20063
Počet přihlášených týmů: 28
regionál Na Výsluní Extra Pořádá CHRUPEK Chrudim   22.3.2020 ••• trojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 137.111
16120 Jiří Froněk Ml. "J" Petank Club Praha   223 15.111
29062 Petr ml. Vavrovič "E" PC Sokol LIPNÍK   2 63.000
21774 Tomáš Michálek Carreau Brno   10 59.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 122.813
14075 Kateřina Froňková "E" PC Sokol LIPNÍK   14 56.750
12070 Petr Mrázek PC Kolová   147 28.563
29002 Sylva Mrázková PC Kolová   41 37.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 111.782
26010 Jiří Řezníček 1. KPK VRCHLABÍ   66 35.844
13041 Hana Sládková 1. KPK VRCHLABÍ   91 30.188
13064 Lukáš Michalička "E" 1. KPK VRCHLABÍ   20 45.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 96.75
13040 Vojtěch Bílek "J" 1. KPK VRCHLABÍ   22 45.500
23054 Pavel Mašek 1. KPK VRCHLABÍ   330 10.125
96034 Daniel Bílek 1. KPK VRCHLABÍ   30 41.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 91.439
99555 Martin Pírek HRODE Krumsín   28 37.000
11046 David Faltýnek HRODE Krumsín   60 33.000
18076 Vilém Meduna CHRUPEK Chrudim   172 21.439
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 87.125
15058 Michal ml. Zdobinský "J" PC Sokol LIPNÍK   35 45.625
14074 Blanka Froňková PC Sokol LIPNÍK   31 41.500
  Doplním      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 85.189
15010 Yvetta Chmelařová SKP Kulová osma   50 30.000
15011 Ivo Chmelař SKP Kulová osma   49 30.188
12042 Petr Pilát SKP Kulová osma   81 25.001
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 77.223
16075 Jaroslav Hladík SKP Řepy   163 26.189
16086 Miroslav Ptáček SKP Řepy   157 23.908
16082 Jaroslav Pastorek SKP Řepy   116 27.126
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 75.519
12038 Leoš Krejčín SKP Kulová osma   26 32.876
23048 Oldřich Brož St. PK 1293 Vojnův Městec   238 12.892
12037 Lenka Krejčínová SKP Kulová osma   38 29.751
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 62.256
17090 Marie Sedláčková PCP LIPNÍK   199 19.751
18130 Oldřich Semrád POP Praha   186 21.627
16117 Václav Stejskal JAPKO   158 20.878
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 55.36
16077 Pavel Holoubek SKP Řepy   89 26.219
18012 Christo Christov SKP Řepy   215 14.672
18013 Irena Christovová SKP Řepy   222 14.469
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 55.16
15033 Jaroslav Lhoták SKP Kulová osma   205 16.720
15034 Hedvika Dušáková SKP Kulová osma   209 16.001
16109 Magda Sjögren SKP Kulová osma   161 22.439
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 53.376
24235 Jana Konečná Kulový blesk Olomouc   44 40.500
98312 Mariana Konečná Kulový blesk Olomouc   398 6.813
98311 Pavel Konečný Kulový blesk Olomouc   433 6.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 49.563
20676 Iveta Hájková PEK STOLÍN   162 21.125
10138 Martin Hájek Ml. "J" PEK STOLÍN   117 24.750
14057 Lukáš Jablonský PEK STOLÍN   478 3.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 48.44
99528 Miroslav Bayer PC AUSTERLITZ 1805   249 17.532
21760 Jarmila Dvořáková PC AUSTERLITZ 1805   302 15.563
16027 Alena Tomášková PC AUSTERLITZ 1805   258 15.345
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 35.438
26011 Vladimír Brázda 1. KPK VRCHLABÍ   32 35.438
20523 Anna Burešová Petank Club Praha   686 0.000
  Michal Mandlík      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 34.722
18081 Josef Bartoš CHRUPEK Chrudim   266 12.438
19053 Jan Spilka CHRUPEK Chrudim   481 4.688
11049 Zdeněk Bucek 1. KPK VRCHLABÍ   191 17.596
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 32.438
14079 Jan Vorel "E" Petank Club Praha   51 32.438
  doplním      0
  doplním      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 25.923
16047 Ladislav Chocholouš PK Sezemice   201 19.188
16048 Ondřej Chocholouš PK Sezemice   401 3.172
16050 Vladimír Brandýský PK Sezemice   453 3.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 21.751
10011 Pavel Melgr PC SOKOL PP Hr. Králové   167 21.751
20512 Jan Felger PC SOKOL PP Hr. Králové   720 0.000
20513 Lukáš Hochmann PC SOKOL PP Hr. Králové   749 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 21.251
11041 Petra Kadavá "E" 1. KPK VRCHLABÍ   148 21.251
  Doplním      0
  -      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 15.409
18084 Pavel Fila CHRUPEK Chrudim   434 7.032
18077 Iva Medunová CHRUPEK Chrudim   297 7.408
19075 Jasmína Štolová "J" CHRUPEK Chrudim   613 0.969
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 8.281
19067 Josef Petrželka 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   524 2.781
15083 Milan Dřevojan 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   410 5.500
  Hůrek Jakub      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 2.97
19076 Jakub Štol "J" CHRUPEK Chrudim   612 0.969
19078 Jana Štolová "J" CHRUPEK Chrudim   601 1.063
19073 Lukáš Schejbal "J" CHRUPEK Chrudim   617 0.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 1.781
18004 Petr Dolan CHRUPEK Chrudim   704 0.000
19070 Denisa Dočyncová "J" CHRUPEK Chrudim   620 0.906
19071 Matěj Dočynec "J" CHRUPEK Chrudim   621 0.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 0
  Małgorzata, Winiarska (Polsko)      0
  Dariusz, Stergiadis (Polsko)      0
  Robert, Balcerek (Polsko)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 0
  Marcela Filova      0
  Michal Stano      0
  Tichomir Handlovsky      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 0
  Polska      0
  Polska      0
  Polska      0