20062
Počet přihlášených týmů: 73
regionál Na Výsluní Pořádá CHRUPEK Chrudim   21.3.2020 •• dvojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 122
29062 Petr ml. Vavrovič "E" PC Sokol LIPNÍK   2 63.000
21774 Tomáš Michálek Carreau Brno   10 59.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 100.25
27039 Jindřich Kauca PC Kolová   3 49.000
99532 Ivo Michálek Carreau Brno   6 51.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 97.25
27015 Lubomír Srnský 1. KPK VRCHLABÍ   15 51.500
13064 Lukáš Michalička "E" 1. KPK VRCHLABÍ   20 45.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 94.25
14075 Kateřina Froňková "E" PC Sokol LIPNÍK   14 56.750
29002 Sylva Mrázková PC Kolová   41 37.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 87.125
15058 Michal ml. Zdobinský "J" PC Sokol LIPNÍK   35 45.625
14074 Blanka Froňková PC Sokol LIPNÍK   31 41.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 78.625
15067 Hynek Vyoral CdP Loděnice   25 42.000
16010 Dana Šplechtová CdP Loděnice   75 36.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 77.938
14079 Jan Vorel "E" Petank Club Praha   51 32.438
13040 Vojtěch Bílek "J" 1. KPK VRCHLABÍ   22 45.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 74.875
14008 David Bačo TOP - ORLOVÁ   40 42.125
15001 Jiří Ulmann TOP - ORLOVÁ   59 32.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 72.5
24272 Miroslav Drmola HRODE Krumsín   137 35.500
99555 Martin Pírek HRODE Krumsín   28 37.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 66.032
26010 Jiří Řezníček 1. KPK VRCHLABÍ   66 35.844
13041 Hana Sládková 1. KPK VRCHLABÍ   91 30.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 62.627
12038 Leoš Krejčín SKP Kulová osma   26 32.876
12037 Lenka Krejčínová SKP Kulová osma   38 29.751
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 61.501
21786 Lucie Venclová 1. KPK VRCHLABÍ   107 21.001
24235 Jana Konečná Kulový blesk Olomouc   44 40.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 61.079
15023 Miloš Přibyl SK Sahara Vědomice   36 39.875
15020 Nikola Pavlasová PK Sezemice   212 21.204
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 60.188
15011 Ivo Chmelař SKP Kulová osma   49 30.188
15010 Yvetta Chmelařová SKP Kulová osma   50 30.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 60.063
27030 Miloslava Kutá SKP Hranice VI.-Valšovice   56 28.594
28004 Petr Tománek SKP Hranice VI.-Valšovice   43 31.469
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 58.031
16107 Robert Janeček HRODE Krumsín   76 33.625
19019 Bohuslav Motl HRODE Krumsín   103 24.406
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 56.625
13005 Pavel Bureš St. HAPEK   55 33.875
13007 Jana Burešová HAPEK   88 22.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 54.439
11046 David Faltýnek HRODE Krumsín   60 33.000
18076 Vilém Meduna CHRUPEK Chrudim   172 21.439
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 52.127
12042 Petr Pilát SKP Kulová osma   81 25.001
16082 Jaroslav Pastorek SKP Řepy   116 27.126
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 52.063
14006 Michal Havel 1. KPK VRCHLABÍ   83 27.125
11037 Viktor Šebek 1. KPK VRCHLABÍ   145 24.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 52.001
11041 Petra Kadavá "E" 1. KPK VRCHLABÍ   148 21.251
15057 Filip Vedral "J" 1. KPK VRCHLABÍ   72 30.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 51.25
96034 Daniel Bílek 1. KPK VRCHLABÍ   30 41.125
23054 Pavel Mašek 1. KPK VRCHLABÍ   330 10.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 46.314
10139 Jiří Karásek HRODE Krumsín   198 23.938
12047 Františka Karásková HRODE Krumsín   227 22.376
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 46.062
12083 Miloslav Zátka SKP Kulová osma   140 23.031
12085 Hana Mitkovová SKP Kulová osma   139 23.031
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 44.876
15021 Romain Nacu PK Sezemice   252 13.063
25003 Simona Horáčková SK Sahara Vědomice   48 31.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 42.314
10011 Pavel Melgr PC SOKOL PP Hr. Králové   167 21.751
10012 Jan Melgr PC SOKOL PP Hr. Králové   197 20.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 37.753
21836 Tomáš Piller SK Sahara Vědomice   136 19.939
28001 Monika Pillerová SK Sahara Vědomice   152 17.814
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 37.521
14055 Petr Stejskal JAPKO   193 16.643
16117 Václav Stejskal JAPKO   158 20.878
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 35.438
26011 Vladimír Brázda 1. KPK VRCHLABÍ   32 35.438
  Mariana Semeniv (UA)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 33.75
10138 Martin Hájek Ml. "J" PEK STOLÍN   117 24.750
98465 Martin Hájek PEK STOLÍN   296 9.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 33.375
99574 Jiřina Demčíková SK Sahara Vědomice   54 33.375
  Doplním      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 33.174
18039 Hana Javůrková PCFT Sokoleč   228 14.595
12068 Petr Faust PCFT Sokoleč   183 18.579
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 32.721
15033 Jaroslav Lhoták SKP Kulová osma   205 16.720
15034 Hedvika Dušáková SKP Kulová osma   209 16.001
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 31.128
19025 Jan Maňák Petank Club Praha   242 15.876
15043 Alexandra Pflimpflová UBU - United Balls of Únětice   196 15.252
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 30.034
18081 Josef Bartoš CHRUPEK Chrudim   266 12.438
11049 Zdeněk Bucek 1. KPK VRCHLABÍ   191 17.596
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 27.688
99510 Milan Demčík St. SK Sahara Vědomice   150 27.688
  Doplním      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 27.406
13060 Petr Janík PCBD   77 27.406
  Kočí Dušan      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 38 Síla: 26.438
29040 Miroslav Krpec HRODE Krumsín   84 26.438
  Doplním      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 39 Síla: 26.219
16077 Pavel Holoubek SKP Řepy   89 26.219
  Hledám 702404618      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 40 Síla: 25.251
16047 Ladislav Chocholouš PK Sezemice   201 19.188
16049 Josef Beránek PK Sezemice   399 6.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 41 Síla: 25.19
13062 Antonín Faust PCFT Sokoleč   181 19.329
12064 Jan Svoboda PCFT Sokoleč   332 5.861
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 42 Síla: 24.813
14057 Lukáš Jablonský PEK STOLÍN   478 3.688
20676 Iveta Hájková PEK STOLÍN   162 21.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 43 Síla: 23.816
19038 Petr Soukup PC SOKOL PP Hr. Králové   241 11.908
19037 Zbyněk Fischer PC SOKOL PP Hr. Králové   240 11.908
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 44 Síla: 22.439
16109 Magda Sjögren SKP Kulová osma   161 22.439
  -      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 45 Síla: 21.188
20528 Miloš Duška "J" PC Mimo Done Nymburk   712 0.000
17052 Martin Zikmunda PC Mimo Done Nymburk   189 21.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 46 Síla: 16.876
14099 Aleš Klouda PC Sokol Velim   224 16.876
  Jakub Souček      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 47 Síla: 15.221
12030 Eliška Borovičková SKP Kulová osma   324 7.939
12033 Oldřich Borovička SKP Kulová osma   347 7.282
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 48 Síla: 12.375
96205 Jan Švimberský 1. KPK VRCHLABÍ   369 8.875
98352 Blanka Švimberská 1. KPK VRCHLABÍ   516 3.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 49 Síla: 11.72
18084 Pavel Fila CHRUPEK Chrudim   434 7.032
19053 Jan Spilka CHRUPEK Chrudim   481 4.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 50 Síla: 9.501
18060 Franjo Kvítek PC AUSTERLITZ 1805   625 1.000
19040 Tomáš Olbort Orel Řečkovice   308 8.501
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 51 Síla: 7.408
18077 Iva Medunová CHRUPEK Chrudim   297 7.408
  Šuba, Jaroslav      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 52 Síla: 7.345
14025 Jiří Rovný SKP Kulová osma   494 4.032
15027 Jaroslav Hanuš SKP Kulová osma   504 3.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 53 Síla: 2.126
19079 Jaroslav Štol CHRUPEK Chrudim   600 1.063
19078 Jana Štolová "J" CHRUPEK Chrudim   601 1.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 54 Síla: 1.907
19073 Lukáš Schejbal "J" CHRUPEK Chrudim   617 0.938
19076 Jakub Štol "J" CHRUPEK Chrudim   612 0.969
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 55 Síla: 0.969
19077 Jana Štolová CHRUPEK Chrudim   915 0.000
19075 Jasmína Štolová "J" CHRUPEK Chrudim   613 0.969
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 56 Síla: 0.906
19070 Denisa Dočyncová "J" CHRUPEK Chrudim   620 0.906
  Zelenková, Zuzana      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 57 Síla: 0.875
19071 Matěj Dočynec "J" CHRUPEK Chrudim   621 0.875
  Novotný, Filip      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 68 Síla: 0
  Novotný Samuel      0
  Tieku Tony      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 67 Síla: 0
  Bejšovec Petr      0
  Bejšovec Michal      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 69 Síla: 0
  Dudaškova Michaela      0
  Krejcirova Magda      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 71 Síla: 0
  Horcica Vojtech      0
  Horčičova Terka      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 73 Síla: 0
  Malina František      0
  upřesním      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 72 Síla: 0
  Nový Jan      0
  Nová Iva      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 66 Síla: 0
  Cimala Jakub      0
  Botek Jan      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 70 Síla: 0
  Dergl Martin      0
  Cimala Vít      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 64 Síla: 0
  Božo, Kodrič (Slovinsko)      0
  Martina, Kodrič (Slovinsko)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 59 Síla: 0
  Polska      0
  Polska      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 58 Síla: 0
  Luboš Ptáček      0
  Brigita Ptáčková      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 60 Síla: 0
  nevyplněno      0
  nevyplněno      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 61 Síla: 0
  Vojtěch Švarc      0
  Martin Krátký      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 63 Síla: 0
  Marcela Filova      0
  Michal Stano      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 62 Síla: 0
  Michal Dušek      0
  Marek Hečko      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 65 Síla: 0
  Hodboď Petr      0
  Hodbod Michal      0