Dotazy pro ČAPEK

Zde můžete vznést dotazy, a připomínky na libovolné téma týkající se ČAPEK. Buď vám odpovíme přímo zde, nebo přesměrujeme váš dotaz k zodpovědným orgánům ČAPEK. V případě složitějších dotazů prosím zadejte svůj email, abychom vám jeho prostřednictvím mohli odpovědět (váš email uvidí pouze pověřené osoby).

»1« 2 3 4 5 6 ... 22 [další]

13.5.2024 - Radim Valošek: Ahoj, zdá se mi, že jsou nějak divně zapsány výsledky Chateau Náměšť. Chybí 12. a 15.místo ... 16. místo je tam třikrát. A na 24. místě je devět týmů, zato na 32. místě jen sedm. Takhle by to asi nemělo být. Rď


5.5.2024 - Strejda: Zdar.Že jsou na MČR 3x3 repretýmy ve čtyřech to chápu. Nerozumím však tomu, že do síly týmu jsou započítány všechny čtyři síly hráčů.


3.3.2024 - Milan Fukal : Naposledy se dohravky zohledňovaly na Přítkovském zimáku, t.j. na předcházejícím turnaji. Před měsícem. To zas tak dávno není.


3.3.2024 - Milan Fukal : Dave má pravdu. Pořadatel na začátku vyhlásil, že se bude dohravat jen osmička a že je možné dohravat po čtveřicích od 17 výše.


29.2.2024 - Jemda: Děkuji


29.2.2024 - Tomáš Michálek: Jendo, MČR trojic mužů, žen, juniorů a 55+ smějí hrát týmy buďto ve trojici, nebo s jedním náhradníkem. Pokud týmy mají náhradníka, mohou v každém zápase jedenkrát vystřídat. Střídání funguje tak, že k výměně hráčů dochází mezi jednotlivými hrami (náhozy) a tato výměna musí být nahlášena soupeři před koncem hry (tedy před zastavením poslední koule). Pokud tedy k nahlášení střídání dojde až po skončení hry (po zastavení poslední koule de facto začíná hra další), proběhne výměna až po skončení další hry. Doufám, že jsem dotaz správně pochopil a dostatečně odpověděl.


28.2.2024 - Jenda: Prosím o vysvětlení k náhradníkovi k 55+ - 3 Soutěžní řád 55+ - 3+1


27.2.2024 - Jan Marhoul : Na turnaji jsem nebyl ale v propozicich je napsano, ze se dohrava KO 16, coz souhlasi s vysledkama. A poradi dohravek se uz dlouhou dobu nezohlednuje...


26.2.2024 - Dave: Omlouvám se za pravopis, píšu z telefonu.


26.2.2024 - Dave: Ahoj, předem bych chtěl podekovat pořadatelům za turnaj prestige v Terezíně 24.2.2024, ale nechápu, proč bylo po základní části řečeno, že se bude dohravat pouze osmička a později, když jsem odjel, se dohrávala i šestnáctky. Jak.je možné měnit pravidla turnaje za pochodu, to pořád nemůžu v Českém pétanque pochopit. Dekuji za vysvetlenou Dave.


26.2.2024 - Milan Fukal : Výsledky prestige Terezín nezohledňují dohrávky (17. místo a dál).


19.2.2024 - Tomáš Michálek: Johnny, nejedná se ani o chybu, ani o "další šlendrián či levárnu". Postup je naopak zcela podle Soutěžního řádu, který si může každý přečíst na tomto webu. Týden před turnajem končí přihlašování podle síly, týmy pod čarou jsou smazány a dále se lze přihlásit pouze pokud se odhlásí některý z týmů. V současnosti jsou tedy přihlášky uzavřeny jednoduše proto, že je naplněna kapacita turnaje. Datum 21. 2. je datum, které si určil sám pořadatel a ke kterému se zcela uzavře přihlašování na turnaj, i kdyby nebyla plná kapacita.


17.2.2024 - Johnny: Dobrý podvečer, jak je možné, že u turnaje kategorie prestige, který se koná příští sobotu v Terezíně a u kterého je v propozicích napsáno, že elektronické přihlášky budou uzavřeny dne 21.2.2024 je v tento okamžik napsáno, že přihlášky jsou uzavřeny. Je chyba v propozicích anebo v přihlašování? Anebo další šlendrián či levárna vedení asociace?


8.1.2024 - Petr Vančák: Kolik dnes může stát stavba hřiště ? Chci přihlásit do Černošického participativního rozpočtu - Černošická šance - návrh na stavbu ptq hřiště. Součástí projektu je odhad ceny - máte někdo čerstvé zkušenosti, jaký rozměr a poměr cena /výkon by byl příhodný ? PV.


15.11.2023 - Tomáš Michálek: Dobrý den, Tomáši a Zdeňku, o konání zimních turnajů v Terezíně v této sezoně bohužel nemáme žádné informace. Jejich pořadatel zatím konání žádného turnaje nenahlásil. Prvním krokem pro založení vlastního klubu je zkontaktování sekretáře ČFKS, který Vám s celým procesem pomůže a zodpoví případné dotazy. V případě zájmu se na mě prosím obraťte prostřednictvím mailu sekretar@czechpetanque.cz . Proces založení vlastního klubu je popsán v Registračním řádu ČFKS - http://czechpetanque.cz/dokumenty/rr_2022.pdf


»1« 2 3 4 5 6 ... 22 [další]

Vložit příspěvek:

Email není povinný a vidí jej pouze administrátoři webu. Pokud chcete, abychom vás byli schopni kontaktovat, prosíme o jeho vyplnění.