20063
Počet přihlášených týmů: 32
regionál Na Výsluní Extra - ZRUŠENO Pořádá CHRUPEK Chrudim   22.3.2020 ••• trojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 137.111
16120 Jiří Froněk Ml. "J" Petank Club Praha   223 15.111
29062 Petr ml. Vavrovič "E" PC Sokol LIPNÍK   2 63.000
21774 Tomáš Michálek Carreau Brno   10 59.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 122.188
14075 Kateřina Froňková "E" PC Sokol LIPNÍK   16 55.250
12070 Petr Mrázek PC Kolová   148 28.563
29002 Sylva Mrázková PC Kolová   40 38.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 111.594
26010 Jiří Řezníček 1. KPK VRCHLABÍ   66 35.844
13041 Hana Sládková 1. KPK VRCHLABÍ   91 30.000
13064 Lukáš Michalička "E" 1. KPK VRCHLABÍ   20 45.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 99.719
14008 David Bačo TOP - ORLOVÁ   41 42.125
15001 Jiří Ulmann TOP - ORLOVÁ   59 32.750
10058 Marek Olšár TOP - ORLOVÁ   165 24.844
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 96.75
13040 Vojtěch Bílek "J" 1. KPK VRCHLABÍ   22 45.500
23054 Pavel Mašek 1. KPK VRCHLABÍ   331 10.125
96034 Daniel Bílek 1. KPK VRCHLABÍ   30 41.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 91.439
99555 Martin Pírek HRODE Krumsín   28 37.000
11046 David Faltýnek HRODE Krumsín   60 33.000
18076 Vilém Meduna CHRUPEK Chrudim   172 21.439
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 89.314
15010 Yvetta Chmelařová SKP Kulová osma   48 32.750
15011 Ivo Chmelař SKP Kulová osma   46 32.938
12042 Petr Pilát SKP Kulová osma   81 23.626
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 86.44
15070 Zhi Jing Vaňková PC Sokol Velim   113 29.813
18109 Martin Šternberg SPORT Kolín   136 22.033
10163 Alena Vaníčková Sokol Kostomlaty   67 34.594
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 86.375
15058 Michal ml. Zdobinský "J" PC Sokol LIPNÍK   35 45.625
14074 Blanka Froňková PC Sokol LIPNÍK   31 40.750
  Doplním      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 77.223
16075 Jaroslav Hladík SKP Řepy   163 26.189
16086 Miroslav Ptáček SKP Řepy   156 23.908
16082 Jaroslav Pastorek SKP Řepy   116 27.126
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 75.519
12038 Leoš Krejčín SKP Kulová osma   26 32.876
23048 Oldřich Brož St. PK 1293 Vojnův Městec   239 12.892
12037 Lenka Krejčínová SKP Kulová osma   39 29.751
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 62.256
17090 Marie Sedláčková PKT Velký Šanc   200 19.751
18130 Oldřich Semrád PKT Velký Šanc   188 21.627
16117 Václav Stejskal JAPKO   158 20.878
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 55.66
15033 Jaroslav Lhoták SKP Kulová osma   206 16.720
15034 Hedvika Dušáková SKP Kulová osma   210 16.001
16109 Magda Sjögren SKP Kulová osma   159 22.939
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 55.36
16077 Pavel Holoubek SKP Řepy   89 26.219
18012 Christo Christov SKP Řepy   215 14.672
18013 Irena Christovová SKP Řepy   222 14.469
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 53.376
24235 Jana Konečná Kulový blesk Olomouc   44 40.500
98312 Mariana Konečná Kulový blesk Olomouc   400 6.813
98311 Pavel Konečný Kulový blesk Olomouc   434 6.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 53.048
11031 Jiří Šipr 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   164 15.797
26061 Jaroslav Hvížď SLOPE BRNO   290 8.751
27062 Karel Mrlina FENYX Adamov   123 28.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 49.563
20676 Iveta Hájková PEK STOLÍN   162 21.125
10138 Martin Hájek Ml. "J" PEK STOLÍN   117 24.750
14057 Lukáš Jablonský PEK STOLÍN   479 3.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 48.44
99528 Miroslav Bayer PC AUSTERLITZ 1805   249 17.532
21760 Jarmila Dvořáková PC AUSTERLITZ 1805   304 15.563
16027 Alena Tomášková PC AUSTERLITZ 1805   259 15.345
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 44.986
17062 David Hanák "J" Orel Řečkovice   128 30.032
18136 Pavel Hanák Orel Řečkovice   306 12.204
20504 Roman Bytešník Carreau Brno   510 2.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 35.878
18081 Josef Bartoš CHRUPEK Chrudim   267 12.438
19053 Jan Spilka CHRUPEK Chrudim   482 4.688
11049 Zdeněk Bucek 1. KPK VRCHLABÍ   183 18.752
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 35.438
26011 Vladimír Brázda 1. KPK VRCHLABÍ   32 35.438
20523 Anna Burešová Petank Club Praha   698 0.000
  Michal Mandlík      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 32.438
14079 Jan Vorel "E" Petank Club Praha   51 32.438
  doplním      0
  doplním      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 25.923
16047 Ladislav Chocholouš PK Sezemice   202 19.188
16048 Ondřej Chocholouš PK Sezemice   403 3.172
16050 Vladimír Brandýský PK Sezemice   454 3.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 21.751
10011 Pavel Melgr PC SOKOL PP Hr. Králové   167 21.751
20512 Jan Felger PC SOKOL PP Hr. Králové   730 0.000
20513 Lukáš Hochmann PC SOKOL PP Hr. Králové   759 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 19.188
96046 Vladislav Ježek St. PEK STOLÍN   631 2.000
11058 Jan Hendrych PEK STOLÍN   194 17.188
  doplním      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 15.409
18084 Pavel Fila CHRUPEK Chrudim   435 7.032
18077 Iva Medunová CHRUPEK Chrudim   298 7.408
19075 Jasmína Štolová "J" CHRUPEK Chrudim   618 0.969
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 11.908
19038 Petr Soukup PC SOKOL PP Hr. Králové   242 11.908
  Dvořák Václav      0
  Varga Aleš      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 8.281
19067 Josef Petrželka 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   527 2.781
15083 Milan Dřevojan 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   412 5.500
  Hůrek Jakub      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 2.97
19076 Jakub Štol "J" CHRUPEK Chrudim   617 0.969
19078 Jana Štolová "J" CHRUPEK Chrudim   605 1.063
19073 Lukáš Schejbal "J" CHRUPEK Chrudim   622 0.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 1.781
18004 Petr Dolan CHRUPEK Chrudim   715 0.000
19070 Denisa Dočyncová "J" CHRUPEK Chrudim   625 0.906
19071 Matěj Dočynec "J" CHRUPEK Chrudim   626 0.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 0
  Małgorzata, Winiarska (Polsko)      0
  Dariusz, Stergiadis (Polsko)      0
  Robert, Balcerek (Polsko)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 0
  Polska      0
  Polska      0
  Polska      0