Turnaje ČAPEK

vše | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009
vše | prestige | MČR | Centrope | regionál


Vyhledávání v turnajích:
8.3.2014
Svědek - Světový den koulí (Ořech) - výsledky
••
dvojice
15.3.2014
Jarní Lipnické koule (Lipník) - výsledky
•••
trojice
29.3.2014
Beraní koule (Albrechtice) - výsledky
••
dvojice
29.3.2014
Nakashi Cup (Loděnice) - výsledky
••
dvojice
12.4.2014
Saharský pohár (Vědomice) - výsledky
••
dvojice
12.4.2014
Memory Cup (Orlová - Výtopna) - výsledky
•••
trojice
19.4.2014
Litovel ÓPN (Litovel) - výsledky
•••
trojice
19.4.2014
Košónek Zdeňka Vavroviče (Lipník) - výsledky
••
dvojice
26.4.2014
••
dvojice
27.4.2014
••
dvojice
30.4.2014
Čarodějnické koule (Kolová) - výsledky
••
dvojice mix
1.5.2014
Prvomájový lipnický turnaj (Lipník) - výsledky
••
dvojice
1.5.2014
Albrechtický kahan (Albrechtice) - výsledky
jednotlivci
3.5.2014
Prvomájové koulení (Valšovice) - výsledky
•••
trojice
3.5.2014
Poděbradka Cup (Poděbrady) - výsledky
••
dvojice
3.5.2014
Karlův jarní pohár (Loděnice) - výsledky
jednotlivci
10.5.2014
Starostovo jarní koulení (Cheb) - výsledky
••
dvojice
24.5.2014
XVIII. Kolovská koule (Kolová) - výsledky
••
dvojice
7.6.2014
•••
trojice
7.6.2014
Noční čarodějnice (Lipník) - výsledky
••
dvojice
7.6.2014
Vajtovy koule (Vojnův Městec) - výsledky
••
dvojice
7.6.2014
Memoriál CdP Loděnice (Loděnice) - výsledky
••
dvojice
5.7.2014
Hanácký bakole (Litovel) - výsledky
••
dvojice
12.7.2014
Vo Jarinovy koule - 18.ročník (Hartvíkovice) - výsledky
•••
trojice
19.7.2014
Krakonošovy koule (Vrchlabí) - výsledky
••
dvojice
19.7.2014
Krumsínská hroda (Krumsín) - výsledky
•••
trojice
27.7.2014
PC mobil (Brno - Slatina) - výsledky
••
dvojice
2.8.2014
Valšovický pohár (Valšovice) - výsledky
jednotlivci
2.8.2014
•••
trojice
2.8.2014
GEKON - O křišťálovou tašku (Loděnice) - výsledky
•••
trojice
9.8.2014
Mozartovy koule (Olomouc) - výsledky
•••
trojice
16.8.2014
Podřipský pohár (Vědomice) - výsledky
••
dvojice
23.8.2014
Václavská podkova (Kolová) - výsledky
••
dvojice
23.8.2014
O kořist z Mordové rokle (Lipník) - výsledky
•••
trojice
6.9.2014
VC Reda (Brno - Slatina) - výsledky
••
dvojice
20.9.2014
Svatováclavské dukáty (Lipník) - výsledky
••
dvojice
20.9.2014
Orlovský kahan (Orlová - Výtopna) - výsledky
•••
trojice
27.9.2014
Svatováclavské koulení (Valšovice) - výsledky
••
dvojice
27.9.2014
Svatováclavský turnaj (Vojnův Městec) - výsledky
••
dvojice
27.9.2014
••
dvojice
4.10.2014
Čerlinka Cup (Litovel) - výsledky
••
dvojice
11.10.2014
Zlaté prasátko (Brno - Slatina) - výsledky
•••
trojice
11.10.2014
Podzimní lipnické koule (Lipník) - výsledky
••
dvojice
18.10.2014
Albrechtický pohár (Albrechtice) - výsledky
••
dvojice
18.10.2014
MEVA Cup (Vědomice) - výsledky
••
dvojice
25.10.2014
Podzimní koule (Kolová) - výsledky
••
dvojice
28.10.2014
Kapucínova koule (Chrudim) - výsledky
••
dvojice
1.11.2014
Fishing Cup (Brno - Slatina) - výsledky
•••
trojice
8.11.2014
Top KLIP (Litovel) - výsledky
•••
trojice
6.12.2014
19. Přimrzlé koule (Ořech) - výsledky
••
dvojice
26.12.2014
Svatoštěpánské koule (Kolová) - výsledky
••
dvojice


Legenda (zobrazení kategorií turnajů):
Regionál
Prestige/Superprestige/Zimní prestige
Mistrovství ČR
Mistrovství ČR - postupové
Centrope Cup
Mistrovství ČR - kluby