1. KPK VRCHLABÍ

President: Jan Švimberský

Email: svimbersky@centrum.cz

Domovská stránka: www.petanquevrchlabi.cz

Kraj: Královéhradecký

Číslo klubu: 1

Počet hráčů: 54

pořadí - jméno
síla
body
kategorie
47.1 síly
3843 bodů
37.4 síly
3000 bodů
43.3 síly
2946 bodů
43.5 síly
2884 bodů
36.6 síly
2417 bodů
35.4 síly
2299 bodů
28.6 síly
2186 bodů
28.7 síly
2022 bodů
108. - Adam Nývlt
25.1 síly
1748 bodů
18 síly
1739 bodů
22.5 síly
1473 bodů
24.5 síly
1237 bodů
20.1 síly
959 bodů
237. - Pavel Mašek
12.5 síly
885 bodů
15.4 síly
854 bodů
265. - Petr Trýzna
12.4 síly
771 bodů
14 síly
770 bodů
11.6 síly
738 bodů
16.2 síly
715 bodů
15.8 síly
679 bodů
294. - Luboš Bím
17 síly
646 bodů
17 síly
646 bodů
11.1 síly
642 bodů
11 síly
601 bodů
16.1 síly
584 bodů
332. - Roman Kapeš
6.4 síly
507 bodů
343. - Šimon Shon
8.6 síly
469 bodů
3 síly
411 bodů
7.8 síly
318 bodů
6.2 síly
271 bodů
444. - Jana Srnská
6.6 síly
247 bodů
6.3 síly
240 bodů
6.4 síly
231 bodů
4.4 síly
209 bodů
4.1 síly
203 bodů
4.8 síly
188 bodů
4.9 síly
187 bodů
4.6 síly
178 bodů
513. - Petr Ton
4.5 síly
175 bodů
3.9 síly
169 bodů
3.4 síly
141 bodů
2.6 síly
117 bodů
565. - Jakub Lukeš
2.5 síly
108 bodů
2.3 síly
82 bodů
608. - Eva Vajová
2.8 síly
71 bodů
1.7 síly
48 bodů
1.1 síly
45 bodů
1.1 síly
32 bodů
0.2 síly
25 bodů
666. - Jan Vedral
0.5 síly
11 bodů
0 síly
0 bodů
0 síly
0 bodů
874. - Aleš Vencl
0 síly
0 bodů
0 síly
0 bodů



Bývalí členové

Tereza Brožová - členem od 1.1.2007 do 1.1.2009
Helena Čermáková - členem od 1.1.2004 do 1.1.2006
Lukáš Čivrný - členem od 1.1.2008 do 1.1.2009
Petr Ditz - členem od 1.1.2008 do 1.1.2009
Tomáš Glos - členem od 1.1.2007 do 1.1.2009
Jeff Guilbert - členem od 1.1.2004 do 1.1.2010
Iveta Hajduková - členem od 1.1.2007 do 1.1.2009
Pavel Hájek - členem od 1.1.1999 do 1.1.2008
Petra Hančová - členem od 1.1.2003 do 1.1.2014
Nikola Homolková - členem od 31.1.2015 do 31.12.2015 (nyní v PK Sezemice)
Kateřina Horáková - členem od 1.1.2006 do 1.1.2011
Eliška Janoušová - členem od 1.1.2009 do 1.1.2014
Martina Korhelová - členem od 1.1.2009 do 1.1.2012
Jan Magura - členem od 1.1.1997 do 1.1.2008
David Mikšík - členem od 1.1.2009 do 1.1.2010
Klára Nacu - členem od 31.1.2015 do 31.12.2015 (nyní v PK Sezemice)
Romain Nacu - členem od 31.1.2015 do 31.12.2015 (nyní v PK Sezemice)
Josef Pivoňka - členem od 1.1.1996 do 1.1.2006
Alice Pivoňková - členem od 1.1.1996 do 1.1.2005
Ivana Špimerová - členem od 1.1.2012 do 1.1.2014
Michal Štěpánek - členem od 1.1.1996 do 1.1.2005
Zdeňka Štěpánková - členem od 1.1.1996 do 1.1.2006
Jan Vaja - členem od 1.1.2009 do 1.1.2010
Ondřej Votoček - členem od 1.1.2007 do 1.1.2011
Karolína Zirmová - členem od 1.1.2009 do 1.1.2014
Renata Zirmová - členem od 1.1.2002 do 1.1.2014
Martina Žižková - členem od 1.1.1997 do 1.1.2005