24077
Počet přihlášených týmů: 48
regionál Starostovo koulení Pořádá CHRUPEK Chrudim   14.7.2024 •• dvojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 91.5
12086 Jiří Froněk st. CdP Loděnice   76 43.250
27039 Jindřich Kauca st. PC Přítkov   5 48.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 86.188
22105 Veronika Geislerová "E" PEK STOLÍN   43 39.188
15057 Filip Vedral "E" 1. KPK VRCHLABÍ   18 47.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 83.938
20505 Karolína Zdobinská "E" PC Sokol LIPNÍK   56 29.188
18106 Dan Geisler "J" PEK STOLÍN   19 54.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 75.5
14079 Jan Heller "E" PC Mimo Done Nymburk   60 31.500
13040 Vojtěch Bílek "E" 1. KPK VRCHLABÍ   39 44.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 72.625
22183 Michael Brandes "J" PC Damníkov   54 38.250
19034 Hugo Valošek "J" PK Polouvsí   61 34.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 66.657
18065 Radim Valošek PK Polouvsí   47 30.282
22181 Valter Brandes PC Damníkov   41 36.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 66
23060 Jaroslav Ševčík PAK Albrechtice   85 30.750
15001 Jiří Ulmann TOP - ORLOVÁ   58 35.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 64.72
21021 Jindřiška Sekerešová "J" SK Sahara Vědomice   115 20.470
18124 Sára Valošková "J" PK Polouvsí   32 44.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 60.876
16117 Václav Stejskal JAPKO   73 34.875
15060 Jiří Horálek PKT Velký Šanc   97 26.001
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 56.221
22180 Antonín Čiviš "J" PCBD   141 34.251
11009 Pavel Fereš PK 1293 Vojnův Městec   114 21.970
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 54.813
18076 Vilém Meduna CHRUPEK Chrudim   281 12.063
99555 Martin Pírek HRODE Krumsín   30 42.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 54.375
10048 Václav Valík PAK Albrechtice   70 29.125
17093 Radomír Žiak PAK Albrechtice   117 25.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 49.83
18132 Vladimír Vašíček PK Polouvsí   68 28.063
21026 Jindra Vodehnalová SKP Řepy   135 21.767
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 48.781
15070 Zhijing Vaňková PC Sokol LIPNÍK   194 15.156
98446 Petr Morávek PC Sokol LIPNÍK   82 33.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 47.128
23257 Klára Lujková PSK Jihlava   200 23.564
23256 František Krupica PSK Jihlava   199 23.564
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 45.346
20554 Luboš Ptáček HRODE Krumsín   67 27.938
18055 Pavel Dostál Petank Club Praha   155 17.408
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 44.096
22111 David Kopečný PC SOKOL PP Hr. Králové   109 22.938
20513 Lukáš Hochmann PC SOKOL PP Hr. Králové   169 21.158
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 41
15058 Michal Zdobinský "E" PC Sokol LIPNÍK   14 41.000
  Matej Krajčovič (SVK)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 40.188
19001 Jaromír Vlach Sokol Kostomlaty   100 29.688
14052 Jaroslava Čiháková Sokol Kostomlaty   258 10.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 37.314
15011 Ivo Chmelař SKP Kulová osma   165 18.657
15010 Yvetta Chmelařová SKP Kulová osma   166 18.657
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 35.627
20579 Rozálie Rusková "J" PK Polouvsí   214 15.563
21061 Veronika Dušáková "J" PCBD   223 20.064
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 33.439
22154 Lenka Sionová SKP Řepy   172 15.626
22153 Petr Vančák SKP Řepy   163 17.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 31.721
18064 Luboš Rusek PK Polouvsí   225 16.954
22120 Kateřina Rusková "J" PK Polouvsí   242 14.767
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 29.938
23229 Roman Rakoncza 1. KPK VRCHLABÍ   52 29.938
  Rudolf Pulman (SVK)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 29.753
20536 Hedvika Sedláčková PKT Velký Šanc   262 9.002
17090 Marie Sedláčková PKT Velký Šanc   107 20.751
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 26.314
24534 Natálie Krupicová "J" PSK Jihlava   406 4.719
14076 Tomáš Klír Petank Club Praha   138 21.595
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 25.44
20542 Milan Holenda PO Chotěboř   277 12.189
22168 Alena Jindrová PO Chotěboř   273 13.251
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 25.439
21805 Václava Reinbergrová PCP LIPNÍK   269 12.814
18095 Zdeněk Hanuš SPORT Kolín   275 12.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 24.845
24547 Karel Pokorný PSK Jihlava   506 1.844
20602 Vratislav Flek PSK Jihlava   217 23.001
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 24.657
20573 Ivana Vávrová PC SOKOL PP Hr. Králové   164 24.657
  Vítek Jarouš      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 21.688
10071 Oldřich Mallat PEK STOLÍN   280 10.844
11058 Jan Hendrych PEK STOLÍN   279 10.844
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 21.126
18130 Oldřich Semrád PKT Velký Šanc   108 21.126
  Marcela Filová (SVK)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 18.86
11037 Viktor Šebek 1. KPK VRCHLABÍ   137 18.860
  To máš Obrovský      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 17.877
28056 Eva Blažejová 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   161 17.877
  Kamenický Petr      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 17.688
24541 Mark Petržílek "J" CHRUPEK Chrudim   528 1.375
23253 Václav Mimra CdP Loděnice   208 16.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 16.377
18081 Josef Bartoš CHRUPEK Chrudim   337 8.626
18080 Helena Bartošová CHRUPEK Chrudim   366 7.751
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 15.314
16049 Josef Beránek st. PK Sezemice   347 7.938
21012 Luděk Binko PK Sezemice   360 7.376
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 38 Síla: 9.282
19013 Miroslav Kmoch PCP LIPNÍK   304 9.282
  Astaloš Vladimír      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 39 Síla: 7.814
24532 Petr Štěpán SKMZ Sport   534 2.125
24529 Petr Kovář SKMZ Sport   420 5.689
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 40 Síla: 6.487
22155 Petr Kozák SKP Řepy   682 0.000
20571 Václav Dvořák PC SOKOL PP Hr. Králové   376 6.487
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 41 Síla: 5.408
19070 Denisa Dočyncová "J" CHRUPEK Chrudim   427 4.220
24540 Matěj Dočynec "J" CHRUPEK Chrudim   573 1.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 42 Síla: 4.063
19053 Jan Spilka CHRUPEK Chrudim   471 4.063
24543 Patricie Novotná "J" CHRUPEK Chrudim   713 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 47 Síla: 0
  Dr.Tičpič      0
  Rodrigo Sweet      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 48 Síla: 0
  Petržílková, Martina      0
  Čiháková, Zdena      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 46 Síla: 0
  Václav Slezák      0
  Věra Slezáková      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 45 Síla: 0
  Mária Jajcajová      0
  Dana Klúčiková      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 44 Síla: 0
  Jozef Karácsony      0
  Alena Klimešová      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 43 Síla: 0
  Anger Peter      0
  Ivica Kadlečíkova      0