ČAPEK Tournaments

all | current tournaments | only finished tournaments
all | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009


Search in tournaments:
6.4.2019
Beraní koule (Albrechtice) - results
••
doubles
6.4.2019
Nakashi Cup (Loděnice) - results
••
doubles
6.4.2019
Pétanque na Výsluní (Chrudim) - results
••
doubles
7.4.2019
Pétanque na Výsluní extra (Chrudim) - results
••
doubles
13.4.2019
Košonek Zdenka Vavroviče (Lipník-fotbalové hřiště) - results
••
doubles
13.4.2019
VC pivovaru LITOVEL (Brno-Slatina) - results
•••
triples
20.4.2019
Saharský pohár (Vědomice)
••
doubles
86/128
20.4.2019
Memory cup (Orlová)
•••
triples
22/22
27.4.2019
Velikonoční vejce (Vojnův Městec)
••
doubles
91/100
27.4.2019
••
doubles
76/96
28.4.2019
tête-à-tête
77/80
1.5.2019
Prvomájový Lipnický turnaj (Lipník-fotbalové hřiště)
•••
triples
55/55
4.5.2019
••
doubles
88/106
4.5.2019
Prvomájové koulení (Valšovice)
•••
triples
35/49
5.5.2019
Hnátova koule (Havlíčkův Brod)
•••
triples
12/20
8.5.2019
club teams
0
11.5.2019
••
doubles
0
11.5.2019
Château Náměšť (Náměšť na Hané)
•••
triples
52/48
11.5.2019
••
doubles
16/53
11.5.2019
Karlův jarní pohár (Loděnice)
tête-à-tête
57/57
18.5.2019
CENTROPE RAKOUSKO (RAKOUSKO)
•••
triples
0
18.5.2019
Pepáčkovo koulení (Lipník-hřiště u penzionu)
••
doubles
32/39
18.5.2019
Albrechtický kahan (Albrechtice)
tête-à-tête
36/36
25.5.2019
MČR 3x3 (Hrochův Týnec)
•••
triples
39
1.6.2019
CENTROPE Czech (Liblice)
•••
triples
0/128
8.6.2019
MČR 1x1 (Vědomice)
tête-à-tête
0
8.6.2019
VC Orla (Brno-Slatina)
••
doubles
0
9.6.2019
tête-à-tête
0
15.6.2019
CENTROPE POLSKO (POLSKO)
•••
triples
0
15.6.2019
••
doubles
0
16.6.2019
Petanque na zámku (Hrochův Týnec)
•••
triples mix
0
22.6.2019
•••/•
triples+1
0
22.6.2019
•••/•
triples+1
0
29.6.2019
CENTROPE MAĎARSKO (MAĎARSKO)
•••
triples
0
29.6.2019
••
doubles
0
29.6.2019
•••
triples
0
30.6.2019
club teams
0
5.7.2019
Kolovská koule (Kolová)
••
doubles
0
5.7.2019
•••
triples
0
6.7.2019
MČR 55 PLUS (Lipník-fotbalové hřiště)
•••/•
triples+1
0
13.7.2019
Grand prix Mariánských lázní (Mariánské Lázně)
•••
triples
0
13.7.2019
Krumsínská HRODA (Krumsín)
•••
triples
0
20.7.2019
Valšovický pohár (Valšovice)
tête-à-tête
0
20.7.2019
Krakonošovy koule (Vrchlabí)
••
doubles
0
27.7.2019
•••
triples
0
27.7.2019
•••
triples
0
3.8.2019
MČR 2x2 MIX (Cheb)
••
doubles mix
0
3.8.2019
•••
triples
0
10.8.2019
O Kořist z Mordové rokle (Lipník-hřiště u penzionu)
•••
triples
0
10.8.2019
Mozartovy koule (Olomouc)
•••
triples
0
17.8.2019
MČR 2x2 (Vědomice)
••
doubles
0
24.8.2019
CENTROPE SLOVENSKO (SLOVENSKO)
•••
triples
0
31.8.2019
•••
triples
0
1.9.2019
Medlešický otazník (Chrudim-Medlešice)
tête-à-tête
0
7.9.2019
CENTROPE SLOVINSKO (SLOVINSKO)
•••
triples
0
7.9.2019
Orlovský kahan (Orlová)
•••
triples
0
7.9.2019
Koule z Aurory (Lipník-hřiště u penzionu)
•••
triples
0
7.9.2019
••
doubles
0/64
8.9.2019
tête-à-tête
0
14.9.2019
Grand prix Labe (Vědomice)
•••
triples
12/123
21.9.2019
Nymburská nula (Nymburk)
tête-à-tête
0
21.9.2019
Svatováclavské dukáty (Lipník-fotbalové hřiště)
••
doubles
0
21.9.2019
••
doubles
0
28.9.2019
club teams
0
28.9.2019
••
doubles
0
5.10.2019
•••
triples
0
12.10.2019
club teams
0
12.10.2019
Albrechtický pohár (Albrechtice)
••
doubles
0
19.10.2019
MEVA CUP (Vědomice)
••
doubles
0
19.10.2019
Podzimní Lipnické koule (Lipník-fotbalové hřiště)
•••
triples
0
19.10.2019
TOP KLIP (Litovel)
•••
triples
0
26.10.2019
Zlaté prasátko (Brno-Slatina)
•••
triples
0
26.10.2019
Kapucínova koule (Chrudim)
••
doubles
0
2.11.2019
••
doubles
0
9.11.2019
••
doubles mix
0
16.11.2019
FISHING Cup (Brno-Slatina)
•••
triples
0
23.11.2019
1. Bitva o Terezín (Terezín)
•••
triples
4/39
7.12.2019
••
doubles
0/64
31.12.2019
Testovací turnaj (Vojnův Městec)
••
doubles
0/100


Legend (display of tournament categories):
Regional
Prestige/Superprestige
Czech Championship
Czech Championship - advance to EC or WC
Centrope Cup
Czech Championship - club league