24016
Počet přihlášených týmů: 66
prestige Chateau Hrochův Týnec Pořádá CHRUPEK Chrudim   13.7.2024 ••• trojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 170
14075 Kateřina Froňková PC Sokol LIPNÍK   9 53.000
21774 Tomáš Michálek Carreau Brno   2 56.000
29062 Petr Vavrovič ml. PC Sokol LIPNÍK   1 61.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 143.75
13064 Lukáš Michalička 1. KPK VRCHLABÍ   10 50.500
22119 Lucie Šídlová PC Mimo Done Nymburk   16 46.250
15057 Filip Vedral "E" 1. KPK VRCHLABÍ   18 47.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 134.25
13027 Ivana Dlouhá CdP Loděnice   36 40.500
27039 Jindřich Kauca st. PC Přítkov   5 48.250
21755 Lukáš Valenz Varan Karlovy Vary   13 45.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 127.251
18106 Dan Geisler "J" PEK STOLÍN   19 54.750
22180 Antonín Čiviš "J" PCBD   141 34.251
22183 Michael Brandes "J" PC Damníkov   54 38.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 113.313
19019 Bohuslav Motl HRODE Krumsín   35 33.438
29040 Miroslav Krpec HRODE Krumsín   31 38.875
11046 David Faltýnek HRODE Krumsín   49 41.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 112.625
27030 Miloslava Kutá SKP Hranice VI.-Valšovice   29 38.250
28004 Petr Tománek SKP Hranice VI.-Valšovice   28 40.000
19034 Hugo Valošek "J" PK Polouvsí   61 34.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 112.125
22181 Valter Brandes PC Damníkov   41 36.375
18124 Sára Valošková "J" PK Polouvsí   32 44.250
14079 Jan Heller "E" PC Mimo Done Nymburk   60 31.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 108.002
14008 David Bačo TOP - ORLOVÁ   11 46.500
15008 Radek Skopal Kulový blesk Olomouc   34 34.188
16133 Terezie Strouhalová "E" 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   102 27.314
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 103.688
22106 Patrik Daněk "E" SLOPE BRNO   62 30.688
21050 Michal Štěpánek SLOPE BRNO   53 38.250
13060 Petr Janík PCBD   89 34.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 103.406
21775 Jan Michálek Carreau Brno   7 42.500
20617 Jakub Rendla Carreau Brno   15 38.625
15009 Martin Skopal Kulový blesk Olomouc   173 22.281
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 102.689
12086 Jiří Froněk st. CdP Loděnice   76 43.250
99510 Milan Demčík SK Sahara Vědomice   57 33.438
15060 Jiří Horálek PKT Velký Šanc   97 26.001
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 102.625
14074 Blanka Froňková PC Sokol LIPNÍK   33 32.500
15058 Michal Zdobinský "E" PC Sokol LIPNÍK   14 41.000
10048 Václav Valík PAK Albrechtice   70 29.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 102.031
28006 Jiří Grepl Carreau Brno   6 39.125
21004 Kamila Grepl Carreau Brno   160 15.656
12020 Petr Fafek PC Sokol LIPNÍK   8 47.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 100.313
11001 Petr Lukáš PLUK Jablonec   26 39.500
11002 Jana Lukášová PLUK Jablonec   83 20.563
21912 Jiří Koreš st. HAVAJ CB   12 40.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 96.282
23060 Jaroslav Ševčík PAK Albrechtice   85 30.750
18065 Radim Valošek PK Polouvsí   47 30.282
15001 Jiří Ulmann TOP - ORLOVÁ   58 35.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 95.533
24271 Michal Rolínek HRODE Krumsín   119 33.063
11011 Petr Juráň HRODE Krumsín   40 39.250
98482 Vladimír Marcián HRODE Krumsín   125 23.220
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 94.782
99574 Jiřina Demčíková SK Sahara Vědomice   17 42.000
26043 Pavel Král FENYX Adamov   69 28.157
16020 Zdeněk Handl FENYX Adamov   111 24.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 94.721
11041 Petra Kadavá "E" 1. KPK VRCHLABÍ   237 11.533
22105 Veronika Geislerová "E" PEK STOLÍN   43 39.188
13040 Vojtěch Bílek "E" 1. KPK VRCHLABÍ   39 44.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 86.688
20505 Karolína Zdobinská "E" PC Sokol LIPNÍK   56 29.188
99532 Ivo Michálek Carreau Brno   4 57.500
  Matej Krajčovič (SVK)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 85.283
18055 Pavel Dostál Petank Club Praha   155 17.408
14099 Aleš Klouda Petank Club Praha   88 28.875
13029 Josef Kamaryt CdP Loděnice   37 39.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 78.501
18074 Jakub Lukeš "E" 1. KPK VRCHLABÍ   93 28.188
15055 Jakub Srnský "E" 1. KPK VRCHLABÍ   94 20.063
17067 Michaela Dudašková "E" Carreau Brno   75 30.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 76.721
12038 Leoš Krejčín SKP Kulová osma   66 25.438
11009 Pavel Fereš PK 1293 Vojnův Městec   114 21.970
12037 Milena Krejčínová SKP Kulová osma   46 29.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 76.565
18132 Vladimír Vašíček PK Polouvsí   68 28.063
16106 Robin Konšel "E" HRODE Krumsín   91 23.564
16105 František Krpec HRODE Krumsín   84 24.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 75.753
96217 Rubi Gorroňo López 1. KPK VRCHLABÍ   105 23.813
28030 Jiří Michovský st. PPA POZORKA   185 21.252
21756 Kateřina Tintěrová Varan Karlovy Vary   42 30.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 75.173
21026 Jindra Vodehnalová SKP Řepy   135 21.767
16029 Barbora Kašparová Petank Club Praha   86 28.000
19025 Jan Maňák Petank Club Praha   116 25.406
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 74.721
16117 Václav Stejskal JAPKO   73 34.875
10034 Milan Fukal JAPKO   253 13.720
12042 Petr Pilát SKP Kulová osma   151 26.126
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 74.689
21053 Eliška Ptáčková HRODE Krumsín   51 30.438
20554 Luboš Ptáček HRODE Krumsín   67 27.938
23253 Václav Mimra CdP Loděnice   208 16.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 72.438
22100 Maryana Khrystyna Semeniv 1. KPK VRCHLABÍ   23 42.500
23229 Roman Rakoncza 1. KPK VRCHLABÍ   52 29.938
  Rudolf Pulman (SVK)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 70.003
13079 Milan Bayer UBU - United Balls of Únětice   179 21.064
15065 Pavel Palas UBU - United Balls of Únětice   74 27.875
15042 Hana Bayerová UBU - United Balls of Únětice   180 21.064
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 68.72
15023 Miloš Přibyl SK Sahara Vědomice   72 28.438
11006 Milan Kulhánek SK Sahara Vědomice   127 20.750
23218 Petr Vávra SK Sahara Vědomice   144 19.532
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 67.408
18136 Pavel Hanák Orel Řečkovice   64 32.063
16053 Petr Staněk Orel Řečkovice   219 14.719
11031 Jiří Šipr 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   142 20.626
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 67.127
20573 Ivana Vávrová PC SOKOL PP Hr. Králové   164 24.657
10012 Jan Melgr PC SOKOL PP Hr. Králové   95 28.375
20511 František Malina PC SOKOL PP Hr. Králové   167 14.095
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 66.033
18109 Martin Šternberg SPORT Kolín   78 28.719
16124 Zuzana Malá SPORT Kolín   126 26.220
21040 Radek Levínský SPORT Kolín   282 11.094
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 65.38
19001 Jaromír Vlach Sokol Kostomlaty   100 29.688
10163 Alena Vaníčková Sokol Kostomlaty   148 19.627
18063 Vladimír Louda PC Sokol LIPNÍK   201 16.065
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 64.736
21913 Alena Korešová HAVAJ CB   38 28.875
13044 Jana Fafková PC Sokol LIPNÍK   50 27.251
27088 Sylva Mandíková PC Sokol LIPNÍK   212 8.610
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 59.548
20532 Evžen Křížek UBU - United Balls of Únětice   133 24.250
20534 Věra Váňová SKP Řepy   143 20.813
20614 Jiřina Müllerová SKP Řepy   198 14.485
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 58.877
27062 Karel Mrlina FENYX Adamov   139 21.563
15010 Yvetta Chmelařová SKP Kulová osma   166 18.657
15011 Ivo Chmelař SKP Kulová osma   165 18.657
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 38 Síla: 58.848
11044 Vladimír Ilgner 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   124 24.626
24317 Lubomír Anton KLIP Litovel   152 22.439
11045 Jiří Krtička 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   234 11.783
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 39 Síla: 58.75
19040 Tomáš Olbort Orel Řečkovice   235 16.375
18099 Lukáš Merta 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   121 29.750
18060 Franjo Kvítek Orel Řečkovice   215 12.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 40 Síla: 58.094
23029 Ladislav Kobza HRODE Krumsín   250 14.469
24272 Miroslav Drmola HRODE Krumsín   580 0.875
99555 Martin Pírek HRODE Krumsín   30 42.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 41 Síla: 57.97
26010 Jiří Řezníček 1. KPK VRCHLABÍ   92 33.250
17034 Petra Kobrová 1. KPK VRCHLABÍ   251 11.454
17033 Štěpán Kobr "J" 1. KPK VRCHLABÍ   203 13.266
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 42 Síla: 57.816
21007 Lucie Seredová FENYX Adamov   195 18.439
21036 Martin Vrzal PK Polouvsí   181 19.563
20578 Jaroslav Knápek PK Polouvsí   205 19.814
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 43 Síla: 57.469
15070 Zhijing Vaňková PC Sokol LIPNÍK   194 15.156
11038 Roman Kapeš 1. KPK VRCHLABÍ   261 8.688
98446 Petr Morávek PC Sokol LIPNÍK   82 33.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 44 Síla: 56.971
18064 Luboš Rusek PK Polouvsí   225 16.954
22120 Kateřina Rusková "J" PK Polouvsí   242 14.767
17093 Radomír Žiak PAK Albrechtice   117 25.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 45 Síla: 54.378
21061 Veronika Dušáková "J" PCBD   223 20.064
20579 Rozálie Rusková "J" PK Polouvsí   214 15.563
19058 Nikola Šternbergová "J" SPORT Kolín   146 18.751
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 46 Síla: 52.113
22177 Vladimíra Trnková HRODE Krumsín   296 10.095
10139 Jiří Karásek HRODE Krumsín   227 18.877
19021 Peter Chodúr HRODE Krumsín   150 23.141
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 47 Síla: 51.642
20527 Jaroslav Šíma PC Mimo Done Nymburk   98 28.438
22179 Ladislav Hlucho-Horvát PC Mimo Done Nymburk   134 20.751
20528 Miloš Duška "E" PC Mimo Done Nymburk   386 2.453
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 48 Síla: 50.503
20503 Lucie Pokorná Carreau Brno   207 15.469
20536 Hedvika Sedláčková PKT Velký Šanc   262 9.002
18131 Yvonne Marečková Orel Řečkovice   130 26.032
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 49 Síla: 48.972
23257 Klára Lujková PSK Jihlava   200 23.564
23256 František Krupica PSK Jihlava   199 23.564
24547 Karel Pokorný PSK Jihlava   506 1.844
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 50 Síla: 47.909
22182 Gabriela Staneková PC Damníkov   147 20.220
21028 Dagmar Voldřichová SKP Řepy   171 14.969
21032 Marta Konopová SKP Řepy   196 12.720
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 51 Síla: 46.503
19023 Alena Blieková UBU - United Balls of Únětice   103 23.407
21009 Michael Ray Bliek JAPKO   524 1.501
14076 Tomáš Klír Petank Club Praha   138 21.595
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 52 Síla: 41.971
19067 Josef Petrželka 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   216 15.813
22101 Jana Vondráčková 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   270 10.814
20565 Heinz Manka 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   191 15.344
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 53 Síla: 41.877
17090 Marie Sedláčková PKT Velký Šanc   107 20.751
18130 Oldřich Semrád PKT Velký Šanc   108 21.126
  Marcela Filová (SVK)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 54 Síla: 34.721
21805 Václava Reinbergrová PCP LIPNÍK   269 12.814
18095 Zdeněk Hanuš SPORT Kolín   275 12.625
19013 Miroslav Kmoch PCP LIPNÍK   304 9.282
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 55 Síla: 33.439
22153 Petr Vančák SKP Řepy   163 17.813
22154 Lenka Sionová SKP Řepy   172 15.626
22155 Petr Kozák SKP Řepy   682 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 56 Síla: 33.066
23243 Tomáš Sudoměřický PC Sokol Velim   241 11.283
14098 Petr Skala PC Sokol Velim   222 13.063
29009 Dana Proroková PC Sokol Velim   297 8.720
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 57 Síla: 32.378
16049 Josef Beránek st. PK Sezemice   347 7.938
23238 Pavel Demel PK Sezemice   202 17.064
21012 Luděk Binko PK Sezemice   360 7.376
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 58 Síla: 31.407
20600 Daniel Dyba PSK Jihlava   254 15.781
22127 Dalibor Dyba PSK Jihlava   291 10.220
24517 Dana Fišerová PSK Jihlava   394 5.406
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 59 Síla: 26.284
20542 Milan Holenda PO Chotěboř   277 12.189
22168 Alena Jindrová PO Chotěboř   273 13.251
24536 Milan Zmrhal PO Chotěboř   473 0.844
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 60 Síla: 22.565
26009 Luboš Bím 1. KPK VRCHLABÍ   315 12.564
14046 Vladimír Matoušek 1. KPK VRCHLABÍ   578 0.875
28008 Alena Bímová 1. KPK VRCHLABÍ   341 9.126
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 61 Síla: 19.064
11049 Zdeněk Bucek 1. KPK VRCHLABÍ   342 2.687
18081 Josef Bartoš CHRUPEK Chrudim   337 8.626
18080 Helena Bartošová CHRUPEK Chrudim   366 7.751
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 62 Síla: 6.783
24541 Mark Petržílek "J" CHRUPEK Chrudim   528 1.375
19070 Denisa Dočyncová "J" CHRUPEK Chrudim   427 4.220
24540 Matěj Dočynec "J" CHRUPEK Chrudim   573 1.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 63 Síla: 3.344
12068 Petr Faust Sokol Kostomlaty   475 1.375
13062 Antonín Faust Sokol Kostomlaty   529 0.594
18039 Hana Javůrková Sokol Kostomlaty   476 1.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 66 Síla: 0
  Méry Jozef      0
  Klučarik Karol      0
  Gemel Ján      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 64 Síla: 0
  Mária Jajcajová      0
  Alena Klimešová      0
  Dana Klúčiková      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 65 Síla: 0
  Anger Peter      0
  Jozef Karácsony      0
  Ivica Kadlečíkova      0