20026
Počet přihlášených týmů: 64
MČR MČR 2x2 Pořádá PC Kolová   26.9.2020 •• dvojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 114.5
21774 Tomáš Michálek Carreau Brno   3 58.000
29062 Petr ml. Vavrovič "E" PC Sokol LIPNÍK   5 56.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 85.875
12022 Veronika Slobodová Carreau Brno   4 49.750
29002 Sylva Mrázková PC Kolová   37 36.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 85.875
11039 Vojtěch Lukáš PLUK Jablonec   8 49.000
14024 Markéta Palicová PLUK Jablonec   14 36.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 85
14075 Kateřina Froňková "E" PC Sokol LIPNÍK   10 46.750
15058 Michal ml. Zdobinský "J" PC Sokol LIPNÍK   11 38.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 84.875
29049 Jan Marhoul CdP Loděnice   6 51.000
12086 Jiří Froněk CdP Loděnice   21 33.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 79.813
27039 Jindřich Kauca PC Kolová   1 50.375
24218 Petr Fuksa UBU - United Balls of Únětice   20 29.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 77.875
23021 Jiří Ondryáš FRAPECO   12 35.125
21755 Lukáš Valenz Varan Karlovy Vary   7 42.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 72.563
15067 Hynek Vyoral CdP Loděnice   23 39.375
16010 Dana Šplechtová CdP Loděnice   60 33.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 72.5
99532 Ivo Michálek Carreau Brno   2 55.000
21775 Jan Michálek Carreau Brno   124 17.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 68.867
26075 Jakub Konšel POP Praha   13 37.992
22007 Jan Resl POP Praha   15 30.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 68.625
24309 Michal Habásko HAVAJ CB   74 27.500
24310 Radek Netušil PCBD   22 41.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 67.189
14079 Jan Vorel "E" Petank Club Praha   54 26.314
13040 Vojtěch Bílek "J" 1. KPK VRCHLABÍ   9 40.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 66.906
13064 Lukáš Michalička "E" 1. KPK VRCHLABÍ   32 30.656
27015 Lubomír Srnský 1. KPK VRCHLABÍ   25 36.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 66.307
14094 Zdeněk Šedivý FRAPECO   57 27.369
23086 Miroslav Řehoř FRAPECO   17 38.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 64.719
12017 Dana Tomášková UBU - United Balls of Únětice   53 28.469
99574 Jiřina Demčíková SK Sahara Vědomice   24 36.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 62.814
12020 Petr Fafek PC Sokol LIPNÍK   58 25.439
98446 Petr Morávek PC Sokol LIPNÍK   27 37.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 62
11001 Petr Lukáš PLUK Jablonec   31 30.000
11002 Jana Lukášová PLUK Jablonec   30 32.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 58.627
13027 Ivana Dlouhá Club Rodamiento   62 30.501
13029 Josef Kamaryt Club Rodamiento   42 28.126
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 57.095
12042 Petr Pilát SKP Kulová osma   75 27.095
16082 Jaroslav Pastorek SKP Řepy   43 30.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 55.813
28006 Jiří Grepl Carreau Brno   18 27.594
99555 Martin Pírek HRODE Krumsín   47 28.219
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 55.188
21786 Lucie Venclová 1. KPK VRCHLABÍ   111 23.188
24235 Jana Konečná Kulový blesk Olomouc   28 32.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 53.845
27069 Michal Preuss POP Praha   94 20.938
26011 Vladimír Brázda 1. KPK VRCHLABÍ   52 32.907
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 52.877
19001 Jaromír Vlach Sokol Kostomlaty   38 31.375
16109 Magda Sjögren SKP Kulová osma   91 21.502
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 52.065
12038 Leoš Krejčín SKP Kulová osma   26 25.314
12037 Lenka Krejčínová SKP Kulová osma   19 26.751
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 51.126
24272 Miroslav Drmola HRODE Krumsín   115 21.407
16106 Robin Konšel "J" HRODE Krumsín   120 29.719
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 51.072
99510 Milan Demčík St. SK Sahara Vědomice   68 28.438
11006 Milan Kulhánek SK Sahara Vědomice   110 22.634
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 51.033
14074 Blanka Froňková PC Sokol LIPNÍK   16 29.250
10048 Václav Valík PAK Albrechtice   88 21.783
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 50.877
15023 Miloš Přibyl SK Sahara Vědomice   45 26.313
25003 Simona Horáčková SK Sahara Vědomice   48 24.564
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 49.157
28051 Jindřich Horáček PC Kolová   135 23.094
15065 Pavel Palas UBU - United Balls of Únětice   96 26.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 47.691
16075 Jaroslav Hladík SKP Řepy   63 24.314
16086 Miroslav Ptáček SKP Řepy   82 23.377
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 47.587
17086 Milan Radechovský PC Mimo Done Nymburk   112 22.680
15068 Kamil Žárský POP Praha   77 24.907
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 46.659
16077 Pavel Holoubek SKP Řepy   72 30.157
11044 Vladimír Ilgner 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   153 16.502
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 42.19
13078 Jiřina Kotová UBU - United Balls of Únětice   138 21.095
13077 Pavel Kot UBU - United Balls of Únětice   137 21.095
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 40.831
21913 Alena Korešová HAVAJ CB   80 21.829
18130 Oldřich Semrád PKT Velký Šanc   126 19.002
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 39.878
12083 Miloslav Zátka SKP Kulová osma   102 19.939
12085 Hana Mitkovová SKP Kulová osma   101 19.939
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 37.815
25075 Milan Špitálský PK OSIKA   113 16.689
25011 Tomáš Jirkovský PK OSIKA   99 21.126
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 36.284
16029 Barbora Kašparová Petank Club Praha   104 19.501
14099 Aleš Klouda PC Sokol Velim   145 16.783
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 38 Síla: 34.934
14037 Jindřich Hůrka Bowle 09 Klatovy   176 12.120
18058 Zdeněk Hulec Bowle 09 Klatovy   87 22.814
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 39 Síla: 34.493
96162 Vladimír Glaser C.T.P. CLUB OŘECH   205 18.305
96163 Dana Glaserová C.T.P. CLUB OŘECH   204 16.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 40 Síla: 34.189
12070 Petr Mrázek PC Kolová   89 24.939
28050 Miroslav Beránek PC Kolová   338 9.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 41 Síla: 33.121
19023 Alena Blieková SENIOR TÝM PRAHA 1   175 12.431
15070 Zhi Jing Vaňková PC Sokol Velim   83 20.690
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 42 Síla: 32.939
25017 Jana Radoušová PK OSIKA   44 25.938
21754 Jan Valenz PK OSIKA   218 7.001
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 43 Síla: 32.938
99594 Josef Gubiš PC Kolová   188 13.563
99590 Ivo Kacerovský PC Kolová   139 19.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 44 Síla: 31.691
16120 Jiří Froněk Ml. "J" Petank Club Praha   132 18.408
14081 Vendula Boubínová Petank Club Praha   169 13.283
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 45 Síla: 31.44
16151 Jan Kára PC Mimo Done Nymburk   106 23.751
16144 Vojtěch Zikmunda PC Mimo Done Nymburk   307 7.689
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 46 Síla: 30.784
19025 Jan Maňák Petank Club Praha   109 20.689
20557 Jana Křešťáková Petank Club Praha   177 10.095
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 47 Síla: 30.649
12073 Adéla Mrázová PK OSIKA   180 10.891
25014 Václav Mráz PK OSIKA   78 19.758
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 48 Síla: 30.346
18056 Soňa Kotúčová Petank Club Praha   162 12.579
17097 Jean Griffon Petank Club Praha   129 17.767
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 49 Síla: 30.253
14055 Petr Stejskal JAPKO   209 12.376
16117 Václav Stejskal JAPKO   98 17.877
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 50 Síla: 24.485
28030 Jiří Michovský PPA POZORKA   161 17.001
21756 Kateřina Valenzová Varan Karlovy Vary   228 7.484
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 51 Síla: 24.158
18012 Christo Christov SKP Řepy   197 12.079
18013 Irena Christovová SKP Řepy   198 12.079
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 52 Síla: 22.25
28038 Marie Hokešová PC Kolová   270 11.125
24236 Jindřich Kubeš PC Kolová   271 11.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 53 Síla: 20.114
28037 Tatiana Dvořáková CP VARY   278 9.909
17059 Tomáš Kula CP VARY   245 10.205
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 54 Síla: 19.119
99496 Michal Drmola HRODE Krumsín   131 16.806
22953 David Drmola HRODE Krumsín   331 2.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 55 Síla: 18.305
14057 Lukáš Jablonský PEK STOLÍN   226 9.555
10138 Martin Hájek Ml. "J" PEK STOLÍN   244 8.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 56 Síla: 17.94
20532 Evžen Křížek SKP Řepy   274 9.962
20534 Věra Váňová SKP Řepy   300 7.978
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 57 Síla: 17.035
19032 Pavel Jurč PC Egrensis   303 8.814
19031 Filip Říha "J" PC Egrensis   279 8.221
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 58 Síla: 16.657
10079 Vladislav Hošek PC Egrensis   276 8.594
10076 Jaroslav Boček PC Egrensis   295 8.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 59 Síla: 16.423
17052 Martin Zikmunda PC Mimo Done Nymburk   190 12.563
19015 Jan Lukaševič PC Mimo Done Nymburk   341 3.860
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 60 Síla: 15.251
21768 Petr Plucar PC Kolová   189 13.188
22980 Petr Kyzivát PC Kolová   472 2.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 61 Síla: 13.595
17055 Matěj Zikmunda "E" PC Mimo Done Nymburk   182 13.595
17087 Matyáš Plaček "E" PC Mimo Done Nymburk   900 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 62 Síla: 12.845
28036 Jindřich Zoubek CP VARY   386 6.188
14026 Renata Kloudová CP VARY   297 6.657
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 63 Síla: 6.493
20528 Miloš Duška "J" PC Mimo Done Nymburk   314 6.493
18126 David Mikloš PC Mimo Done Nymburk   861 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 64 Síla: 6.126
20724 Karel Rytíř PC Kolová   419 3.063
27086 Jaroslav Rytíř PC Kolová   418 3.063