20057
Počet přihlášených týmů: 49
regionál Jarní lipnické koule (ZRUŠENO) Pořádá PC Sokol LIPNÍK   28.3.2020 ••• trojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 153.125
29049 Jan Marhoul CdP Loděnice   7 58.000
12086 Jiří Froněk CdP Loděnice   21 42.750
28007 František Kaplánek HRODE Krumsín   13 52.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 152.25
29062 Petr ml. Vavrovič "E" PC Sokol LIPNÍK   2 63.000
12020 Petr Fafek PC Sokol LIPNÍK   38 34.000
14075 Kateřina Froňková "E" PC Sokol LIPNÍK   16 55.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 150.25
26075 Jakub Konšel POP Praha   1 59.000
13040 Vojtěch Bílek "J" 1. KPK VRCHLABÍ   22 45.500
13064 Lukáš Michalička "E" 1. KPK VRCHLABÍ   20 45.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 136.375
98446 Petr Morávek PC Sokol LIPNÍK   27 50.000
14074 Blanka Froňková PC Sokol LIPNÍK   31 40.750
15058 Michal ml. Zdobinský "J" PC Sokol LIPNÍK   35 45.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 118.751
14024 Markéta Palicová PLUK Jablonec   12 41.250
11039 Vojtěch Lukáš PLUK Jablonec   8 49.375
27069 Michal Preuss POP Praha   63 28.126
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 114.875
96034 Daniel Bílek 1. KPK VRCHLABÍ   30 41.125
22007 Jan Resl POP Praha   11 46.625
14006 Michal Havel 1. KPK VRCHLABÍ   83 27.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 112.531
29002 Sylva Mrázková PC Kolová   40 38.375
12022 Veronika Slobodová Carreau Brno   9 46.500
14081 Vendula Boubínová Petank Club Praha   125 27.656
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 111.438
21912 Jiří Koreš St. HAVAJ CB   4 48.500
21913 Alena Korešová HAVAJ CB   64 30.375
13001 Pavla Beranová PC Sokol LIPNÍK   58 32.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 102.938
99512 Pavel Kocourek SK Sahara Vědomice   52 35.750
11006 Milan Kulhánek SK Sahara Vědomice   49 41.000
15059 Zdeněk Gröschl SK Sahara Vědomice   96 26.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 102.063
11001 Petr Lukáš PLUK Jablonec   29 38.625
11002 Jana Lukášová PLUK Jablonec   34 38.625
18056 Soňa Kotúčová Petank Club Praha   82 24.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 97.657
19001 Jaromír Vlach Sokol Kostomlaty   87 33.250
10163 Alena Vaníčková Sokol Kostomlaty   67 34.594
15070 Zhi Jing Vaňková PC Sokol Velim   113 29.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 91.767
15023 Miloš Přibyl SK Sahara Vědomice   36 38.750
25003 Simona Horáčková SK Sahara Vědomice   50 31.813
15020 Nikola Pavlasová PK Sezemice   213 21.204
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 90.422
15067 Hynek Vyoral CdP Loděnice   25 42.000
16010 Dana Šplechtová CdP Loděnice   75 36.625
11038 Roman Kapeš 1. KPK VRCHLABÍ   251 11.797
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 89.596
12038 Leoš Krejčín SKP Kulová osma   26 32.876
25011 Tomáš Jirkovský PK OSIKA   73 26.969
12037 Lenka Krejčínová SKP Kulová osma   39 29.751
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 86.566
15011 Ivo Chmelař SKP Kulová osma   46 32.938
15010 Yvetta Chmelařová SKP Kulová osma   48 32.750
16117 Václav Stejskal JAPKO   158 20.878
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 84.142
23086 Miroslav Řehoř FRAPECO   61 29.875
23131 Jaroslav Felčárek FRAPECO   74 37.250
14094 Zdeněk Šedivý FRAPECO   144 17.017
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 82.875
25017 Jana Radoušová PK OSIKA   53 29.125
27015 Lubomír Srnský 1. KPK VRCHLABÍ   14 53.750
14022 Anna Řezníčková PK OSIKA   890 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 82.799
26011 Vladimír Brázda 1. KPK VRCHLABÍ   32 35.438
14076 Tomáš Klír Petank Club Praha   37 32.250
16120 Jiří Froněk Ml. "J" Petank Club Praha   223 15.111
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 80.814
13029 Josef Kamaryt Club Rodamiento   69 33.938
13027 Ivana Dlouhá Club Rodamiento   62 34.938
13004 Pavel Mazúr PC Sokol LIPNÍK   237 11.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 77.223
16075 Jaroslav Hladík SKP Řepy   163 26.189
16086 Miroslav Ptáček SKP Řepy   156 23.908
16082 Jaroslav Pastorek SKP Řepy   116 27.126
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 75.253
15065 Pavel Palas UBU - United Balls of Únětice   100 28.563
13079 Milan Bayer UBU - United Balls of Únětice   110 24.564
18058 Zdeněk Hulec Bowle 09 Klatovy   157 22.126
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 74.657
99510 Milan Demčík St. SK Sahara Vědomice   142 28.938
99574 Jiřina Demčíková SK Sahara Vědomice   54 33.375
28047 Luděk Suchomel SK Sahara Vědomice   191 12.344
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 64.296
12083 Miloslav Zátka SKP Kulová osma   139 22.531
12085 Hana Mitkovová SKP Kulová osma   138 22.531
15060 Jiří Horálek PKT Velký Šanc   160 19.234
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 57.02
18076 Vilém Meduna CHRUPEK Chrudim   172 21.439
18075 Kristýna Krajánková CHRUPEK Chrudim   180 20.564
16122 Tomáš Malý PC Sokol Velim   226 15.017
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 55.752
13044 Jana Fafková PC Sokol LIPNÍK   109 19.719
29061 Petr Vavrovič PC Sokol LIPNÍK   248 11.595
27088 Sylva Mandíková PCP LIPNÍK   70 24.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 52.503
18039 Hana Javůrková PCFT Sokoleč   229 14.595
13062 Antonín Faust PCFT Sokoleč   182 19.329
12068 Petr Faust PCFT Sokoleč   185 18.579
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 49.563
10138 Martin Hájek Ml. "J" PEK STOLÍN   117 24.750
20676 Iveta Hájková PEK STOLÍN   162 21.125
14057 Lukáš Jablonský PEK STOLÍN   479 3.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 48.095
16077 Pavel Holoubek SKP Řepy   89 26.219
17052 Martin Zikmunda PC Mimo Done Nymburk   190 21.876
  Hledám 702404618      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 47.254
99540 Robert Lapihuska SK Sahara Vědomice   287 9.970
99539 Milan Lapihuska Ml. SK Sahara Vědomice   288 9.970
20730 Milan Lapihuska St. SK Sahara Vědomice   97 27.314
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 41.631
98480 Jana Petříková PC Sokol LIPNÍK   230 16.627
15086 Vladimír Kunert PCP LIPNÍK   261 15.440
14028 Milena Hercoková Sokol Kostomlaty   283 9.564
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 33.172
19025 Jan Maňák Petank Club Praha   224 17.563
18055 Pavel Dostál Petank Club Praha   256 15.609
  Křešťáková Jana      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 30.784
12030 Eliška Borovičková SKP Kulová osma   351 6.126
12033 Oldřich Borovička SKP Kulová osma   349 7.282
14099 Aleš Klouda PC Sokol Velim   220 17.376
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 30.676
14055 Petr Stejskal JAPKO   193 16.643
10036 Klára Javůrková JAPKO   782 0.000
10034 Milan Fukal JAPKO   260 14.033
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 30.629
15093 Vladimír Novotný PC Sokol LIPNÍK   341 10.392
29009 Dana Proroková PCP LIPNÍK   205 14.376
12064 Jan Svoboda PCFT Sokoleč   333 5.861
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 30.424
98457 Jaroslav Muzikant PC Sokol LIPNÍK   225 17.376
99505 Jiří Chalupa PC Sokol LIPNÍK   268 13.048
  Radek Koucký      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 29.111
13046 Miloslav Salač PC Sokol LIPNÍK   418 5.750
20714 Marie Chludilová PC Sokol LIPNÍK   281 12.876
98458 Naděžda Muzikantová PC Sokol LIPNÍK   318 10.485
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 25.439
18109 Martin Šternberg SPORT Kolín   136 22.033
19058 Nikola Šternbergová "J" SPORT Kolín   477 3.406
  doplníme      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 38 Síla: 21.41
18014 Vlasta Klazarová SKP Řepy   358 7.439
18021 Věra Čapková SKP Řepy   363 7.064
18028 Valerija Rybářová SKP Řepy   356 6.907
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 39 Síla: 19.783
18005 Josef Procházka SKP Řepy   303 11.235
19006 Hana Koňasová SKP Řepy   343 8.267
20533 Eva Josífková SKP Řepy   662 0.281
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 40 Síla: 15.441
12035 Ivana Horálková SKP Kulová osma   324 10.033
12031 Ema Koudelková SKP Kulová osma   579 1.563
14061 Milan Schneider SKP Kulová osma   464 3.845
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 41 Síla: 13.783
99551 Jiří Tymeš PC Sokol LIPNÍK   347 5.688
13045 Miroslav Chaloupek PC Sokol LIPNÍK   392 7.001
19054 Jitka Tymešová PC Sokol LIPNÍK   598 1.094
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 42 Síla: 11.657
14037 Jindřich Hůrka Bowle 09 Klatovy   171 11.657
  doplním      0
  doplním      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 43 Síla: 8.112
20532 Evžen Křížek SKP Řepy   659 0.313
20534 Věra Váňová SKP Řepy   660 0.313
18010 Petr Gruber SKP Řepy   374 7.486
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 44 Síla: 6.157
14025 Jiří Rovný SKP Kulová osma   507 3.438
15027 Jaroslav Hanuš SKP Kulová osma   524 2.719
  Václav Jeřala      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 45 Síla: 3.095
16090 Marie Řezníková SKP Řepy   476 3.095
  Lišková Jiřina Pha 17      0
  Hrdinková Naďa Pha 17      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 46 Síla: 2.97
19076 Jakub Štol "J" CHRUPEK Chrudim   617 0.969
19078 Jana Štolová "J" CHRUPEK Chrudim   605 1.063
19073 Lukáš Schejbal "J" CHRUPEK Chrudim   622 0.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 47 Síla: 2.484
19003 Vendula Šilarová "J" Sokol Kostomlaty   575 1.500
19002 Markéta Šilarová "J" Sokol Kostomlaty   907 0.000
19056 Adam Vaněk "J" Sokol Kostomlaty   601 0.984
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 49 Síla: 0
19057 Boleslav Černý "J" Sokol Kostomlaty   708 0.000
20522 Eliška Černá "J" Sokol Kostomlaty   707 0.000
19004 Pavel Koželský "J" Sokol Kostomlaty   804 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 48 Síla: 0
20531 Jana Cibulková SKP Řepy   700 0.000
20535 Eva Linková SKP Řepy   822 0.000
  Forejtarová Hana Pha 17      0