24048
Počet přihlášených týmů: 30
regionál Krumsínská HRODA XXV. ročník Pořádá HRODE Krumsín   20.7.2024 ••• trojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 125.251
29040 Miroslav Krpec HRODE Krumsín   31 38.875
99532 Ivo Michálek Carreau Brno   4 57.500
20504 Roman Bytešník Carreau Brno   45 28.876
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 99.876
22106 Patrik Daněk "E" SLOPE BRNO   62 30.688
21050 Michal Štěpánek SLOPE BRNO   53 38.250
21049 Robert Paulík SLOPE BRNO   110 30.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 95.533
24271 Michal Rolínek HRODE Krumsín   119 33.063
11011 Petr Juráň HRODE Krumsín   40 39.250
98482 Vladimír Marcián HRODE Krumsín   125 23.220
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 86.377
29039 Jana Krpcová HRODE Krumsín   80 29.376
16105 František Krpec HRODE Krumsín   84 24.938
18136 Pavel Hanák Orel Řečkovice   64 32.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 81.095
21053 Eliška Ptáčková HRODE Krumsín   51 30.438
11046 David Faltýnek HRODE Krumsín   49 41.000
12049 Michal Soldán HRODE Krumsín   276 9.657
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 68.032
22147 Pavel Židek PC Hrabyně   193 22.875
22149 Dana Židková PC Hrabyně   192 22.938
22148 Daniel Holba PC Hrabyně   204 22.219
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 67.44
13005 Pavel Bureš st. HAPEK   101 26.157
13007 Jana Burešová HAPEK   157 17.719
16106 Robin Konšel "E" HRODE Krumsín   91 23.564
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 61.502
16133 Terezie Strouhalová "E" 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   102 27.314
15008 Radek Skopal Kulový blesk Olomouc   34 34.188
  Doplním      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 61.219
22102 Karel Pírek HRODE Krumsín   450 4.000
23029 Ladislav Kobza HRODE Krumsín   250 14.469
99555 Martin Pírek HRODE Krumsín   30 42.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 56.754
11044 Vladimír Ilgner 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   124 24.626
28005 Petr Blažej 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   145 20.345
11045 Jiří Krtička 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   234 11.783
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 52.939
19019 Bohuslav Motl HRODE Krumsín   35 33.438
22178 Marta Motlová HRODE Krumsín   590 0.625
16107 Robert Janeček HRODE Krumsín   123 18.876
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 45.13
11018 Jiří Němec FENYX Adamov   226 17.158
22142 Hana Valová FENYX Adamov   239 19.439
17022 Soňa Karásková FENYX Adamov   380 8.533
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 36.345
18141 Libor Horák Bedřichovický pétanque club 2016   321 11.156
18142 Iva Horáková Bedřichovický pétanque club 2016   421 5.375
20578 Jaroslav Knápek PK Polouvsí   205 19.814
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 33.659
10139 Jiří Karásek HRODE Krumsín   227 18.877
23240 Miroslav Oujezdský Bedřichovický pétanque club 2016   266 14.782
  Marček Luboš      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 33.629
23247 Jarmila Kuchařová FENYX Adamov   255 13.345
15050 Alena Krystková KLIP Litovel   271 10.220
15051 Oldřich Hudos KLIP Litovel   274 10.064
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 27.876
24321 Petr Jakubek Carreau Brno   451 3.938
24240 Pavel Hodboď Carreau Brno   112 23.938
  Jakubková Dagmar      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 27.625
20702 Soňa Michálková Carreau Brno   229 12.156
20503 Lucie Pokorná Carreau Brno   207 15.469
  doplním      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 23.845
10064 Zbyšek Pořízka HRODE Krumsín   370 3.813
10065 Adam Pořízka HRODE Krumsín   470 3.500
12048 Miloslav Pánek HRODE Krumsín   233 16.532
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 23.141
19021 Peter Chodúr HRODE Krumsín   150 23.141
  Vladimír Mareček      0
  Michal Kříž      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 19.315
14010 Marie Kamarádová 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   331 9.595
98304 Bronislava Urbanová 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   319 9.720
  Hrdlička Tomáš      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 17.282
23237 Stanislava Watorová PC Hrabyně   249 17.282
  Petr Hrubý PCHrabyně      0
  Dana Hrubá PCHrabyně      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 15.813
99496 Michal Drmola HRODE Krumsín   294 10.313
17039 Petra Drmolová HRODE Krumsín   503 4.625
24272 Miroslav Drmola HRODE Krumsín   580 0.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 11.5
21776 Zbyněk Krupica Carreau Brno   594 0.500
15013 Gabriela Krupicová Carreau Brno   691 0.000
20509 Kamil Řeřucha FENYX Adamov   263 11.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 10.095
22177 Vladimíra Trnková HRODE Krumsín   296 10.095
  Amatér Karel      0
  Marek Chupáň      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 9.531
21759 Zdeněk Kohoutek PC AUSTERLITZ 1805   307 9.531
  Šárka Dynáková      0
  Mila Bayer      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 6.532
24528 Zdeněk Stráněl HRODE Krumsín   355 5.782
22953 David Drmola HRODE Krumsín   587 0.750
  doplním      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 5.689
24529 Petr Kovář SKMZ Sport   420 5.689
  Laďa Horňák      0
  Lenka Konšelová      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 0
  Jura Jagos      0
  Lucka Jagosova      0
  Bruno Jagos      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 0
  Petr Barvínek      0
  Barvinková Jana      0
  Marcela Hansgutová      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 0
  Marián Miezga (SK)      0
  Filip Miezga (SK)      0
  Juraj Adler (SK)      0