Turnaje ČAPEK

vše | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009
vše | prestige | MČR | Centrope | regionál


Vyhledávání v turnajích:
9.3.2013
SVĚDEK (Ořech) - výsledky
••
dvojice
16.3.2013
Jarní lipnické koule (Lipník) - výsledky
•••
trojice
30.3.2013
Beraní koule (Albrechtice) - výsledky
••
dvojice
30.3.2013
Nakashi Cup (Loděnice) - výsledky
••
dvojice
13.4.2013
Saharský pohár (Vědomice) - výsledky
••
dvojice
20.4.2013
Litovel ÓPN (Litovel) - výsledky
•••
trojice
20.4.2013
••
dvojice
27.4.2013
Poděbradka Cup (Poděbrady) - výsledky
••
dvojice
27.4.2013
Karlův jarní pohár (Loděnice) - výsledky
jednotlivci
30.4.2013
Čarodějnické koule (Kolová) - výsledky
••
dvojice
1.5.2013
Prvomájové koule (Lipník) - výsledky
••
dvojice
4.5.2013
••
dvojice
4.5.2013
Prvomájové koulení (Valšovice) - výsledky
•••
trojice
5.5.2013
••
dvojice
11.5.2013
Starostovo jarní koulení (Cheb) - výsledky
••
dvojice
18.5.2013
Turnaj dvojic (Loděnice) - výsledky
••
dvojice
25.5.2013
XVII. Kolovská koule (Kolová) - výsledky
••
dvojice
25.5.2013
Memory Cup (Orlová) - výsledky
•••
trojice
1.6.2013
Albrechtický kahan (Albrechtice) - výsledky
jednotlivci
1.6.2013
Noční čarodějnice (Lipník) - výsledky
••
dvojice
15.6.2013
Vajtovy koule (Vojnův Městec) - výsledky
••
dvojice
5.7.2013
Hanácké bakole (Litovel) - výsledky
••
dvojice
7.7.2013
O brněnskou kouli 18.ročník (Brno) - výsledky
•••
trojice
13.7.2013
Maxitrh.cz (Brno - Slatina) - výsledky
••
dvojice
13.7.2013
Vo Jarinovy koule 17.ročník (Hartvíkovice) - výsledky
•••
trojice
20.7.2013
Krumsínská hroda (Krumsín) - výsledky
•••
trojice
20.7.2013
Krakonošovy koule (Vrchlabí) - výsledky
••
dvojice
20.7.2013
O pohár CdP Loděnice (Loděnice) - výsledky
••
dvojice
3.8.2013
Valšovický pohár (Valšovice) - výsledky
jednotlivci
3.8.2013
•••
trojice
17.8.2013
Podřipský pohár (Vědomice) - výsledky
••
dvojice
17.8.2013
Mozartovy koule (Olomouc) - výsledky
•••
trojice
24.8.2013
Václavská podkova (Kolová) - výsledky
••
dvojice
14.9.2013
Orlovský kahan (Orlová) - výsledky
•••
trojice
14.9.2013
Selské koule (Sněžné) - výsledky
••
dvojice
14.9.2013
GEKON o křišťálovou tašku (Loděnice) - výsledky
•••
trojice
21.9.2013
Svatováclavské dukáty (Lipník) - výsledky
••
dvojice
21.9.2013
VC REDA (Brno - Slatina)
••
dvojice
28.9.2013
Svatováclavské koulení (Valšovice) - výsledky
••
dvojice
28.9.2013
Svatováclavský turnaj (Vojnův Městec) - výsledky
••
dvojice
5.10.2013
Čerlinka cup (Litovel) - výsledky
••
dvojice
5.10.2013
••
dvojice
12.10.2013
Zlaté prasátko (Brno - Slatina) - výsledky
•••
trojice
12.10.2013
Podzimní lipnické koule (Lipník) - výsledky
••
dvojice
19.10.2013
Kapucínova koule (Chrudim) - výsledky
••
dvojice
26.10.2013
Albrechtický pohár (Albrechtice) - výsledky
••
dvojice
2.11.2013
Top klip (Litovel) - výsledky
•••
trojice
2.11.2013
Podzimní koule (Kolová) - výsledky
••
dvojice
9.11.2013
Fishing cup (Brno - Slatina) - výsledky
•••
trojice
7.12.2013
Přimrzlé koule (Ořech) - výsledky
••
dvojice
26.12.2013
Svatoštěpánské koule (Kolová) - výsledky
••
dvojice


Legenda (zobrazení kategorií turnajů):
Regionál
Prestige/Superprestige/Zimní prestige
Mistrovství ČR
Mistrovství ČR - postupové
Centrope Cup
Mistrovství ČR - kluby