20060
Počet přihlášených týmů: 67
regionál Lipnické dukáty Pořádá PC Sokol LIPNÍK   19.9.2020 •• dvojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 114.5
29062 Petr ml. Vavrovič "E" PC Sokol LIPNÍK   5 56.500
21774 Tomáš Michálek Carreau Brno   3 58.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 101.375
29049 Jan Marhoul CdP Loděnice   6 51.000
27039 Jindřich Kauca PC Kolová   1 50.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 85.875
11039 Vojtěch Lukáš PLUK Jablonec   8 49.000
14024 Markéta Palicová PLUK Jablonec   14 36.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 75.875
99532 Ivo Michálek Carreau Brno   2 55.000
20702 Soňa Michálková Carreau Brno   154 20.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 72.563
15067 Hynek Vyoral CdP Loděnice   23 39.375
16010 Dana Šplechtová CdP Loděnice   60 33.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 67.189
14079 Jan Vorel "E" Petank Club Praha   54 26.314
13040 Vojtěch Bílek "J" 1. KPK VRCHLABÍ   9 40.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 65.158
14075 Kateřina Froňková "E" PC Sokol LIPNÍK   10 46.750
16120 Jiří Froněk Ml. "J" Petank Club Praha   132 18.408
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 64.719
12017 Dana Tomášková UBU - United Balls of Únětice   53 28.469
99574 Jiřina Demčíková SK Sahara Vědomice   24 36.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 63.033
12022 Veronika Slobodová Carreau Brno   4 49.750
14081 Vendula Boubínová Petank Club Praha   169 13.283
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 62.814
98446 Petr Morávek PC Sokol LIPNÍK   27 37.375
12020 Petr Fafek PC Sokol LIPNÍK   58 25.439
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 62
11001 Petr Lukáš PLUK Jablonec   31 30.000
11002 Jana Lukášová PLUK Jablonec   30 32.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 61.064
12070 Petr Mrázek PC Kolová   89 24.939
29002 Sylva Mrázková PC Kolová   37 36.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 58.627
13027 Ivana Dlouhá Club Rodamiento   62 30.501
13029 Josef Kamaryt Club Rodamiento   42 28.126
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 58.344
28007 František Kaplánek HRODE Krumsín   119 24.469
12086 Jiří Froněk CdP Loděnice   21 33.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 54.016
15058 Michal ml. Zdobinský "J" PC Sokol LIPNÍK   11 38.250
17031 Jakub Maršík "J" 1. KPK VRCHLABÍ   157 15.766
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 53.439
14076 Tomáš Klír Petank Club Praha   65 26.688
12037 Lenka Krejčínová SKP Kulová osma   19 26.751
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 52.877
19001 Jaromír Vlach Sokol Kostomlaty   38 31.375
16109 Magda Sjögren SKP Kulová osma   91 21.502
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 51.884
14074 Blanka Froňková PC Sokol LIPNÍK   16 29.250
11006 Milan Kulhánek SK Sahara Vědomice   110 22.634
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 50.846
16077 Pavel Holoubek SKP Řepy   72 30.157
19025 Jan Maňák Petank Club Praha   109 20.689
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 49.158
21913 Alena Korešová HAVAJ CB   80 21.829
11009 Pavel Fereš PK 1293 Vojnův Městec   39 27.329
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 48.532
99510 Milan Demčík St. SK Sahara Vědomice   68 28.438
15060 Jiří Horálek PKT Velký Šanc   116 20.094
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 47.691
16075 Jaroslav Hladík SKP Řepy   63 24.314
16086 Miroslav Ptáček SKP Řepy   82 23.377
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 46.376
13079 Milan Bayer UBU - United Balls of Únětice   66 23.813
15042 Hana Bayerová UBU - United Balls of Únětice   69 22.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 46.259
96059 Alice Hančová 1. KPK VRCHLABÍ   59 21.821
13041 Hana Sládková 1. KPK VRCHLABÍ   73 24.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 44.377
16151 Jan Kára PC Mimo Done Nymburk   106 23.751
11037 Viktor Šebek 1. KPK VRCHLABÍ   140 20.626
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 42.939
25017 Jana Radoušová PK OSIKA   44 25.938
28030 Jiří Michovský PPA POZORKA   161 17.001
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 42.19
13077 Pavel Kot UBU - United Balls of Únětice   137 21.095
13078 Jiřina Kotová UBU - United Balls of Únětice   138 21.095
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 41.399
20504 Roman Bytešník Carreau Brno   134 17.867
18136 Pavel Hanák Orel Řečkovice   90 23.532
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 40.581
18058 Zdeněk Hulec Bowle 09 Klatovy   87 22.814
17097 Jean Griffon Petank Club Praha   129 17.767
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 39.817
15070 Zhi Jing Vaňková PC Sokol Velim   83 20.690
18109 Martin Šternberg SPORT Kolín   117 19.127
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 37.941
13044 Jana Fafková PC Sokol LIPNÍK   118 17.814
27088 Sylva Mandíková PCP LIPNÍK   95 20.127
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 36.97
12010 Pavel Pachla PO Chotěboř   128 19.907
11049 Zdeněk Bucek 1. KPK VRCHLABÍ   136 17.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 32.907
26011 Vladimír Brázda 1. KPK VRCHLABÍ   52 32.907
  Mariana Semeniv      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 32.484
16082 Jaroslav Pastorek SKP Řepy   43 30.000
16083 Eva Pastorková SKP Řepy   347 2.484
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 31.933
23056 Margita Malá FRAPECO   121 21.064
18134 Lucie Hůrková Bowle 09 Klatovy   210 10.869
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 31.691
13004 Pavel Mazúr PC Sokol LIPNÍK   213 10.565
25011 Tomáš Jirkovský PK OSIKA   99 21.126
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 30.681
11050 Blanka Gorroňo López CdP Loděnice   160 12.219
96217 Rubi Gorroňo López CdP Loděnice   127 18.462
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 38 Síla: 30.308
19023 Alena Blieková SENIOR TÝM PRAHA 1   175 12.431
16117 Václav Stejskal JAPKO   98 17.877
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 39 Síla: 27.829
16029 Barbora Kašparová Petank Club Praha   104 19.501
15043 Alexandra Pflimpflová UBU - United Balls of Únětice   269 8.328
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 40 Síla: 25.502
19038 Petr Soukup PC SOKOL PP Hr. Králové   225 12.751
19037 Zbyněk Fischer PC SOKOL PP Hr. Králové   224 12.751
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 41 Síla: 25.409
18063 Vladimír Louda PC Sokol LIPNÍK   593 0.813
10163 Alena Vaníčková Sokol Kostomlaty   49 24.596
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 42 Síla: 24.659
24281 Martin Škopek PC Sokol Velim   196 7.876
14099 Aleš Klouda PC Sokol Velim   145 16.783
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 43 Síla: 22.626
13062 Antonín Faust PCFT Sokoleč   191 10.688
12068 Petr Faust PCFT Sokoleč   179 11.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 44 Síla: 21.284
17055 Matěj Zikmunda "E" PC Mimo Done Nymburk   182 13.595
16144 Vojtěch Zikmunda PC Mimo Done Nymburk   307 7.689
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 45 Síla: 19.141
19013 Miroslav Kmoch PCP LIPNÍK   187 9.219
21805 Václava Reinbergrová PCP LIPNÍK   184 9.922
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 46 Síla: 19.056
17052 Martin Zikmunda PC Mimo Done Nymburk   190 12.563
20528 Miloš Duška "J" PC Mimo Done Nymburk   314 6.493
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 47 Síla: 17.768
18005 Josef Procházka SKP Řepy   249 9.556
19006 Hana Koňasová SKP Řepy   283 8.212
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 48 Síla: 17.721
20557 Jana Křešťáková Petank Club Praha   177 10.095
19027 Martin Jelínek Petank Club Praha   280 7.626
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 49 Síla: 16.611
11041 Petra Kadavá "E" 1. KPK VRCHLABÍ   123 16.611
18126 David Mikloš PC Mimo Done Nymburk   861 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 50 Síla: 14.723
15086 Vladimír Kunert PCP LIPNÍK   238 10.284
98480 Jana Petříková PC Sokol LIPNÍK   406 4.439
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 51 Síla: 13.814
13045 Miroslav Chaloupek PC Sokol LIPNÍK   510 1.938
10159 Rudolf Vaníček Sokol Kostomlaty   211 11.876
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 52 Síla: 13.469
12064 Jan Svoboda PCFT Sokoleč   242 8.875
14103 Josef Kalianko PCFT Sokoleč   323 4.594
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 53 Síla: 12.503
14098 Petr Skala PC Sokol Velim   408 4.095
29009 Dana Proroková PCP LIPNÍK   260 8.408
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 54 Síla: 11.939
98457 Jaroslav Muzikant PC Sokol LIPNÍK   532 1.563
29061 Petr Vavrovič PC Sokol LIPNÍK   193 10.376
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 55 Síla: 11.033
18039 Hana Javůrková PCFT Sokoleč   199 11.033
20520 Jiří Škarvada PCFT Sokoleč   962 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 56 Síla: 9.032
20714 Marie Chludilová PC Sokol LIPNÍK   320 6.703
20505 Karolína Zdobinská "J" PC Sokol LIPNÍK   442 2.329
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 57 Síla: 8.774
20533 Eva Josífková SKP Řepy   241 8.774
  Marta Konopová      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 58 Síla: 8.706
18021 Věra Čapková SKP Řepy   335 5.853
20614 Jiřina Mullerová SKP Řepy   448 2.853
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 59 Síla: 7.344
18010 Petr Gruber SKP Řepy   414 4.000
18011 Jiřina Gruberová SKP Řepy   439 3.344
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 60 Síla: 5.078
13046 Miloslav Salač PC Sokol LIPNÍK   478 2.406
15093 Vladimír Novotný PC Sokol LIPNÍK   469 2.672
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 61 Síla: 3.469
20571 Václav Dvořák PC SOKOL PP Hr. Králové   498 3.469
  Milan Pekař      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 62 Síla: 2.188
19055 Ingrid Podroužková PC Sokol LIPNÍK   573 1.094
19054 Jitka Tymešová PC Sokol LIPNÍK   574 1.094
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 63 Síla: 1.563
98432 Pavel Pažout PCP LIPNÍK   575 1.563
98425 Rudolf Bílek PCP LIPNÍK   670 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 64 Síla: 1.282
13083 Jiří Janoš FRAPECO   504 1.282
  lukaš Adamek      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 67 Síla: 0
  Tangi Andro      0
  Laurent Mirabeau      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 65 Síla: 0
20527 Jaroslav Šíma PC Mimo Done Nymburk   959 0.000
  Petr Rafaj      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 66 Síla: 0
  Patrick Lehmann      0
  Stefan Lauche      0