20052
Počet přihlášených týmů: 40
regionál 25. Přimrzlé koule Pořádá C.T.P. CLUB OŘECH   5.12.2020 •• dvojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 99.25
29049 Jan Marhoul CdP Loděnice   6 50.500
12022 Veronika Slobodová Carreau Brno   5 48.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 67.876
18001 Vladimír Matuška Orel Řečkovice   46 36.188
15009 Martin Skopal Kulový blesk Olomouc   52 31.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 65.939
13027 Ivana Dlouhá Club Rodamiento   32 34.251
13029 Josef Kamaryt Club Rodamiento   20 31.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 65.126
14008 David Bačo TOP - ORLOVÁ   40 40.500
98307 Kamil Jurišta TOP - ORLOVÁ   170 24.626
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 56.845
16082 Jaroslav Pastorek SKP Řepy   35 28.438
12042 Petr Pilát SKP Kulová osma   48 28.407
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 54.065
29002 Sylva Mrázková PC Kolová   28 34.125
12070 Petr Mrázek PC Kolová   114 19.940
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 51.002
15001 Jiří Ulmann TOP - ORLOVÁ   59 26.157
15008 Radek Skopal Kulový blesk Olomouc   113 24.845
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 49.627
12038 Leoš Krejčín SKP Kulová osma   26 24.001
12037 Lenka Krejčínová SKP Kulová osma   22 25.626
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 46.597
16075 Jaroslav Hladík SKP Řepy   55 23.720
16086 Miroslav Ptáček SKP Řepy   73 22.877
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 45.234
21756 Kateřina Valenzová Varan Karlovy Vary   160 9.484
21755 Lukáš Valenz Varan Karlovy Vary   8 35.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 42.503
25011 Tomáš Jirkovský PK OSIKA   82 18.502
25017 Jana Radoušová PK OSIKA   44 24.001
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 41.595
15065 Pavel Palas UBU - United Balls of Únětice   67 23.876
28051 Jindřich Horáček PC Kolová   131 17.719
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 39.001
12086 Jiří Froněk CdP Loděnice   25 33.563
13084 David Vondrouš CdP Loděnice   269 5.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 37.098
13077 Pavel Kot UBU - United Balls of Únětice   141 18.549
13078 Jiřina Kotová UBU - United Balls of Únětice   142 18.549
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 36.243
96162 Vladimír Glaser C.T.P. CLUB OŘECH   169 19.180
96163 Dana Glaserová C.T.P. CLUB OŘECH   168 17.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 33.63
14099 Aleš Klouda PC Sokol Velim   140 15.502
16109 Magda Sjögren SKP Kulová osma   92 18.128
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 33.588
16151 Jan Kára PC Mimo Done Nymburk   88 24.563
20528 Miloš Duška "J" PC Mimo Done Nymburk   214 9.025
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 32.314
14055 Petr Stejskal JAPKO   143 14.188
16117 Václav Stejskal JAPKO   80 18.126
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 29.846
16029 Barbora Kašparová Petank Club Praha   96 18.376
20557 Jana Křešťáková Petank Club Praha   152 11.470
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 29.609
10011 Pavel Melgr PC SOKOL PP Hr. Králové   159 15.492
10012 Jan Melgr PC SOKOL PP Hr. Králové   164 14.117
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 29.033
24317 Lubomír Anton KLIP Litovel   311 9.844
11044 Vladimír Ilgner 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   132 19.189
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 27.938
16077 Pavel Holoubek SKP Řepy   75 27.938
  Hledám .      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 22.838
20533 Eva Josífková SKP Řepy   197 10.149
28056 Eva Blažejová 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   166 12.689
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 20.865
28037 Tatiana Dvořáková CP VARY   208 10.128
17059 Tomáš Kula CP VARY   191 10.737
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 20.845
20554 Luboš Ptáček HRODE Krumsín   171 20.845
  Brigita Ptáčková      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 20.002
17052 Martin Zikmunda PC Mimo Done Nymburk   206 9.532
16144 Vojtěch Zikmunda PC Mimo Done Nymburk   182 10.470
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 18.744
19025 Jan Maňák Petank Club Praha   106 18.744
20564 Petr Kubista Petank Club Praha   801 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 18.032
18012 Christo Christov SKP Řepy   184 9.016
18013 Irena Christovová SKP Řepy   185 9.016
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 17.242
20573 Ivana Vávrová PC SOKOL PP Hr. Králové   310 4.664
10008 Ivo Gavlas PC SOKOL PP Hr. Králové   211 12.578
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 16.962
18064 Luboš Rusek PK Polouvsí   246 11.493
20579 Rozálie Rusková "J" PK Polouvsí   369 5.469
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 16.688
16047 Ladislav Chocholouš PK Sezemice   210 11.938
16050 Vladimír Brandýský PK Sezemice   425 4.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 16.469
11049 Zdeněk Bucek 1. KPK VRCHLABÍ   133 16.469
  doplním      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 14.93
19023 Alena Blieková SENIOR TÝM PRAHA 1   124 14.930
  doplnim      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 13.721
28036 Jindřich Zoubek CP VARY   270 6.376
14026 Renata Kloudová CP VARY   221 7.345
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 11.088
20532 Evžen Křížek SKP Řepy   220 10.869
20517 František Kožený SENIOR TÝM PRAHA 1   557 0.219
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 9.001
17038 Jana Šamšulová KLIP Litovel   203 9.001
  doplním      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 6.75
16049 Josef Beránek PK Sezemice   354 6.750
  Binko Luděk      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 38 Síla: 3.125
96216 Leander Leiský C.T.P. CLUB OŘECH   423 3.125
25047 Martin Leiský C.T.P. CLUB OŘECH   812 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 40 Síla: 0
  THEMIS ALEXIOU GR      0
  PANAGIOTIS ALEXIOU GR      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 39 Síla: 0
  Jindra Vodehnalová      0
  Zdeněk Vodehnal      0