ČAPEK Tournaments

all | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009


Search in tournaments:
3.2.2018
•••
triples
24.2.2018
Zimní kolovský turnaj (Kolová) - results
•••
triples
10.3.2018
SVĚDEK - Světový den koulí (Ořech) - results
••
doubles
17.3.2018
Jarní Lipnické koule (Lipník) - results
•••
triples
24.3.2018
Beraní koule (Albrechtice) - results
••
doubles
24.3.2018
Pétanque na Výsluní (Chrudim) - results
••
doubles
24.3.2018
Nakashi Cup (Loděnice) - results
••
doubles
7.4.2018
Košonek Zdenka Vavroviče (Lipník) - results
••
doubles
7.4.2018
VC pivovaru LITOVEL (Brno-Slatina) - results
•••
triples
14.4.2018
Saharský pohár (Vědomice) - results
••
doubles
14.4.2018
Sport Pétanque 2018 (Loděnice) - results
••
doubles
14.4.2018
Čerlinka CUP (Litovel) - results
•••
triples
21.4.2018
Memory Cup (Orlová) - results
•••
triples
21.4.2018
Balls of Eliška Přemyslovna (Nymburk) - results
••
doubles
21.4.2018
Velikonoční vejce (Vojnův Městec) - results
••
doubles
28.4.2018
Grand Prix Egrensis (Cheb) - results
••
doubles
28.4.2018
••
doubles
28.4.2018
Prvomájové koulení (Valšovice) - results
•••
triples
29.4.2018
Pirat Morgan Tournament (Ořech) - results
tête-à-tête
1.5.2018
Prvomájový Lipnický turnaj (Lipník) - results
••
doubles
5.5.2018
Albrechtický kahan (Albrechtice) - results
tête-à-tête
5.5.2018
CENTROPE Hungary (MAĎARSKO - Balaton) - results
•••
triples
5.5.2018
Stolínský mixér (Stolín) - results
••
doubles
8.5.2018
club teams
8.5.2018
20 let Slope (Brno-Slatina) - results
••
doubles
12.5.2018
MČR Juniorů - results
•••/•
triples+1
12.5.2018
Château Náměšť (Náměšť na Hané) - results
•••
triples
12.5.2018
Karlův jarní pohár (Loděnice) - results
tête-à-tête
19.5.2018
CENTROPE Czech (Liblice) - results
•••
triples
26.5.2018
MČR 2x2 (Vojnův Městec) - results
••
doubles
2.6.2018
MČR 3x3 (Kolová) - results
•••
triples
9.6.2018
CENTROPE Austria (RAKOUSKO - Illmitz) - results
•••
triples
9.6.2018
VC Orla (Brno-Slatina) - results
••
doubles
9.6.2018
Starostovo jarní koulení (Cheb) - results
••
doubles
9.6.2018
Pepáčkovo koulení (Lipník) - results
••
doubles
16.6.2018
•••/•
triples+1
16.6.2018
Memoriál CdP Loděnice (Loděnice) - results
••
doubles
17.6.2018
Pétanque na zámku (Hrochův Týnec) - results
•••
triples mix
23.6.2018
MČR 1x1 (Vědomice) - results
tête-à-tête
23.6.2018
Zámecký turnaj (Žďár nad Sázavou) - results
•••
triples
24.6.2018
MČR ve střelbě na přesnost (Vědomice) - results
tête-à-tête
30.6.2018
CENTROPE SLOVINSKO (SLOVINSKO - Ljubljana) - results
•••
triples
30.6.2018
Tournament of generations (Vrchlabí) - results
••
doubles
30.6.2018
Vo Jarinovy koule 22. ročník (Hartvíkovice) - results
•••
triples
5.7.2018
MČR klubů 2.kolo - results
club teams
5.7.2018
O brněnskou kouli - XXIII. ročník (Ratišovice) - results
•••
triples
6.7.2018
XXII. Kolovská koule (Kolová) - results
••
doubles
7.7.2018
MČR 3x3 ženy - kvalifikace na MS 2019 (Hrochův týnec) - results
•••/•
triples+1
14.7.2018
Grand Prix Marianske Lazne (Mariánské Lázně) - results
•••
triples
14.7.2018
Krumsínská HRODA (Krumsín) - results
•••
triples
21.7.2018
Krakonošovy koule (Vrchlabí) - results
••
doubles
21.7.2018
Valšovický pohár (Valšovice) - results
tête-à-tête
28.7.2018
Grand prix d'Austerlitz (Slavkov) - results
•••
triples
28.7.2018
•••
triples
4.8.2018
MČR 2x2 MIX (Šerkovice) - results
••
doubles mix
11.8.2018
Mozart Kugeln (Olomouc) - results
•••
triples
11.8.2018
O Kořist z Mordové rokle (Lipník) - results
•••
triples
12.8.2018
club teams
18.8.2018
Grand prix Labe (Vědomice) - results
•••
triples
18.8.2018
VC Olešná - Zrušeno (Nové Město na Moravě) - results
•••
triples
25.8.2018
CENTROPE Slovakia (SLOVENSKO) - results
•••
triples mix
25.8.2018
GEKON - O křišťálovou tašku (Loděnice) - results
•••
triples
1.9.2018
O pohár města Brna - VARS Cup (Hrad Veveří) - results
•••
triples
2.9.2018
Medlešická Pecka (Chrudim-Medlešice) - results
tête-à-tête
8.9.2018
club teams
8.9.2018
Orlovský Kahan (Orlová) - results
•••
triples
8.9.2018
Autumn bomber (Havlíčkův Brod) - results
•••
triples
15.9.2018
CENTROPE POLSKO (Zywiec) - results
•••
triples
15.9.2018
Turnaj dvojic v Pétanque (Cheb) - results
••
doubles
22.9.2018
Golden Prague Cup (Ořech) - results
••
doubles
22.9.2018
MČR 55 PLUS (Brno-Slatina) - results
•••/•
triples+1
22.9.2018
Koule z Aurory (Lipník) - results
•••
triples
23.9.2018
Kvalifikace MS 2x2 - muži (Loděnice) - results
••
doubles
23.9.2018
Kvalifikace MS 2x2 - ženy (Loděnice) - results
••
doubles
28.9.2018
Svatováclavské dukáty (Lipník) - results
••
doubles
29.9.2018
Svatováclavské koulení (Valšovice) - results
••
doubles
6.10.2018
O pohár CdP Loděnice (Loděnice) - results
•••
triples
6.10.2018
Albrechtický pohár (Albrechtice) - results
••
doubles
13.10.2018
Zlaté prasátko (Brno-Slatina) - results
•••
triples
13.10.2018
MEVA Cup (Vědomice) - results
••
doubles
20.10.2018
Podzimní Lipnické koule (Lipník) - results
••
doubles
20.10.2018
TOP KLIP (Litovel) - results
•••
triples
27.10.2018
Kapucínova koule (Chrudim) - results
••
doubles
27.10.2018
Nymburk's zero (Nymburk) - results
tête-à-tête
3.11.2018
••
doubles
3.11.2018
FISHING Cup (Brno-Slatina) - results
•••
triples
11.11.2018
••
doubles mix
1.12.2018
23. Přimrzlé koule (Ořech) - results
••
doubles


Legend (display of tournament categories):
Regional
Prestige/Superprestige
Czech Championship
Czech Championship - advance to EC or WC
Centrope Cup
Czech Championship - club league