MČR klubů

Finále ročníku 2020 se uskuteční v neděli 6. června 2021 ve Vědomicích.
Zároveň byly aktualizované termíny pro ročník 2021. K původně plánovaným termínům pro 2-4. kolo jsme přidali neděli 11. července 2021.
Nyní se mohou rozběhnout přihlášky do nového ročníku, termín pro přihlášení je 13. června 2021, tedy týden po dohrání sezóny 2020. Kapitáni a prezidenti klubů dostanou podrobnější instrukce e-mailem.
Podrobnější komentář čtěte níže po kliknutí na celý článek.


Dohrávka sezóny 2020

Stejně jako mnozí z Vás s napětím sledujeme plán pro rozvolnění a snažíme se v něm vyznat natolik, abychom mohli dopředu naplánovat letošní sezónu. Není to jednoduché. Měli jsme v plánu využít termíny, které jsou pro kluby již v termínovce naplánované. Nicméně termín 29. května bohužel nestihneme. Dle mediálních vyjádření se chystá povolení amatérských soutěží od začátku června. Česká unie sportu si sice momentální nařízení vykládá tak, že soutěže do 50 lidí venku na jednom sportovišti mohou proběhnout. Mediální vyjádření členů Vlády tomu ale nenasvědčují, nechceme tedy riskovat žádné potíže pro mistrovské turnaje.

Zároveň potřebujeme dohrát loňský ročník co nejdříve, abychom stihli zorganizovat přihlášky a rozpis na novou sezónu a rovnou využít již naplánované termíny pro rok 2021.

Ligová komise se tedy shodla, že termínem finále sezóny 2020 bude neděle 6. června 2021. Finále se odehraje ve Vědomicích, jak bylo původně plánováno. Tímto chci poděkovat tamnímu klubu za spolupráci.

Dle Mimořádného opatření Vlády ČR musí mít každý účastník sportovní akce alespoň jeden z následujících dokumentů:
a) potvrzení o prodělaném covidu v posl. 3 měsících
b) doklad o očkování - min. 14 dní od druhé dávky
c) negativní antigen test ne starší než 72 hodin
d) negativní PCR test ne starší než týden
s tím, že v každém případě musí být daný hráč bez příznaků nemoci.

V sobotu 5. června jsou naplánované regionály, kterým nechceme na poslední chvíli působit komplikace. Soutěžní den bude končit cca v 18 hod, což je podle nás dostatečně brzo na to, aby se hráči ze vzdálenějších destinací dostali před pracovním dnem domů v rozumnou hodinu.

Plně si uvědomujeme, že se nový termín nebude hodit všem hráčům. Někteří již mohou mít naplánované jiné aktivity. Pochopte ale prosím, že žádný nový termín by nevyhovoval všem.

Termíny pro ročník 2021

Chtěli jsme zachovat již naplánované termíny, podle kterých se mnozí hráči řídili při plánování dovolené. Abychom klubovou soutěží nezabírali další víkend navíc, rozhodla ligová komise o termínu neděle 11. července, tedy hned po plánovaném prvním kole v sobotu 10. července.
Nyní, když jsou termíny jasné, můžou odstartovat přihlášky na novou sezónu. Prezidenti klubů a stávající kapitáni budou instruováni podrobně do e-mailu. Termín pro přihlášení je stanoven na 13. června 2021. To je současně termín pro přihlášení hostujících hráčů.

Koulím zdar a brzy na hřišti na viděnou!
Za ligovou komisi
Vladimír Brázda
Vladimír Brázda ml. - vloženo: 19. 5. 2021 13:18:57

Diskuze


Vložit příspěvek:

Email není povinný a vidí jej pouze administrátoři webu. Pokud chcete, abychom vás byli schopni kontaktovat, prosíme o jeho vyplnění.