Turnaje ČAPEK

vše | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009


Vyhledávání v turnajích:
2.2.2013
O pohár města Slatiňan a cenu kladrubského vraníka (Slatiňany u Chrudimi) - výsledky
•••
trojice
9.3.2013
SVĚDEK (Ořech) - výsledky
••
dvojice
16.3.2013
Jarní lipnické koule (Lipník) - výsledky
•••
trojice
30.3.2013
Beraní koule (Albrechtice) - výsledky
••
dvojice
30.3.2013
Nakashi Cup (Loděnice) - výsledky
••
dvojice
6.4.2013
GP pivovaru Litovel (Brno - Slatina) - výsledky
•••
trojice
13.4.2013
Saharský pohár (Vědomice) - výsledky
••
dvojice
20.4.2013
Litovel ÓPN (Litovel) - výsledky
•••
trojice
20.4.2013
••
dvojice
27.4.2013
Velikonoční vejce (Vojnův Městec) - výsledky
••
dvojice
27.4.2013
Poděbradka Cup (Poděbrady) - výsledky
••
dvojice
27.4.2013
Karlův jarní pohár (Loděnice) - výsledky
jednotlivci
30.4.2013
Čarodějnické koule (Kolová) - výsledky
••
dvojice
1.5.2013
Prvomájové koule (Lipník) - výsledky
••
dvojice
2.5.2013
Soustředění + MČR juniorů (Drhleny) - výsledky
•••
trojice
4.5.2013
CENTROPE SLOVINSKO - výsledky
•••
trojice
4.5.2013
••
dvojice
4.5.2013
Prvomájové koulení (Valšovice) - výsledky
•••
trojice
5.5.2013
••
dvojice
8.5.2013
MČR klubů 1.kolo (dle rozpisu)
kluby
11.5.2013
Chateau Náměšť (Náměšť na Hané) - výsledky
•••
trojice
11.5.2013
Starostovo jarní koulení (Cheb) - výsledky
••
dvojice
18.5.2013
CENTROPE POLSKO - výsledky
•••
trojice
18.5.2013
Turnaj dvojic (Loděnice) - výsledky
••
dvojice
25.5.2013
MČR 3x3 ženy kvalifikace na ME (Litovel) - výsledky
•••/•
trojice+1
25.5.2013
XVII. Kolovská koule (Kolová) - výsledky
••
dvojice
25.5.2013
Memory Cup (Orlová) - výsledky
•••
trojice
1.6.2013
CENTROPE RAKOUSKO - výsledky
•••
trojice
1.6.2013
Albrechtický kahan (Albrechtice) - výsledky
jednotlivci
1.6.2013
Noční čarodějnice (Lipník) - výsledky
••
dvojice
8.6.2013
MČR 1x1 (Vojnův Městec) - výsledky
jednotlivci
9.6.2013
MČR ve vyrážení (Vojnův Městec) - výsledky
jednotlivci
15.6.2013
CENTROPE ČESKO (ZÁMEK TRÓJA) - výsledky
•••
trojice
15.6.2013
Vajtovy koule (Vojnův Městec) - výsledky
••
dvojice
22.6.2013
MČR 3x3 (Jaroměřice n. Rokytnou) - výsledky
•••
trojice
30.6.2013
MČR 3x3 muži kvalifikace na MS (Stolín) - výsledky
•••/•
trojice+1
5.7.2013
Hanácké bakole (Litovel) - výsledky
••
dvojice
6.7.2013
MČR klubů 2.kolo (dle rozpisu) - výsledky
kluby
7.7.2013
O brněnskou kouli 18.ročník (Brno) - výsledky
•••
trojice
13.7.2013
Maxitrh.cz (Brno - Slatina) - výsledky
••
dvojice
13.7.2013
Vo Jarinovy koule 17.ročník (Hartvíkovice) - výsledky
•••
trojice
20.7.2013
Krumsínská hroda (Krumsín) - výsledky
•••
trojice
20.7.2013
Krakonošovy koule (Vrchlabí) - výsledky
••
dvojice
20.7.2013
O pohár CdP Loděnice (Loděnice) - výsledky
••
dvojice
27.7.2013
Grand Prix d´Austerlitz (Slavkov u Brna) - výsledky
•••
trojice
3.8.2013
Valšovický pohár (Valšovice) - výsledky
jednotlivci
3.8.2013
•••
trojice
10.8.2013
MČR 2X2 mixy (Vědomice) - výsledky
••
dvojice
17.8.2013
Podřipský pohár (Vědomice) - výsledky
••
dvojice
17.8.2013
Mozartovy koule (Olomouc) - výsledky
•••
trojice
24.8.2013
CENTROPE SLOVENSKO - výsledky
•••
trojice
24.8.2013
Václavská podkova (Kolová) - výsledky
••
dvojice
31.8.2013
O pohár města Brna - VARS Cup (hrad VEVEŘÍ) - výsledky
•••
trojice
7.9.2013
MČR 2x2 (Kolová) - výsledky
••
dvojice
14.9.2013
CENTROPE MAĎARSKO - výsledky
•••
trojice
14.9.2013
Orlovský kahan (Orlová) - výsledky
•••
trojice
14.9.2013
Selské koule (Sněžné) - výsledky
••
dvojice
14.9.2013
GEKON o křišťálovou tašku (Loděnice) - výsledky
•••
trojice
15.9.2013
MČR klubů 3.kolo (dle rozpisu) - výsledky
kluby
21.9.2013
MČR 55 plus (Únětice) - výsledky
•••
trojice
21.9.2013
Svatováclavské dukáty (Lipník) - výsledky
••
dvojice
21.9.2013
VC REDA (Brno - Slatina)
••
dvojice
22.9.2013
MČR klubů 4.kolo (dle rozpisu)
kluby
28.9.2013
Grand Prix Egrensis (Cheb) - výsledky
••
dvojice
28.9.2013
Svatováclavské koulení (Valšovice) - výsledky
••
dvojice
28.9.2013
Svatováclavský turnaj (Vojnův Městec) - výsledky
••
dvojice
5.10.2013
Čerlinka cup (Litovel) - výsledky
••
dvojice
5.10.2013
••
dvojice
5.10.2013
MEVA Cup (Vědomice) - výsledky
••
dvojice
12.10.2013
Zlaté prasátko (Brno - Slatina) - výsledky
•••
trojice
12.10.2013
Podzimní lipnické koule (Lipník) - výsledky
••
dvojice
19.10.2013
Kapucínova koule (Chrudim) - výsledky
••
dvojice
26.10.2013
Albrechtický pohár (Albrechtice) - výsledky
••
dvojice
2.11.2013
Top klip (Litovel) - výsledky
•••
trojice
2.11.2013
Podzimní koule (Kolová) - výsledky
••
dvojice
9.11.2013
Fishing cup (Brno - Slatina) - výsledky
•••
trojice
7.12.2013
Přimrzlé koule (Ořech) - výsledky
••
dvojice
26.12.2013
Svatoštěpánské koule (Kolová) - výsledky
••
dvojice


Legenda (zobrazení kategorií turnajů):
Regionál
Prestige/Superprestige
Mistrovství ČR
Mistrovství ČR - postupové
Centrope Cup
Mistrovství ČR - kluby