20046
Počet přihlášených týmů: 51
prestige O pohár CdP Loděnice Pořádá CdP Loděnice   3.10.2020 ••• trojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 164.5
29049 Jan Marhoul CdP Loděnice   6 53.500
99532 Ivo Michálek Carreau Brno   2 55.000
21774 Tomáš Michálek Carreau Brno   3 56.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 112.875
11039 Vojtěch Lukáš PLUK Jablonec   8 47.750
24235 Jana Konečná Kulový blesk Olomouc   28 31.125
14024 Markéta Palicová PLUK Jablonec   15 34.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 109.844
28006 Jiří Grepl Carreau Brno   19 27.594
27039 Jindřich Kauca PC Kolová   1 51.375
22007 Jan Resl POP Praha   14 30.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 102.751
14079 Jan Vorel "E" Petank Club Praha   51 27.876
27015 Lubomír Srnský 1. KPK VRCHLABÍ   25 36.250
13040 Vojtěch Bílek "J" 1. KPK VRCHLABÍ   11 38.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 101.25
12022 Veronika Slobodová Carreau Brno   4 49.750
21837 Helena Valenzová Varan Karlovy Vary   195 8.750
21755 Lukáš Valenz Varan Karlovy Vary   7 42.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 100.908
15009 Martin Skopal Kulový blesk Olomouc   53 32.688
15008 Radek Skopal Kulový blesk Olomouc   93 29.970
18001 Vladimír Matuška Orel Řečkovice   40 38.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 100.875
11001 Petr Lukáš PLUK Jablonec   31 30.750
11002 Jana Lukášová PLUK Jablonec   30 32.750
98446 Petr Morávek PC Sokol LIPNÍK   27 37.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 91.72
14074 Blanka Froňková PC Sokol LIPNÍK   16 29.250
15058 Michal ml. Zdobinský "J" PC Sokol LIPNÍK   10 38.250
10048 Václav Valík PAK Albrechtice   86 24.220
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 90.534
16010 Dana Šplechtová CdP Loděnice   70 31.876
15067 Hynek Vyoral CdP Loděnice   24 39.375
18132 Vladimír Vašíček PK Polouvsí   109 19.283
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 87.565
15023 Miloš Přibyl SK Sahara Vědomice   46 25.501
99574 Jiřina Demčíková SK Sahara Vědomice   21 37.500
25003 Simona Horáčková SK Sahara Vědomice   48 24.564
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 87.063
27030 Miloslava Kutá SKP Hranice VI.-Valšovice   39 25.469
28004 Petr Tománek SKP Hranice VI.-Valšovice   33 29.969
15001 Jiří Ulmann TOP - ORLOVÁ   54 31.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 83.19
16105 František Krpec HRODE Krumsín   80 35.063
12049 Michal Soldán HRODE Krumsín   137 21.813
11046 David Faltýnek HRODE Krumsín   71 26.314
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 79.252
26010 Jiří Řezníček 1. KPK VRCHLABÍ   32 29.501
13041 Hana Sládková 1. KPK VRCHLABÍ   60 26.563
21786 Lucie Venclová 1. KPK VRCHLABÍ   113 23.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 78.268
12038 Leoš Krejčín SKP Kulová osma   26 25.251
11009 Pavel Fereš PK 1293 Vojnův Městec   41 26.329
12037 Lenka Krejčínová SKP Kulová osma   20 26.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 77.691
16075 Jaroslav Hladík SKP Řepy   63 24.314
16086 Miroslav Ptáček SKP Řepy   83 23.377
16082 Jaroslav Pastorek SKP Řepy   43 30.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 77.625
24310 Radek Netušil PCBD   23 41.125
22991 Jiří Koreš Ml. HAVAJ CB   198 9.000
24309 Michal Habásko HAVAJ CB   75 27.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 71.87
13027 Ivana Dlouhá Club Rodamiento   61 30.501
19023 Alena Blieková SENIOR TÝM PRAHA 1   173 13.243
13029 Josef Kamaryt Club Rodamiento   42 28.126
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 70.331
99510 Milan Demčík St. SK Sahara Vědomice   68 28.438
21913 Alena Korešová HAVAJ CB   81 22.516
18109 Martin Šternberg SPORT Kolín   118 19.377
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 70.25
23021 Jiří Ondryáš FRAPECO   12 35.125
25055 Zbyněk Jakeš SKP Hranice VI.-Valšovice   35 35.125
  Jura Adler      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 69.91
16120 Jiří Froněk Ml. "J" Petank Club Praha   134 18.314
15065 Pavel Palas UBU - United Balls of Únětice   96 25.657
12070 Petr Mrázek PC Kolová   87 25.939
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 69.721
23056 Margita Malá FRAPECO   121 20.751
23131 Jaroslav Felčárek FRAPECO   58 26.781
18058 Zdeněk Hulec Bowle 09 Klatovy   91 22.189
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 67.065
19025 Jan Maňák Petank Club Praha   110 20.689
14076 Tomáš Klír Petank Club Praha   64 26.875
16029 Barbora Kašparová Petank Club Praha   106 19.501
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 65.909
29039 Jana Krpcová HRODE Krumsín   136 12.126
29040 Miroslav Krpec HRODE Krumsín   45 28.376
19019 Bohuslav Motl HRODE Krumsín   90 25.407
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 64.507
12083 Miloslav Zátka SKP Kulová osma   104 19.627
12085 Hana Mitkovová SKP Kulová osma   103 19.627
10163 Alena Vaníčková Sokol Kostomlaty   49 25.253
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 63.986
21756 Kateřina Valenzová Varan Karlovy Vary   227 7.484
28030 Jiří Michovský PPA POZORKA   160 17.564
23086 Miroslav Řehoř FRAPECO   18 38.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 62.691
16077 Pavel Holoubek SKP Řepy   74 30.157
20554 Luboš Ptáček HRODE Krumsín   193 19.970
18141 Libor Horák Bedřichovický pétanque club 2016   248 12.564
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 62.284
16151 Jan Kára PC Mimo Done Nymburk   100 25.001
26074 Ondřej Preuss POP Praha   175 12.376
15068 Kamil Žárský POP Praha   78 24.907
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 61.751
13064 Lukáš Michalička "E" 1. KPK VRCHLABÍ   38 28.969
26011 Vladimír Brázda 1. KPK VRCHLABÍ   55 32.782
  Mariana Semeniv (UA)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 57.972
18130 Oldřich Semrád PKT Velký Šanc   126 18.689
15060 Jiří Horálek PKT Velký Šanc   111 20.594
17090 Marie Sedláčková PKT Velký Šanc   125 18.689
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 55.657
25017 Jana Radoušová PK OSIKA   44 25.938
12017 Dana Tomášková UBU - United Balls of Únětice   52 29.719
14022 Anna Řezníčková PK OSIKA   933 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 55.315
13079 Milan Bayer UBU - United Balls of Únětice   66 23.813
21836 Tomáš Piller SK Sahara Vědomice   117 15.735
28001 Monika Pillerová SK Sahara Vědomice   122 15.767
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 50.002
13005 Pavel Bureš St. HAPEK   59 27.313
13007 Jana Burešová HAPEK   88 22.689
13006 Pavel Bureš Ml. HAPEK   687 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 49.224
13077 Pavel Kot UBU - United Balls of Únětice   147 19.908
13078 Jiřina Kotová UBU - United Balls of Únětice   148 19.908
13004 Pavel Mazúr PC Sokol LIPNÍK   228 9.408
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 49.157
29002 Sylva Mrázková PC Kolová   36 36.375
15026 Jiří Čermák CdP Loděnice   554 1.500
29061 Petr Vavrovič PC Sokol LIPNÍK   188 11.282
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 49.004
11049 Zdeněk Bucek 1. KPK VRCHLABÍ   138 17.063
12010 Pavel Pachla PO Chotěboř   133 18.751
17038 Jana Šamšulová KLIP Litovel   183 13.190
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 48.096
15033 Jaroslav Lhoták SKP Kulová osma   186 14.281
15034 Hedvika Dušáková SKP Kulová osma   192 13.500
16109 Magda Sjögren SKP Kulová osma   101 20.315
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 47.88
15070 Zhi Jing Vaňková PC Sokol Velim   84 20.690
14099 Aleš Klouda PC Sokol Velim   149 16.814
20557 Jana Křešťáková Petank Club Praha   177 10.376
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 38 Síla: 46.157
99594 Josef Gubiš PC Kolová   196 9.563
99590 Ivo Kacerovský PC Kolová   150 15.375
28051 Jindřich Horáček PC Kolová   140 21.219
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 39 Síla: 45.306
27069 Michal Preuss POP Praha   95 20.938
17086 Milan Radechovský PC Mimo Done Nymburk   124 20.430
27085 Martin Dědina POP Praha   308 3.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 40 Síla: 44.628
25075 Milan Špitálský PK OSIKA   114 16.689
25015 Eva Mrázová PK OSIKA   231 6.813
25011 Tomáš Jirkovský PK OSIKA   99 21.126
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 41 Síla: 42.785
18056 Soňa Kotúčová Petank Club Praha   166 12.579
17097 Jean Griffon Petank Club Praha   119 19.517
16144 Vojtěch Zikmunda PC Mimo Done Nymburk   257 10.689
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 42 Síla: 42.196
11006 Milan Kulhánek SK Sahara Vědomice   108 22.946
99512 Pavel Kocourek SK Sahara Vědomice   184 11.375
15059 Zdeněk Gröschl SK Sahara Vědomice   222 7.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 43 Síla: 37.65
21754 Jan Valenz PK OSIKA   218 7.001
12073 Adéla Mrázová PK OSIKA   182 10.891
25014 Václav Mráz PK OSIKA   79 19.758
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 44 Síla: 31.369
20573 Ivana Vávrová PC SOKOL PP Hr. Králové   338 3.789
10008 Ivo Gavlas PC SOKOL PP Hr. Králové   229 12.422
28056 Eva Blažejová 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   142 15.158
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 45 Síla: 29.427
14037 Jindřich Hůrka Bowle 09 Klatovy   179 12.120
18134 Lucie Hůrková Bowle 09 Klatovy   213 10.869
16024 Jindra Hůrková Bowle 09 Klatovy   317 6.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 46 Síla: 25.793
18005 Josef Procházka SKP Řepy   255 9.213
20533 Eva Josífková SKP Řepy   242 8.805
19006 Hana Koňasová SKP Řepy   286 7.775
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 47 Síla: 24.535
18012 Christo Christov SKP Řepy   203 10.579
18013 Irena Christovová SKP Řepy   204 10.579
20535 Eva Linková SKP Řepy   387 3.377
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 48 Síla: 23.876
14052 Jaroslava Škorničková Sokol Kostomlaty   207 7.406
10159 Rudolf Vaníček Sokol Kostomlaty   210 11.970
27080 Josef Čihák PCP LIPNÍK   249 4.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 49 Síla: 12.165
18010 Petr Gruber SKP Řepy   440 3.344
18011 Jiřina Gruberová SKP Řepy   441 3.344
16072 Jiřina Gazdíková SKP Řepy   296 5.477
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 50 Síla: 10.964
16079 Josefína Kolaříková UBU - United Balls of Únětice   330 4.993
20614 Jiřina Mullerová SKP Řepy   445 2.916
18014 Vlasta Klazarová SKP Řepy   397 3.055
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 51 Síla: 6.594
18055 Pavel Dostál Petank Club Praha   304 6.594
  sháním 777015750      0
  sháním      0