Fanděte českým střelcům ve střelecké výzvě CEP "Corona shooting challenge"

Dánská federace se rozhodla pod hlavičkou CEP zorganizovat evropskou koronavirovou střeleckou soutěž. A Česko u toho nesmí chybět!

Jak se celá soutěž hraje?
Jeden tým tvoří 5 střelců ze všech kategorií (muž, žena, junior, espoir a 55+). Každý střelec si odstřílí 30 koulí na definovanou vzdálenost. Jakýkoliv zásah se počítá, celkem tedy může nastřílet maximálně 30 bodů. Každý střelec toto streamuje online do facebookové skupiny
EuroPetanque (Corona) Precision shooting challenge 2020
Česko postavilo dva silné týmy, v Týmu 1 soutěží Lucka Venclová, Jirka Koreš ml., Martin Hájek ml., Lukáš Michalička a Pavel Bureš st., v Týmu 2 je Veronika Slobodová, Jakub Konšel, Vojta Bílek, Petr Vavrovič ml. a Petr Lukáš.
V sobotu začínají souboje ve skupinách KK. Jedno utkání sestává z pěti minisoubojů v rámci kategorií, čili muž vs. muž, žena vs. žena atd. Jedno utkání tedy může skončit maximálně 5:0. Ve skupinách se střílí na 8 metrů. Nejlepší ze skupin postoupí do play-off, kde se bude střílet na 9 metrů.
Časový rozpis je poměrně náročný, každý hráč má časové okno vždy dva dny na odstřílení svých koulí. První utkání je v sobotu-neděli, další hned v pondělí-úterý a v tomto režimu se pokračuje po následující dva týdny.
Ve čtvrtek již proběhlo rozřazovací kolo, kde si Češi vedli velmi dobře! Lajkněte zmiňovanou FB skupinu a fanděte našim hráčům v živém přenosu nebo sledujte průběžné info na FB ve skupině Pétanque v ČR.
Vladimír Brázda - vloženo: 3. 7. 2020 15:54:37