Czech National Teams
MS muži 2v2 - 2-5.5.2019
Španělsko - AlmerimarResult: 21.
Qualifying tournament: Kvalifikace MS 2x2 - muži 23.9.2018
Petr Morávek (PC Sokol LIPNÍK)
Michal Zdobinský (PC Sokol LIPNÍK)
MS ženy 2v2 - 2-5.5.2019
Španělsko - AlmerimarResult: 20.
Qualifying tournament: Kvalifikace MS 2x2 - ženy 23.9.2018
MS ženy 1v1 - 2-5.5.2019
Španělsko - AlmerimarResult: 13.
Qualifying tournament: Kvalifikace MS 2x2 - ženy 23.9.2018
MS muži 1v1 - 2-5.5.2019
Španělsko - AlmerimarResult: 44.
Qualifying tournament: Kvalifikace MS 2x2 - muži 23.9.2018
MS mix 2v2 - 2-5.5.2019
Španělsko - AlmerimarResult: 15.
Qualifying tournament: Kvalifikace MS 2x2 - muži 23.9.2018
Romana Hodboďová (POP Praha)
Michal Zdobinský (PC Sokol LIPNÍK)
ME senioři - 16-18.9.2019
Bulharsko - AlbenaResult: 23
Qualifying tournament: MČR 55 PLUS 22.9.2018
Pavel Bureš st. (HAPEK)
Petr Fafek (PC Sokol LIPNÍK)
Jiří Koreš st. (HAVAJ CB)
Alena Korešová (HAVAJ CB)
ME muži - 19-22.9.2019
Bulharsko - AlbenaResult: 13
Qualifying tournament: MČR 3x3 muži - kvalifikace na ME 2019 16.6.2018
Michal Habásko (AURA Havlíčkův Brod odešel z klubu 1. 1. 2020)
Jiří Koreš ml. (HAVAJ CB)
Jiří Koreš st. (HAVAJ CB)
Radek Netušil (PCBD)
Střelba na přesnost (Jiří Koreš ml.) - 11. místo
ME muži do 23 let - 3-6.10.2019
Francie - Saint Pierre les ElbeufResult: 9
Jiří Ježek ml. (PEK STOLÍN)
Lukáš Michalička (1. KPK VRCHLABÍ)
Lubomír Srnský (1. KPK VRCHLABÍ)
Petr Vavrovič ml. (PC Sokol LIPNÍK)
ME ženy do 23 let - 3-6.10.2019
Francie - Saint Pierre les ElbeufResult: 5
Klára Děcká (PAK Albrechtice)
Kateřina Froňková (PC Sokol LIPNÍK)
Kristýna Krajánková (CHRUPEK Chrudim)
Anna Poláchová (PAK Albrechtice)
MS junioři - 18-24.11.2019
Kambodža - Phnom PenhResult: 9
Vojtěch Bílek (1. KPK VRCHLABÍ)
Martin Hájek ml. (PEK STOLÍN)
Filip Vedral (1. KPK VRCHLABÍ)
Michal Zdobinský (PC Sokol LIPNÍK)
MS ženy - 18-24.11.2019
Kambodža - Phnom PenhResult: 17
Qualifying tournament: MČR 3x3 ženy - kvalifikace na MS 2019 7.7.2018
Alice Hančová (1. KPK VRCHLABÍ)
Romana Hodboďová (POP Praha)
Sylva Mrázková (PC Kolová)
Lucie Venclová (1. KPK VRCHLABÍ)
Poslední novinky
Upcoming tournaments
4.5.2024 - Starostovo jarní koulení ••
Cheb (doubles)
4.5.2024 - Májový lipnický turnaj ••
Lipník (doubles)
4.5.2024 - Prvomájové koulení •••
Hranice VI.-Valšovice (triples)
11.5.2024 - Centrope Polsko •••
Dzierżoniów (triples)
11.5.2024 - Chateau Náměšť •••
Náměšť na Hané (triples)
11.5.2024 - PozorKap ••
Pozorka (doubles)
Latest news from ČAPEK committees
(Only in Czech) Aktualizace SŘ a RŘ
(CZ) Byl aktualizován registrační a soutěžní řád. Změny (zelený text) se týkají zejména omezení počtu týmů na MČR (dle síly) a úpravy náhrad pro nehrající rozhodčí a delegáty.
(Only in Czech) Aktualizace pravidel pro soutěž ve vyrážení
(CZ) Byla aktualizována pravidla pro soutěž ve vyrážení.
(Only in Czech) Aktualizace PŘ a RŘ
(CZ) Byl aktualizován registrační a přestupní řád.