Turnaje ČAPEK

vše | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009


Vyhledávání v turnajích:
6.2.2016
O pohár města Slatiňan a cenu kladrubského vraníka (Slatiňany u Chrudimi) - výsledky
•••
trojice
5.3.2016
Svědek - Světový den koulí (Ořech) - výsledky
••
dvojice
12.3.2016
Jarní Lipnické koule (Lipník) - výsledky
•••
trojice
19.3.2016
Beraní koule (Albrechtice) - výsledky
••
dvojice
19.3.2016
Nakashi Cup (Loděnice) - výsledky
••
dvojice
2.4.2016
VC pivovaru LITOVEL (Brno-Slatina) - výsledky
•••
trojice
9.4.2016
Košonek Zdenka Vavroviče (Lipník) - výsledky
••
dvojice
16.4.2016
Velikonoční vejce (Vojnův Městec) - výsledky
••
dvojice
23.4.2016
Saharský pohár (Vědomice) - výsledky
••
dvojice
23.4.2016
Memory Cup (Orlová) - výsledky
•••
trojice
30.4.2016
••
dvojice
30.4.2016
Prvomájové koulení (Valšovice) - výsledky
•••
trojice
1.5.2016
••
dvojice
1.5.2016
Prvomájový Lipnický turnaj (Lipník) - výsledky
••
dvojice
7.5.2016
CENTROPE SLOVINSKO (SLOVINSKO - Ljublana) - výsledky
•••
trojice
7.5.2016
Stolínský mixér (Stolín) - výsledky
••
dvojice mix
7.5.2016
Albrechtický kahan (Albrechtice) - výsledky
jednotlivci
7.5.2016
Starostovo jarní koulení (Cheb) - výsledky
••
dvojice
7.5.2016
Poděbradka Cup 2016 (Poděbrady) - výsledky
••
dvojice
8.5.2016
Koule z Příhrádku (Hrad Veveří) - výsledky
•••
trojice
13.5.2016
MČR Juniorů (Zubří u Nového Města na Moravě) - výsledky
••
dvojice
14.5.2016
Château Náměšť (Náměšť na Hané) - výsledky
•••
trojice
14.5.2016
Karlův jarní pohár (Loděnice) - výsledky
jednotlivci
15.5.2016
kluby
21.5.2016
CENTROPE ČESKO (Liblice) - výsledky
•••
trojice
28.5.2016
MČR 2x2 (Kolová) - výsledky
••
dvojice
4.6.2016
MČR 1x1 (Vědomice) - výsledky
jednotlivci
5.6.2016
MČR ve střelbě na přesnost (Vědomice) - výsledky
jednotlivci
11.6.2016
CENTROPE RAKOUSKO (RAKOUSKO - Illmitz) - výsledky
•••
trojice
11.6.2016
Turnaj generací (Vrchlabí) - výsledky
••
dvojice
11.6.2016
Pepáčkovo koulení (Lipník) - výsledky
••
dvojice
18.6.2016
MČR 3x3 muži - kvalifikace na ME 2017 (Hrad Veveří) - výsledky
•••/•
trojice+1
25.6.2016
MČR 3x3 (Praha-Trója) - výsledky
•••
trojice
26.6.2016
MČR klubů 2.kolo - výsledky
kluby
2.7.2016
CENTROPE POLSKO (POLSKO - Wroclaw) - výsledky
•••
trojice
2.7.2016
Vo Jarinovy koule 20. ročník (Hartvíkovice) - výsledky
•••
trojice
5.7.2016
XX. Kolovská koule (Kolová) - výsledky
••
dvojice
5.7.2016
O brněnskou kouli - XXI. ročník (Ratišovice) - výsledky
•••
trojice
9.7.2016
•••/•
trojice+1
16.7.2016
Hanácký Master Cup - MIX (Sokolovna Litovel) - výsledky
•••
trojice mix
16.7.2016
Memoriál CdP Loděnice (Loděnice) - výsledky
••
dvojice
16.7.2016
Krumsínská HRODA (Krumsín) - výsledky
•••
trojice
23.7.2016
Grand prix d'Austerlitz (Slavkov) - výsledky
•••
trojice
23.7.2016
Krakonošovy koule (Vrchlabí) - výsledky
••
dvojice
30.7.2016
Grand prix Mariánských lázní (Mariánské Lázně) - výsledky
•••
trojice
30.7.2016
•••
trojice
30.7.2016
Valšovický pohár (Valšovice) - výsledky
jednotlivci
6.8.2016
MČR 2x2 MIX (Vojnův Městec) - výsledky
••
dvojice mix
13.8.2016
Mozartovy koule (Olomouc) - výsledky
•••
trojice
13.8.2016
GEKON - O křišťálovou tašku (Loděnice) - výsledky
•••
trojice
20.8.2016
Podřipský pohár (Vědomice) - výsledky
••
dvojice
21.8.2016
Přátelský turnaj (Praha-Bohnice) - výsledky
••
dvojice
27.8.2016
CENTROPE SLOVENSKO (Galanta) - výsledky
•••
trojice mix
27.8.2016
O Kořist z Mordové rokle (Lipník) - výsledky
•••
trojice
3.9.2016
O pohár města Brna - VARS Cup (Hrad Veveří) - výsledky
•••
trojice
4.9.2016
MČR klubů 3.kolo - výsledky
kluby
10.9.2016
MČR 55 PLUS (Chrudim) - výsledky
•••/•
trojice+1
17.9.2016
CENTROPE MAĎARSKO (Tatabánya) - výsledky
•••
trojice
17.9.2016
MEVA Cup (Vědomice) - výsledky
••
dvojice
17.9.2016
Čerlinka CUP (Litovel) - výsledky
••
dvojice
24.9.2016
Kvalifikace MS 2017 2x2 muži (Brno-Slatina) - výsledky
••
dvojice
24.9.2016
Kvalifikace MS 2017 2x2 ženy (Brno-Slatina) - výsledky
••
dvojice
24.9.2016
Svatováclavské koulení (Valšovice) - výsledky
••
dvojice
24.9.2016
GOLDEN PRAGUE CUP (Ořech) - výsledky
••
dvojice
28.9.2016
Svatováclavské dukáty (Lipník) - výsledky
••
dvojice
1.10.2016
O pohár CdP Loděnice (Loděnice) - výsledky
•••
trojice
1.10.2016
Orlovský Kahan (Orlová) - výsledky
•••
trojice
8.10.2016
Zlaté prasátko (Brno-Slatina) - výsledky
•••
trojice
8.10.2016
Podzimní Lipnické koule (Lipník) - výsledky
••
dvojice
9.10.2016
MČR klubů - FINÁLE - výsledky
kluby
15.10.2016
Albrechtický pohár (Albrechtice) - výsledky
••
dvojice
15.10.2016
••
dvojice
15.10.2016
Koule z Aurory (Lipník) - výsledky
•••
trojice
22.10.2016
Grand Prix Egrensis (Cheb) - výsledky
••
dvojice
28.10.2016
Kapucínova koule (Chrudim) - výsledky
••
dvojice
29.10.2016
TOP 100 VTN (Loděnice) - výsledky
jednotlivci
5.11.2016
TOP KLIP (Litovel) - výsledky
•••
trojice
12.11.2016
FISHING Cup (Brno-Slatina) - výsledky
•••
trojice
3.12.2016
21. Přimrzlé koule (Ořech) - výsledky
••
dvojice
26.12.2016
Svatoštěpánské koule (Kolová) - výsledky
••
dvojice


Legenda (zobrazení kategorií turnajů):
Regionál
Prestige/Superprestige
Mistrovství ČR
Mistrovství ČR - postupové
Centrope Cup
Mistrovství ČR - kluby