TOP - ORLOVÁ

President: Kamil Jurišta

Email: kamil.jurista@gmail.com

Domovská stránka: www.top.riska.cz

Kraj: Moravskoslezský

Číslo klubu: 30

Telefon: 775 860 150

Adresa: TOP - ORLOVÁ, Kpt.Jaroše 784 735 14 Orlová-Lutyně

Počet hráčů: 11

pořadí - jméno
síla
body
kategorie
123. - David Bačo
32.8 síly
1627 bodů
23.1 síly
1242 bodů
20.9 síly
1126 bodů
29.6 síly
1120 bodů
20.8 síly
938 bodů
6.2 síly
236 bodů
5.7 síly
217 bodů
484. - Martin Kotas
5.5 síly
177 bodů
514. - David Mališ
3.9 síly
142 bodů
0 síly
0 bodů
0 síly
0 bodů



Bývalí členové

Mária Borová - členem od 1.1.2006 do 1.1.2014
Oldřich Borový - členem od 1.1.2008 do 1.1.2014
František Buba - členem od 1.1.2006 do 1.1.2011
Naděžda Bubová - členem od 1.1.2009 do 1.1.2011
Marek Bury - členem od 1.1.2006 do 1.1.2011
Břetislav Daniš - členem od 1.1.2003 do 1.1.2006
Vladimír Dona - členem od 1.1.1998 do 1.1.2006
Jan Fukala - členem od 1.1.2003 do 1.1.2009
Andrea Gregorová - členem od 1.1.2006 do 1.1.2007
Ladislav Hawlasek - členem od 1.1.2008 do 1.1.2009
Monika Jaworková - členem od 1.1.2006 do 1.1.2014
Miloš Kachlíř - členem od 1.1.2008 do 1.1.2009
Jana Krůlová - členem od 1.1.2006 do 1.1.2014
Jaroslava Krůlová - členem od 1.1.2006 do 31.12.2013 (nyní v PAK Albrechtice)
Tomáš Kübel - členem od 1.1.1997 do 1.1.2006
Stanislava Kubíčková - členem od 1.1.1998 do 1.1.2006
Martin Kuchař - členem od 1.1.2003 do 1.1.2007
Miroslav Kuchař - členem od 1.1.2003 do 1.1.2007
Ludmila Kuchařová - členem od 1.1.2003 do 1.1.2007
Aleš Kuzník - členem od 1.1.2002 do 1.1.2005
Iveta Lachová - členem od 1.1.2005 do 1.1.2008
Miloslav Mojžíšek - členem od 1.1.2003 do 1.1.2006
Viera Mojžíšková - členem od 1.1.2003 do 1.1.2006
Milan Mravec - členem od 1.1.2003 do 1.1.2008
Linda Nakládalová - členem od 1.1.2006 do 1.1.2007
Vlastimil Opiol - členem od 1.1.1997 do 1.1.2011
Josef Pala - členem od 1.1.1999 do 1.1.2009
Petr Pala - členem od 1.1.1997 do 1.1.2009
Tomáš Pala - členem od 1.1.2001 do 1.1.2005
Jaromír Puhr - členem od 1.1.1998 do 31.12.2013 (nyní v PAK Albrechtice)
Milada Puhrová - členem od 1.1.1998 do 1.1.2011
Patrik Šoustek - členem od 1.1.2010 do 1.1.2014
Libor Tomi - členem od 1.1.2004 do 1.1.2014
Aneta Tomiová - členem od 1.1.2006 do 1.1.2008
Pavol Tomiš - členem od 1.1.2011 do 1.1.2014
Jana Tomišová - členem od 1.1.2011 do 1.1.2014