Questions for ČAPEK

You can raise any questions for ČAPEK here. We will either respond to you directly in this thread or we will forward your question to responsible ČAPEK representative. In case you have more complex or serious question, please enter your email as well, so that we can contact you directly (note your email will be visible only for ČAPEK site admins).

»1« 2 3 4 5 6 ... 22 [next]

3.3.2024 - Milan Fukal : Naposledy se dohravky zohledňovaly na Přítkovském zimáku, t.j. na předcházejícím turnaji. Před měsícem. To zas tak dávno není.


3.3.2024 - Milan Fukal : Dave má pravdu. Pořadatel na začátku vyhlásil, že se bude dohravat jen osmička a že je možné dohravat po čtveřicích od 17 výše.


29.2.2024 - Jemda: Děkuji


29.2.2024 - Tomáš Michálek: Jendo, MČR trojic mužů, žen, juniorů a 55+ smějí hrát týmy buďto ve trojici, nebo s jedním náhradníkem. Pokud týmy mají náhradníka, mohou v každém zápase jedenkrát vystřídat. Střídání funguje tak, že k výměně hráčů dochází mezi jednotlivými hrami (náhozy) a tato výměna musí být nahlášena soupeři před koncem hry (tedy před zastavením poslední koule). Pokud tedy k nahlášení střídání dojde až po skončení hry (po zastavení poslední koule de facto začíná hra další), proběhne výměna až po skončení další hry. Doufám, že jsem dotaz správně pochopil a dostatečně odpověděl.


28.2.2024 - Jenda: Prosím o vysvětlení k náhradníkovi k 55+ - 3 Soutěžní řád 55+ - 3+1


27.2.2024 - Jan Marhoul : Na turnaji jsem nebyl ale v propozicich je napsano, ze se dohrava KO 16, coz souhlasi s vysledkama. A poradi dohravek se uz dlouhou dobu nezohlednuje...


26.2.2024 - Dave: Omlouvám se za pravopis, píšu z telefonu.


26.2.2024 - Dave: Ahoj, předem bych chtěl podekovat pořadatelům za turnaj prestige v Terezíně 24.2.2024, ale nechápu, proč bylo po základní části řečeno, že se bude dohravat pouze osmička a později, když jsem odjel, se dohrávala i šestnáctky. Jak.je možné měnit pravidla turnaje za pochodu, to pořád nemůžu v Českém pétanque pochopit. Dekuji za vysvetlenou Dave.


26.2.2024 - Milan Fukal : Výsledky prestige Terezín nezohledňují dohrávky (17. místo a dál).


19.2.2024 - Tomáš Michálek: Johnny, nejedná se ani o chybu, ani o "další šlendrián či levárnu". Postup je naopak zcela podle Soutěžního řádu, který si může každý přečíst na tomto webu. Týden před turnajem končí přihlašování podle síly, týmy pod čarou jsou smazány a dále se lze přihlásit pouze pokud se odhlásí některý z týmů. V současnosti jsou tedy přihlášky uzavřeny jednoduše proto, že je naplněna kapacita turnaje. Datum 21. 2. je datum, které si určil sám pořadatel a ke kterému se zcela uzavře přihlašování na turnaj, i kdyby nebyla plná kapacita.


17.2.2024 - Johnny: Dobrý podvečer, jak je možné, že u turnaje kategorie prestige, který se koná příští sobotu v Terezíně a u kterého je v propozicích napsáno, že elektronické přihlášky budou uzavřeny dne 21.2.2024 je v tento okamžik napsáno, že přihlášky jsou uzavřeny. Je chyba v propozicích anebo v přihlašování? Anebo další šlendrián či levárna vedení asociace?


8.1.2024 - Petr Vančák: Kolik dnes může stát stavba hřiště ? Chci přihlásit do Černošického participativního rozpočtu - Černošická šance - návrh na stavbu ptq hřiště. Součástí projektu je odhad ceny - máte někdo čerstvé zkušenosti, jaký rozměr a poměr cena /výkon by byl příhodný ? PV.


15.11.2023 - Tomáš Michálek: Dobrý den, Tomáši a Zdeňku, o konání zimních turnajů v Terezíně v této sezoně bohužel nemáme žádné informace. Jejich pořadatel zatím konání žádného turnaje nenahlásil. Prvním krokem pro založení vlastního klubu je zkontaktování sekretáře ČFKS, který Vám s celým procesem pomůže a zodpoví případné dotazy. V případě zájmu se na mě prosím obraťte prostřednictvím mailu sekretar@czechpetanque.cz . Proces založení vlastního klubu je popsán v Registračním řádu ČFKS - http://czechpetanque.cz/dokumenty/rr_2022.pdf


4.11.2023 - Tomáš: Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jak si můžu založit svůj tým, děkuji.


3.11.2023 - Zdeněk Zeman: Dobrý den, prosím o informaci zda se budou v zimě 2023 konat Bitvy o Terezín. Díky.


»1« 2 3 4 5 6 ... 22 [next]

Add question:

Email is optional and it is visible only by site admins. If you want to be contacted by email, please fill it in.