20044
Počet přihlášených týmů: 47
regionál Svatováclavské koulení Pořádá SKP Hranice VI.-Valšovice   26.9.2020 •• dvojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 70.938
18001 Vladimír Matuška Orel Řečkovice   40 38.250
15009 Martin Skopal Kulový blesk Olomouc   53 32.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 68.813
14008 David Bačo TOP - ORLOVÁ   29 41.500
13005 Pavel Bureš St. HAPEK   59 27.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 65.033
16105 František Krpec HRODE Krumsín   80 35.063
15008 Radek Skopal Kulový blesk Olomouc   93 29.970
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 60.501
25055 Zbyněk Jakeš SKP Hranice VI.-Valšovice   35 35.125
25054 Jiří Gratcl SKP Hranice VI.-Valšovice   146 25.376
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 55.315
15001 Jiří Ulmann TOP - ORLOVÁ   54 31.625
27062 Karel Mrlina FENYX Adamov   157 23.690
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 53.938
16106 Robin Konšel "J" HRODE Krumsín   116 31.406
24272 Miroslav Drmola HRODE Krumsín   112 22.532
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 53.438
98307 Kamil Jurišta TOP - ORLOVÁ   143 30.813
10058 Marek Olšár TOP - ORLOVÁ   172 22.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 52.126
17062 David Hanák "J" Orel Řečkovice   65 26.125
17060 Petr Bejšovec "J" PK Sokol Medlánky   97 26.001
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 48.127
11046 David Faltýnek HRODE Krumsín   71 26.314
12049 Michal Soldán HRODE Krumsín   137 21.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 44.314
28005 Petr Blažej 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   151 14.751
99555 Martin Pírek HRODE Krumsín   47 29.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 44.034
20554 Luboš Ptáček HRODE Krumsín   193 19.970
10139 Jiří Karásek HRODE Krumsín   115 24.064
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 43.72
23060 Jaroslav Ševčík PAK Albrechtice   153 20.376
26034 Kamil Vajčovec PAK Albrechtice   170 23.344
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 40.502
29040 Miroslav Krpec HRODE Krumsín   45 28.376
29039 Jana Krpcová HRODE Krumsín   136 12.126
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 39.157
12048 Miloslav Pánek HRODE Krumsín   158 13.750
19019 Bohuslav Motl HRODE Krumsín   90 25.407
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 37.344
18136 Pavel Hanák Orel Řečkovice   89 24.219
16053 Petr Staněk Orel Řečkovice   174 13.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 34.656
26020 Martin Jakeš SKP Hranice VI.-Valšovice   481 3.531
26043 Pavel Král FENYX Adamov   82 31.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 33.868
18066 Josef Ondryhal PK Polouvsí   168 18.345
18065 Radim Valošek PK Polouvsí   164 15.523
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 32.596
12047 Františka Karásková HRODE Krumsín   141 20.564
11018 Jiří Němec FENYX Adamov   252 12.032
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 31.878
99528 Miroslav Bayer PC AUSTERLITZ 1805   219 15.939
16027 Alena Tomášková PC AUSTERLITZ 1805   220 15.939
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 27.063
25061 Tomáš Kutý SKP Hranice VI.-Valšovice   102 27.063
  Vladimírek Mašlaň      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 26.337
18124 Sára Valošková "J" PK Polouvsí   165 14.375
18072 Lukáš Ondryhal "J" PK Polouvsí   258 11.962
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 23.441
18141 Libor Horák Bedřichovický pétanque club 2016   248 12.564
18142 Iva Horáková Bedřichovický pétanque club 2016   269 10.877
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 21.002
17093 Radomír Žiak PAK Albrechtice   139 21.002
  Žiak Jaromír      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 19.869
18064 Luboš Rusek PK Polouvsí   230 15.056
20579 Rozálie Rusková "J" PK Polouvsí   411 4.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 19.282
15051 Oldřich Hudos KLIP Litovel   247 10.907
15052 Petr Macek KLIP Litovel   336 8.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 18.75
18070 Magdaléna Koudelková PK Polouvsí   254 11.438
19034 Hugo Valošek "J" PK Polouvsí   347 7.312
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 18.376
17091 Klára Děcká "E" PAK Albrechtice   428 5.375
17096 Miroslav Děcký PAK Albrechtice   240 13.001
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 15.438
16020 Zdeněk Handl FENYX Adamov   283 8.813
20509 Kamil Řeřucha FENYX Adamov   372 6.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 13.283
18131 Yvonne Marečková Orel Řečkovice   217 13.283
  Pavel Mareček      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 12.533
20578 Jaroslav Knápek PK Polouvsí   515 3.126
18067 Radomír Vrzal PK Polouvsí   335 9.407
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 11.938
18098 Pavel Strouhal 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   312 8.938
16132 Adéla Strouhalová "J" 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   491 3.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 10.97
20506 Zdeněk Potužák KLIP Litovel   476 4.000
15050 Alena Krystková KLIP Litovel   349 6.970
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 9.719
17035 Lenka Konšelová HAPEK   421 5.625
13011 Petr Navrátil HAPEK   409 4.094
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 9.345
29023 Miroslav Suk SKP Hranice VI.-Valšovice   381 5.781
11013 Eva Suková SKP Hranice VI.-Valšovice   477 3.564
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 8.938
18052 Zdeněk Šugar SKP Hranice VI.-Valšovice   487 3.500
18053 Radomíra Němečková SKP Hranice VI.-Valšovice   414 5.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 8.595
14021 Zbyněk Grepl KLIP Litovel   295 8.595
  Linduška Petr      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 8.376
18099 Lukáš Merta 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   326 8.376
16128 Jáchym Merta "J" 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   857 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 38 Síla: 7.813
16133 Terezie Strouhalová "J" 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   275 7.813
20566 Jan Holický 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   756 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 39 Síla: 5.969
18068 Marcela Gráfiková PK Polouvsí   412 5.969
  Tereza Koudelková      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 45 Síla: 0
  Bozo Kodric Slovinsko      0
  Martina Kodric Slovinsko      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 47 Síla: 0
  Zdeněk Tyšl      0
  Petra Lužová      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 44 Síla: 0
  M Szulc      0
  J Szulc      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 46 Síla: 0
  Boguslaw Biel      0
  Wieslaw F.      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 42 Síla: 0
  Krzysztof Momot      0
  Martyna Ściuka      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 40 Síla: 0
  Jacek Mitmański      0
  Patrycja Bugaj      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 41 Síla: 0
  Łukasz Bugaj      0
  Adam Gajda      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 43 Síla: 0
  Lankaš Ivo      0
  Neoral Miroslav      0