20062
Počet přihlášených týmů: 56
regionál Na Výsluní Pořádá CHRUPEK Chrudim   13.6.2020 •• dvojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 65.25
98307 Kamil Jurišta TOP - ORLOVÁ   176 25.875
14008 David Bačo TOP - ORLOVÁ   44 39.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 59.875
27030 Miloslava Kutá SKP Hranice VI.-Valšovice   43 28.500
28004 Petr Tománek SKP Hranice VI.-Valšovice   33 31.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 59.627
13027 Ivana Dlouhá Club Rodamiento   65 29.751
13029 Josef Kamaryt Club Rodamiento   62 29.876
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 55.69
12086 Jiří Froněk CdP Loděnice   27 34.250
12070 Petr Mrázek PC Kolová   113 21.440
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 52.751
13005 Pavel Bureš St. HAPEK   68 31.375
13007 Jana Burešová HAPEK   91 21.376
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 51.784
17062 David Hanák "J" Orel Řečkovice   97 27.533
18132 Vladimír Vašíček PK Polouvsí   121 24.251
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 42.518
13079 Milan Bayer UBU - United Balls of Únětice   89 21.439
15042 Hana Bayerová UBU - United Balls of Únětice   90 21.079
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 41.095
23086 Miroslav Řehoř FRAPECO   49 29.063
14094 Zdeněk Šedivý FRAPECO   146 12.032
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 37.941
11044 Vladimír Ilgner 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   150 15.315
12042 Petr Pilát SKP Kulová osma   96 22.626
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 37.594
27062 Karel Mrlina FENYX Adamov   132 26.250
27063 Jana Mrlinová FENYX Adamov   314 11.344
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 37.503
18130 Oldřich Semrád PKT Velký Šanc   148 20.377
17090 Marie Sedláčková PKT Velký Šanc   173 17.126
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 34.688
17067 Michaela Dudašková "J" PK Sokol Medlánky   398 5.250
17060 Petr Bejšovec "J" PK Sokol Medlánky   80 29.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 33.188
13077 Pavel Kot UBU - United Balls of Únětice   151 16.594
13078 Jiřina Kotová UBU - United Balls of Únětice   152 16.594
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 32.625
15001 Jiří Ulmann TOP - ORLOVÁ   63 32.625
26029 Radim Bury TOP - ORLOVÁ   666 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 32.411
28005 Petr Blažej 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   160 16.877
28056 Eva Blažejová 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   174 15.534
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 31.875
24310 Radek Netušil PCBD   73 25.875
24309 Michal Habásko HAVAJ CB   226 6.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 30.848
21836 Tomáš Piller SK Sahara Vědomice   109 17.330
28001 Monika Pillerová SK Sahara Vědomice   134 13.518
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 30.531
12017 Dana Tomášková UBU - United Balls of Únětice   50 30.531
  Dana Klúčiková      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 29.614
14055 Petr Stejskal JAPKO   217 9.205
16117 Václav Stejskal JAPKO   123 20.409
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 27.97
10012 Jan Melgr PC SOKOL PP Hr. Králové   207 13.594
10011 Pavel Melgr PC SOKOL PP Hr. Králové   205 14.376
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 27.127
17022 Soňa Karásková FENYX Adamov   253 11.314
11018 Jiří Němec FENYX Adamov   219 15.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 25.348
17038 Jana Šamšulová KLIP Litovel   338 7.190
12010 Pavel Pachla PO Chotěboř   155 18.158
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 24.284
18076 Vilém Meduna CHRUPEK Chrudim   193 17.252
18084 Pavel Fila CHRUPEK Chrudim   381 7.032
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 23.532
13060 Petr Janík PCBD   85 23.532
  Dušan Kočí      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 22.001
10139 Jiří Karásek HRODE Krumsín   178 22.001
20554 Luboš Ptáček HRODE Krumsín   875 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 21.098
18075 Kristýna Krajánková CHRUPEK Chrudim   211 15.440
18077 Iva Medunová CHRUPEK Chrudim   285 5.658
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 17.142
24317 Lubomír Anton KLIP Litovel   157 17.142
20506 Zdeněk Potužák KLIP Litovel   869 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 15.876
11049 Zdeněk Bucek 1. KPK VRCHLABÍ   229 10.407
18122 Věra Macháčková CHRUPEK Chrudim   394 5.469
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 13.003
18141 Libor Horák Bedřichovický pétanque club 2016   301 7.314
18142 Iva Horáková Bedřichovický pétanque club 2016   321 5.689
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 12.469
15086 Vladimír Kunert PCP LIPNÍK   271 9.235
98480 Jana Petříková PC Sokol LIPNÍK   337 3.234
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 12.188
15051 Oldřich Hudos KLIP Litovel   333 7.813
15052 Petr Macek KLIP Litovel   433 4.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 10.752
19038 Petr Soukup PC SOKOL PP Hr. Králové   354 5.376
19037 Zbyněk Fischer PC SOKOL PP Hr. Králové   353 5.376
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 10.282
18081 Josef Bartoš CHRUPEK Chrudim   270 9.282
19074 Petr Schejbal CHRUPEK Chrudim   571 1.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 9.783
15049 Ladislav Pavlů KLIP Litovel   404 4.704
15050 Alena Krystková KLIP Litovel   396 5.079
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 5.907
20511 František Malina PC SOKOL PP Hr. Králové   812 0.000
10008 Ivo Gavlas PC SOKOL PP Hr. Králové   395 5.907
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 4.938
27051 Jana Srnská 1. KPK VRCHLABÍ   488 2.625
15075 Ludmila Švecová 1. KPK VRCHLABÍ   507 2.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 4.688
19053 Jan Spilka CHRUPEK Chrudim   422 4.688
  Spilka, František      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 38 Síla: 3.219
20559 Tony Tieku "J" PK Sokol Medlánky   931 0.000
19064 Michal Hodboď "E" PK Sokol Medlánky   454 3.219
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 39 Síla: 2.625
17095 Alena Vedralová 1. KPK VRCHLABÍ   479 2.625
96042 Jana Tauchmanová 1. KPK VRCHLABÍ   930 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 40 Síla: 2.126
19079 Jaroslav Štol CHRUPEK Chrudim   565 1.063
19078 Jana Štolová "J" CHRUPEK Chrudim   566 1.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 41 Síla: 1.876
19073 Lukáš Schejbal "J" CHRUPEK Chrudim   579 0.938
19072 Alena Schejbalová CHRUPEK Chrudim   580 0.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 42 Síla: 1.875
19076 Jakub Štol "J" CHRUPEK Chrudim   576 0.969
19070 Denisa Dočyncová "J" CHRUPEK Chrudim   582 0.906
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 43 Síla: 1.25
20539 Josef Schinzel PO Chotěboř   600 0.625
20542 Milan Holenda PO Chotěboř   599 0.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 44 Síla: 0.969
19075 Jasmína Štolová "J" CHRUPEK Chrudim   577 0.969
  Štol, Jan      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 45 Síla: 0.781
17061 Jan Botek "J" PK Sokol Medlánky   593 0.781
20549 Jakub Cimala PK Sokol Medlánky   670 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 54 Síla: 0
  Janette Méry      0
  Jozef Méry      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 53 Síla: 0
  Vojtěch Svarc      0
  Martin Krátký      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 56 Síla: 0
  Viktor Šulc      0
  Michaela Šulcová      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 52 Síla: 0
  Marek Hecko      0
  Michal Dušek      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 55 Síla: 0
  Jozef Karacsonyi      0
  Maria Jajcajova      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 49 Síla: 0
  Rakoncza Roman      0
  Dzúrik Michal      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 46 Síla: 0
20513 Lukáš Hochmann PC SOKOL PP Hr. Králové   731 0.000
  Mikuláš Malina      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 47 Síla: 0
20563 Josef Bučinský PKT Velký Šanc   663 0.000
  Loprais Zdeněk      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 48 Síla: 0
19077 Jana Štolová CHRUPEK Chrudim   927 0.000
  Pleskotová, Veronika      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 50 Síla: 0
  Václav Dvořák      0
  Jiří Dědek      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 51 Síla: 0
  Radek Hostovsky      0
  Václav Mimra      0