2.126
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 44 Síla: 4.189
24319 Miroslav Jarůšek PC Kolová   419 1.813
24320 Romana Vančurová PC Kolová   397 2.376
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 45 Síla: 3.939
19069 Věra Poláková CP VARY   510 2.063
19068 Pavel Maglia CP VARY   518 1.876
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 46 Síla: 2.813
28030 Jiří Michovský PPA POZORKA   380 2.813
  Michovská Kateřina      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 47 Síla: 2.5
10094 František Šatra PC Egrensis   458 2.500
  Antonín Hondlík      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 48 Síla: 0.625
99596 Milan Tišer PC Kolová   939 0.000
99591 Jan Imlauf PC Kolová   533 0.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 52 Síla: 0
  Krška Štefan      0
  Novotná Jaroslava      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 51 Síla: 0
  Hlavín Jan Ajax Kolová      0
  Diesel Šárka      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 49 Síla: 0
20514 Markus Hess PC Egrensis   730 0.000
20515 Larissa Hess "J" PC Egrensis   729 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 50 Síla: 0
23069 Martin Míček PC Kolová   831 0.000
  Pavel Čaďák Ajax Kolová      0