20055
Počet přihlášených týmů: 22
regionál Memory cup (ZRUŠENO) Pořádá TOP - ORLOVÁ   28.3.2020 ••• trojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 103.219
25055 Zbyněk Jakeš SKP Hranice VI.-Valšovice   45 45.250
25054 Jiří Gratcl SKP Hranice VI.-Valšovice   79 26.969
28055 Lenka Svobodová SKP Hranice VI.-Valšovice   42 31.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 100.376
10048 Václav Valík PAK Albrechtice   23 39.375
17093 Radomír Žiak PAK Albrechtice   147 25.376
10047 Vojtěch Žiak PAK Albrechtice   57 35.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 98.813
15008 Radek Skopal Kulový blesk Olomouc   90 33.875
16105 František Krpec HRODE Krumsín   93 31.375
16106 Robin Konšel "J" HRODE Krumsín   119 33.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 98.719
98307 Kamil Jurišta TOP - ORLOVÁ   166 31.750
10058 Marek Olšár TOP - ORLOVÁ   165 24.844
14008 David Bačo TOP - ORLOVÁ   41 42.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 89.375
15001 Jiří Ulmann TOP - ORLOVÁ   59 32.750
13005 Pavel Bureš St. HAPEK   55 33.875
13007 Jana Burešová HAPEK   88 22.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 70.657
26034 Kamil Vajčovec PAK Albrechtice   168 29.375
23060 Jaroslav Ševčík PAK Albrechtice   151 23.938
17096 Miroslav Děcký PAK Albrechtice   273 17.344
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 54.692
18066 Josef Ondryhal PK Polouvsí   154 21.752
18072 Lukáš Ondryhal "J" PK Polouvsí   219 17.501
18124 Sára Valošková "J" PK Polouvsí   257 15.439
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 54.033
19034 Hugo Valošek "J" PK Polouvsí   409 8.282
18132 Vladimír Vašíček PK Polouvsí   112 27.875
18065 Radim Valošek PK Polouvsí   203 17.876
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 40.813
25061 Tomáš Kutý SKP Hranice VI.-Valšovice   78 34.031
19046 Dominik Palička SKP Hranice VI.-Valšovice   538 2.969
26020 Martin Jakeš SKP Hranice VI.-Valšovice   512 3.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 40.315
18071 Josef Koudelka PK Polouvsí   263 16.595
18070 Magdaléna Koudelková PK Polouvsí   289 12.845
18067 Radomír Vrzal PK Polouvsí   367 10.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 39.971
96005 Jan Bukovčík PAK Albrechtice   192 22.626
98379 Jaromír Puhr PAK Albrechtice   299 11.126
26025 Jaroslava Krůlová PAK Albrechtice   404 6.219
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 34.693
11005 Antonín Polách "J" PAK Albrechtice   296 14.127
29042 Libor Polách PAK Albrechtice   315 9.503
29027 Boleslav Ivanuszek PAK Albrechtice   339 11.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 26.846
18053 Radomíra Němečková SKP Hranice VI.-Valšovice   319 12.439
18052 Zdeněk Šugar SKP Hranice VI.-Valšovice   352 9.251
26022 Martin Gratcl SKP Hranice VI.-Valšovice   462 5.156
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 24.314
29023 Miroslav Suk SKP Hranice VI.-Valšovice   305 10.782
13066 Pavel Ondruška SKP Hranice VI.-Valšovice   397 5.500
10144 Jan Ježíšek SKP Hranice VI.-Valšovice   337 8.032
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 15.315
11013 Eva Suková SKP Hranice VI.-Valšovice   340 9.720
11014 Božena Ježíšková SKP Hranice VI.-Valšovice   442 5.595
  Jahnová Monika      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 12.876
98311 Pavel Konečný Kulový blesk Olomouc   434 6.063
98312 Mariana Konečná Kulový blesk Olomouc   400 6.813
98488 Jonáš Konečný Kulový blesk Olomouc   800 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 7.127
17016 Martin Kučera TOP - ORLOVÁ   539 2.657
17015 Jana Kučerová TOP - ORLOVÁ   540 2.657
18044 Monika Jaworková TOP - ORLOVÁ   588 1.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 0
  Szulc Emilia      0
  Szulc Zuzanna      0
  Teufel Dorota      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 0
  Adrian l      0
  Andrzej a      0
  Krzysiek a      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 0
  SzulcMaria      0
  Szulc jacek      0
  Szulc Karol      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 0
  Anna Gajda      0
  Tomasz Bugaj      0
  Hanna Bugaj      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 0
  Adam Gajda      0
  Łukasz Bugaj      0
  P.Bugaj      0