ČAPEK Tournaments

all | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009


Search in tournaments:
2.2.2019
•••
triples
23.2.2019
•••
triples
9.3.2019
Světový den koulí 2019 (Ořech) - results
••
doubles
23.3.2019
Jarní Lipnické koule (Lipník-fotbalové hřiště) - results
•••
triples
30.3.2019
Čerlinka CUP (Litovel) - results
•••
triples
6.4.2019
Beraní koule (Albrechtice) - results
••
doubles
6.4.2019
Nakashi Cup (Loděnice) - results
••
doubles
6.4.2019
Pétanque na Výsluní (Chrudim) - results
••
doubles
7.4.2019
Pétanque na Výsluní extra (Chrudim) - results
••
doubles
13.4.2019
Košonek Zdenka Vavroviče (Lipník-fotbalové hřiště) - results
••
doubles
13.4.2019
VC pivovaru LITOVEL (Brno-Slatina) - results
•••
triples
20.4.2019
Saharský pohár (Vědomice) - results
••
doubles
20.4.2019
Memory cup (Orlová) - results
•••
triples
27.4.2019
Velikonoční vejce (Vojnův Městec) - results
••
doubles
27.4.2019
••
doubles
28.4.2019
tête-à-tête
1.5.2019
Prvomájový Lipnický turnaj (Lipník-fotbalové hřiště) - results
•••
triples
4.5.2019
Balls of Eliška Přemyslovna (Nymburk) - results
••
doubles
4.5.2019
Prvomájové koulení (Valšovice) - results
•••
triples
5.5.2019
Hnátova koule (Havlíčkův Brod) - results
•••
triples
8.5.2019
MČR klubů 1.kolo - results
club teams
11.5.2019
••
doubles
11.5.2019
Château Náměšť (Náměšť na Hané) - results
•••
triples
11.5.2019
Starostovo jarní koulení (Cheb) - results
••
doubles
11.5.2019
Karlův jarní pohár (Loděnice) - results
tête-à-tête
18.5.2019
CENTROPE RAKOUSKO (Illmitz) - results
•••
triples
18.5.2019
Pepáčkovo koulení (Lipník-hřiště u penzionu) - results
••
doubles
18.5.2019
Albrechtický kahan (Albrechtice) - results
tête-à-tête
25.5.2019
MČR 3x3 (Hrochův Týnec) - results
•••
triples
1.6.2019
CENTROPE Czech (Liblice) - results
•••
triples
8.6.2019
MČR 1x1 (Vědomice) - results
tête-à-tête
8.6.2019
VC Orla (Brno-Slatina) - results
••
doubles
9.6.2019
MČR ve střelbě na přesnost (Vědomice) - results
tête-à-tête
15.6.2019
CENTROPE POLSKO (Zywiec) - results
•••
triples
15.6.2019
Memoriál CdP Loděnice (Loděnice) - results
••
doubles
16.6.2019
Petanque na zámku (Hrochův Týnec) - results
•••
triples mix
22.6.2019
MČR 3x3 muži - kvalifikace na MS 2020 (Brno-Slatina) - results
•••/•
triples+1
22.6.2019
MČR 3x3 ženy - kvalifikace na ME 2020 (Brno-Slatina) - results
•••/•
triples+1
29.6.2019
CENTROPE MAĎARSKO (Balaton) - results
•••
triples
29.6.2019
Tournament of generations (Vrchlabí) - results
••
doubles
29.6.2019
Vo Jarinovy koule, 23. ročník (Hartvíkovice) - results
•••
triples
30.6.2019
club teams
5.7.2019
Kolovská koule (Kolová) - results
••
doubles
5.7.2019
O brněnskou kouli - XXIV. ročník (Ratišovice) - results
•••
triples
6.7.2019
MČR 55 PLUS (Lipník-fotbalové hřiště) - results
•••/•
triples+1
13.7.2019
Grand Prix Marienbad 2019 (Mariánské Lázně) - results
•••
triples
13.7.2019
Krumsínská HRODA (Krumsín) - results
•••
triples
20.7.2019
Valšovický pohár (Valšovice) - results
tête-à-tête
20.7.2019
Krakonošovy koule (Vrchlabí) - results
••
doubles
27.7.2019
Grand prix d'Austerlitz (Slavkov) - results
•••
triples
27.7.2019
GEKON - O křišťálovou tašku (Loděnice) - results
•••
triples
3.8.2019
MČR 2x2 MIX (Cheb) - results
••
doubles mix
3.8.2019
•••
triples
10.8.2019
O Kořist z Mordové rokle (Lipník-hřiště u penzionu) - results
•••
triples
10.8.2019
Mozartovy koule (Olomouc) - results
•••
triples
17.8.2019
MČR 2x2 (Vědomice) - results
••
doubles
24.8.2019
CENTROPE SLOVENSKO (Kaskády) - results
•••
triples mix
24.8.2019
Zámecký turnaj (Žďár nad Sázavou) - results
•••
triples
31.8.2019
O pohár města Brna - VARS Cup (Hrad Veveří) - results
•••
triples
1.9.2019
Medlešický otazník (Chrudim-Medlešice) - results
tête-à-tête
7.9.2019
CENTROPE SLOVINSKO (SLOVINSKO)
•••
triples
7.9.2019
Orlovský kahan (Orlová) - results
•••
triples
7.9.2019
Koule z Aurory (zrušeno) (Lipník-hřiště u penzionu)
•••
triples
7.9.2019
GOLDEN PRAGUE BOULE (Ořech) - results
••
doubles
8.9.2019
Kvalifikace na ME 1x1 2020 Mužů (Loděnice) - results
tête-à-tête
8.9.2019
Kvalifikace na ME 1x1 2020 Žen (Loděnice) - results
tête-à-tête
14.9.2019
Grand prix Labe (Vědomice) - results
•••
triples
21.9.2019
Svatováclavské dukáty (Lipník-fotbalové hřiště)
••
doubles
55/55
21.9.2019
••
doubles
17/56
28.9.2019
club teams
0
28.9.2019
••
doubles
49/49
5.10.2019
•••
triples
55/55
12.10.2019
club teams
0
12.10.2019
Albrechtický pohár (Albrechtice)
••
doubles
36/36
19.10.2019
MEVA CUP (Vědomice)
••
doubles
9/123
19.10.2019
Podzimní Lipnické koule (Lipník-fotbalové hřiště)
••
doubles
54/55
19.10.2019
TOP KLIP (Litovel)
•••
triples
22
26.10.2019
Zlaté prasátko (Brno-Slatina)
•••
triples
17/77
26.10.2019
Kapucínova koule (Chrudim)
••
doubles
0
27.10.2019
Nymburská nula (Nymburk)
tête-à-tête
0
9.11.2019
••
doubles mix
0
9.11.2019
••
doubles
1
16.11.2019
FISHING Cup (Brno-Slatina)
•••
triples
0
23.11.2019
1. Bitva o Terezín (Terezín)
•••
triples
6/39
7.12.2019
••
doubles
0/64
31.12.2019
Testovací turnaj (Vojnův Městec)
••
doubles
1/100


Legend (display of tournament categories):
Regional
Prestige/Superprestige
Czech Championship
Czech Championship - advance to EC or WC
Centrope Cup
Czech Championship - club league