24046
Počet přihlášených týmů: 32
regionál Lipnické dukáty Pořádá PC Sokol LIPNÍK   5.7.2024 •• dvojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 112.75
14075 Kateřina Froňková PC Sokol LIPNÍK   12 51.750
29062 Petr Vavrovič ml. PC Sokol LIPNÍK   1 61.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 90.251
22105 Veronika Geislerová "E" PEK STOLÍN   70 36.751
18106 Dan Geisler "J" PEK STOLÍN   15 53.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 90
29061 Petr Vavrovič st. PC Sokol LIPNÍK   30 40.250
27039 Jindřich Kauca st. PC Přítkov   5 49.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 87.75
15058 Michal Zdobinský "E" PC Sokol LIPNÍK   16 40.750
12020 Petr Fafek PC Sokol LIPNÍK   8 47.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 82.75
22183 Michael Brandes "J" PC Damníkov   68 38.250
18124 Sára Valošková "J" PK Polouvsí   28 44.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 70.25
16117 Václav Stejskal JAPKO   84 34.125
22181 Valter Brandes PC Damníkov   48 36.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 68.688
20505 Karolína Zdobinská "E" PC Sokol LIPNÍK   65 29.188
15057 Filip Vedral "E" 1. KPK VRCHLABÍ   25 39.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 65.656
20702 Soňa Michálková Carreau Brno   271 7.656
99532 Ivo Michálek Carreau Brno   2 58.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 63.688
23236 Boris Alfred Pellizon Carreau Brno   105 25.063
20617 Jakub Rendla Carreau Brno   18 38.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 60.689
20676 Iveta Hájková PEK STOLÍN   118 29.126
10138 Martin Hájek ml. "E" PEK STOLÍN   57 31.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 60.626
15001 Jiří Ulmann TOP - ORLOVÁ   60 35.250
15023 Miloš Přibyl SK Sahara Vědomice   91 25.376
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 59.564
21053 Eliška Ptáčková HRODE Krumsín   74 30.751
20554 Luboš Ptáček HRODE Krumsín   80 28.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 49.751
10048 Václav Valík PAK Albrechtice   59 27.563
17093 Radomír Žiak PAK Albrechtice   125 22.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 46.564
22182 Gabriela Staneková PC Damníkov   149 19.908
19025 Jan Maňák Petank Club Praha   111 26.656
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 46.031
16010 Dana Šplechtová PC Sokol LIPNÍK   145 15.031
15067 Hynek Vyoral PC Sokol LIPNÍK   37 31.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 40.628
23257 Klára Lujková PSK Jihlava   212 20.314
23256 František Krupica PSK Jihlava   211 20.314
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 38.549
21026 Jindra Vodehnalová SKP Řepy   131 21.642
21025 Zdeněk Vodehnal SKP Řepy   200 16.907
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 30.813
19001 Jaromír Vlach Sokol Kostomlaty   88 29.813
12064 Jan Svoboda PCFT Sokoleč   565 1.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 30.173
22154 Lenka Sionová SKP Řepy   174 15.626
20614 Jiřina Müllerová SKP Řepy   165 14.547
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 28
16029 Barbora Kašparová Petank Club Praha   90 28.000
  ?      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 27.91
18063 Vladimír Louda PC Sokol LIPNÍK   293 10.283
10163 Alena Vaníčková Sokol Kostomlaty   117 17.627
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 27.25
21032 Marta Konopová SKP Řepy   192 12.469
21028 Dagmar Voldřichová SKP Řepy   177 14.781
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 23.313
23131 Jaroslav Felčárek FRAPECO   180 23.313
  doplním      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 22.626
15068 Kamil Žárský POP Praha   95 22.626
  xxx Diego      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 21.596
20600 Daniel Dyba PSK Jihlava   266 13.532
22127 Dalibor Dyba PSK Jihlava   302 8.064
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 20.501
23021 Jiří Ondryáš FRAPECO   198 20.501
  France Foggia      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 18.813
20602 Vratislav Flek PSK Jihlava   225 18.657
24547 Karel Pokorný PSK Jihlava   553 0.156
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 12.502
21805 Václava Reinbergrová PCP LIPNÍK   277 12.502
  Šlapáček Vladimír      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 10.219
18095 Zdeněk Hanuš SPORT Kolín   273 10.219
  Jurč Pavel      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 9.376
19013 Miroslav Kmoch PCP LIPNÍK   280 9.376
  Astaloš Vladimír      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 0
  Udovič Tone Slovinsko      0
  Udovič Stanka Slovinsko      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 0
  Kodrič Božo Slovinsko      0
  Kodrič Martina Slovinsko      0