24064
Počet přihlášených týmů: 47
regionál Valšovický pohár Pořádá SKP Hranice VI.-Valšovice   20.7.2024 • jednotlivci
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 46.5
14008 David Bačo TOP - ORLOVÁ   11 46.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 44.25
18124 Sára Valošková "J" PK Polouvsí   32 44.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 40
28004 Petr Tománek SKP Hranice VI.-Valšovice   28 40.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 39.125
28006 Jiří Grepl Carreau Brno   6 39.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 37.625
25055 Zbyněk Jakeš SKP Hranice VI.-Valšovice   27 37.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 35.25
15001 Jiří Ulmann TOP - ORLOVÁ   58 35.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 34.375
19034 Hugo Valošek "J" PK Polouvsí   61 34.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 34.251
22180 Antonín Čiviš "J" PCBD   141 34.251
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 30.75
23060 Jaroslav Ševčík PAK Albrechtice   85 30.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 30.282
18065 Radim Valošek PK Polouvsí   47 30.282
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 29.75
18099 Lukáš Merta 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   121 29.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 29.188
18066 Josef Ondryhal PK Polouvsí   168 29.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 29.125
10048 Václav Valík PAK Albrechtice   70 29.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 28.876
23236 Boris Alfred Pellizon Carreau Brno   59 28.876
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 28.375
10012 Jan Melgr PC SOKOL PP Hr. Králové   95 28.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 28.157
26043 Pavel Král FENYX Adamov   69 28.157
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 27.938
20554 Luboš Ptáček HRODE Krumsín   67 27.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 25.25
17093 Radomír Žiak PAK Albrechtice   117 25.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 24.625
16020 Zdeněk Handl FENYX Adamov   111 24.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 23.876
21072 Oldřích Kutra 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   154 23.876
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 22.251
18072 Lukáš Ondryhal "E" PK Polouvsí   230 22.251
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 21.813
17096 Miroslav Děcký PAK Albrechtice   218 21.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 21.563
27062 Karel Mrlina FENYX Adamov   139 21.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 19.563
21036 Martin Vrzal PK Polouvsí   181 19.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 18.439
21007 Lucie Seredová FENYX Adamov   195 18.439
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 17.877
28056 Eva Blažejová 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   161 17.877
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 17.501
18070 Magdalena Koudelková PK Polouvsí   232 17.501
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 17.283
16018 Jan Csibrei SOKOL STAŘÍČ   278 17.283
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 16.954
18064 Luboš Rusek PK Polouvsí   225 16.954
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 15.813
19067 Josef Petrželka 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   216 15.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 15.344
20565 Heinz Manka 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   191 15.344
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 14.156
13055 Tomáš Brevčinský TOP - ORLOVÁ   301 14.156
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 13.985
18071 Josef Koudelka PK Polouvsí   224 13.985
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 13.126
13047 Ladislav Šimíček SOKOL STAŘÍČ   314 13.126
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 11.532
14021 Zbyněk Grepl PK Polouvsí   292 11.532
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 11.439
29027 Boleslav Iwanuszek PAK Albrechtice   303 11.439
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 10.814
22101 Jana Vondráčková 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   270 10.814
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 38 Síla: 10.5
25061 Tomáš Kutý SKP Hranice VI.-Valšovice   340 10.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 39 Síla: 6.688
22166 Petr Pešta PAK Albrechtice   352 6.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 40 Síla: 6.487
20571 Václav Dvořák PC SOKOL PP Hr. Králové   376 6.487
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 41 Síla: 5.252
96229 Vladimír Plesník SOKOL STAŘÍČ   408 5.252
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 42 Síla: 3.25
11013 Eva Suková SKP Hranice VI.-Valšovice   492 3.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 43 Síla: 2.5
19046 Dominik Palička SKP Hranice VI.-Valšovice   518 2.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 44 Síla: 2.438
12003 Drahomír Konig SOKOL STAŘÍČ   511 2.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 45 Síla: 1.219
15084 Jan Semotam 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   490 1.219
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 47 Síla: 0
  Ivo Lankaš (SVK)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 46 Síla: 0
  Valošková Tereza      0