20056
Počet přihlášených týmů: 23
regionál Orlovský kahan Pořádá TOP - ORLOVÁ   19.9.2020 ••• trojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 96.659
14008 David Bačo TOP - ORLOVÁ   29 39.375
16105 František Krpec HRODE Krumsín   85 31.376
15008 Radek Skopal Kulový blesk Olomouc   105 25.908
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 81.127
15001 Jiří Ulmann TOP - ORLOVÁ   51 31.625
13005 Pavel Bureš St. HAPEK   61 27.313
13007 Jana Burešová HAPEK   86 22.189
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 80.815
25055 Zbyněk Jakeš SKP Hranice VI.-Valšovice   36 33.625
28055 Lenka Svobodová SKP Hranice VI.-Valšovice   79 25.314
25054 Jiří Gratcl SKP Hranice VI.-Valšovice   159 21.876
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 70.127
19019 Bohuslav Motl HRODE Krumsín   92 23.095
99555 Martin Pírek HRODE Krumsín   47 28.219
12049 Michal Soldán HRODE Krumsín   147 18.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 60.412
10048 Václav Valík PAK Albrechtice   88 21.783
10047 Vojtěch Žiak PAK Albrechtice   146 20.814
17093 Radomír Žiak PAK Albrechtice   150 17.815
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 59.691
10139 Jiří Karásek HRODE Krumsín   114 23.439
12047 Františka Karásková HRODE Krumsín   141 19.689
24317 Lubomír Anton KLIP Litovel   223 16.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 54.626
13060 Petr Janík PCBD   84 28.501
17062 David Hanák "J" Orel Řečkovice   64 26.125
  Dušan Kočí      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 47.246
18066 Josef Ondryhal PK Polouvsí   171 16.970
18072 Lukáš Ondryhal "J" PK Polouvsí   266 10.837
20554 Luboš Ptáček HRODE Krumsín   194 19.439
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 43.003
18132 Vladimír Vašíček PK Polouvsí   108 19.283
24272 Miroslav Drmola HRODE Krumsín   115 21.407
22953 David Drmola HRODE Krumsín   331 2.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 41.908
23060 Jaroslav Ševčík PAK Albrechtice   152 19.814
26034 Kamil Vajčovec PAK Albrechtice   172 22.094
  Tobola JIŘÍ      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 38.844
99527 Milan Bayer PC AUSTERLITZ 1805   385 6.000
17035 Lenka Konšelová HAPEK   487 3.125
16106 Robin Konšel "J" HRODE Krumsín   120 29.719
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 33.75
24235 Jana Konečná Kulový blesk Olomouc   28 32.000
98311 Pavel Konečný Kulový blesk Olomouc   599 0.875
98312 Mariana Konečná Kulový blesk Olomouc   598 0.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 33.75
10058 Marek Olšár TOP - ORLOVÁ   165 22.625
13056 David Mališ TOP - ORLOVÁ   560 2.000
13055 Tomáš Brevčinský TOP - ORLOVÁ   277 9.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 31.179
18065 Radim Valošek PK Polouvsí   166 14.179
18124 Sára Valošková "J" PK Polouvsí   167 13.031
18068 Marcela Gráfiková PK Polouvsí   465 3.969
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 30.813
98307 Kamil Jurišta TOP - ORLOVÁ   143 30.813
21798 Martin Kotas TOP - ORLOVÁ   807 0.000
  Pavel Bačo      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 24.181
18064 Luboš Rusek PK Polouvsí   235 14.056
20579 Rozálie Rusková "J" PK Polouvsí   434 3.813
19034 Hugo Valošek "J" PK Polouvsí   367 6.312
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 19.94
14021 Zbyněk Grepl KLIP Litovel   306 7.907
18071 Josef Koudelka PK Polouvsí   423 5.751
15050 Alena Krystková KLIP Litovel   363 6.282
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 13.252
20578 Jaroslav Knápek PK Polouvsí   559 2.251
18070 Magdaléna Koudelková PK Polouvsí   255 11.001
  Helena Korčáková      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 13.063
96005 Jan Bukovčík PAK Albrechtice   268 13.063
  Zdeněk Dujava      0
  Dagmar Dujavová      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 4.969
17016 Martin Kučera TOP - ORLOVÁ   637 0.500
17015 Jana Kučerová TOP - ORLOVÁ   641 0.469
98379 Jaromír Puhr PAK Albrechtice   441 4.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 2.001
13047 Ladislav Šimíček SOKOL STAŘÍČ   556 2.001
26039 Martin Kozelský SOKOL STAŘÍČ   810 0.000
15089 Ludmila Rodková SOKOL STAŘÍČ   920 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 0.781
18045 Adriana Míčková TOP - ORLOVÁ   606 0.781
  David Lorenc      0
  Aleš Kuzník      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 0
  Bogusław Biel      0
  Wiesław Stasica      0
  Wiesław Folęga      0