Turnaje ČAPEK

vše | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009


Vyhledávání v turnajích:
4.2.2017
O pohár města Slatiňan a cenu kladrubského vraníka (Slatiňany u Chrudimi) - výsledky
•••
trojice
11.3.2017
SVĚDEK - Světový den koulí (Ořech) - výsledky
••
dvojice
18.3.2017
Jarní Lipnické koule (Lipník-fotbalové hřiště) - výsledky
•••
trojice
25.3.2017
Beraní koule (Albrechtice) - výsledky
••
dvojice
25.3.2017
Nakashi Cup (Loděnice) - výsledky
••
dvojice
25.3.2017
Pétanque na Výsluní (Chrudim) - výsledky
••
dvojice
1.4.2017
VC pivovaru LITOVEL (Brno-Slatina) - výsledky
•••
trojice
8.4.2017
Košonek Zdenka Vavroviče (Lipník-fotbalové hřiště) - výsledky
••
dvojice
8.4.2017
Čerlinka CUP (Litovel) - výsledky
•••
trojice
15.4.2017
Memory Cup (Orlová) - výsledky
•••
trojice
15.4.2017
Ostře sledované koule (Loděnice) - výsledky
••
dvojice
22.4.2017
Velikonoční vejce (Vojnův Městec) - výsledky
••
dvojice
29.4.2017
••
dvojice
29.4.2017
Prvomájové koulení (Valšovice) - výsledky
•••
trojice
29.4.2017
Grand prix Mariánských lázní (Kolová) - výsledky
•••
trojice
30.4.2017
jednotlivci
1.5.2017
jednotlivci
1.5.2017
Prvomájový Lipnický turnaj (Lipník-fotbalové hřiště) - výsledky
••
dvojice
4.5.2017
MČR Juniorů (Rapotín) - výsledky
••
dvojice
6.5.2017
CENTROPE POLSKO (POLSKO - Checiny) - výsledky
•••
trojice
6.5.2017
Starostovo jarní koulení (Cheb) - výsledky
••
dvojice
6.5.2017
Poděbradka Cup 2017 (Poděbrady) - výsledky
••
dvojice
8.5.2017
kluby
13.5.2017
Château Náměšť (Náměšť na Hané) - výsledky
•••
trojice
13.5.2017
Karlův jarní pohár (Loděnice) - výsledky
jednotlivci
13.5.2017
Stolínský mixér (Stolín) - výsledky
••
dvojice
20.5.2017
MČR 2x2 (Vědomice) - výsledky
••
dvojice
27.5.2017
CENTROPE ČESKO (Liblice) - výsledky
•••
trojice
3.6.2017
MČR 3x3 (Loděnice) - výsledky
•••
trojice
10.6.2017
CENTROPE SLOVINSKO (SLOVINSKO - Velenje) - výsledky
•••
trojice
10.6.2017
Albrechtický kahan (Albrechtice) - výsledky
jednotlivci
10.6.2017
Pepáčkovo koulení (Lipník) - výsledky
••
dvojice
11.6.2017
Kvalifikace ME 2018 1x1 ženy (Kolová ) - výsledky
jednotlivci
11.6.2017
Kvalifikace ME 2018 1x1 muži (Kolová ) - výsledky
jednotlivci
17.6.2017
MČR 3x3 muži - kvalifikace na MS 2018 (Lipník-fotbalové hřiště) - výsledky
•••/•
trojice+1
18.6.2017
Pétanque na zámku (Hrochův Týnec) - výsledky
•••
trojice mix
24.6.2017
MČR 1x1 (Vědomice) - výsledky
jednotlivci
25.6.2017
MČR ve střelbě na přesnost (Vědomice) - výsledky
jednotlivci
1.7.2017
CENTROPE MAĎARSKO (MAĎARSKO - Balaton) - výsledky
•••
trojice
1.7.2017
Turnaj generací (Vrchlabí) - výsledky
••
dvojice
1.7.2017
Vo Jarinovy koule 21. ročník (Hartvíkovice) - výsledky
•••
trojice
5.7.2017
XXI. Kolovská koule (Kolová) - výsledky
••
dvojice
5.7.2017
O brněnskou kouli - XXII. ročník (Ratišovice) - výsledky
•••
trojice
8.7.2017
•••/•
trojice+1
8.7.2017
Memoriál CdP Loděnice (Loděnice) - výsledky
••
dvojice
9.7.2017
kluby
15.7.2017
Hanácký Master Cup - MIX (Sokolovna Litovel) - výsledky
•••
trojice mix
15.7.2017
Krakonošovy koule (Vrchlabí) - výsledky
••
dvojice
22.7.2017
Valšovický pohár (Valšovice) - výsledky
jednotlivci
22.7.2017
Krumsínská HRODA (Krumsín) - výsledky
•••
trojice
22.7.2017
Slunce, seno, pétanque (Loděnice) - výsledky
••
dvojice
22.7.2017
Turnaj 2x2 (Vědomice) - výsledky
••
dvojice
29.7.2017
Grand prix d'Austerlitz (Slavkov) - výsledky
•••
trojice
29.7.2017
•••
trojice
5.8.2017
MČR 2x2 MIX (Cheb) - výsledky
••
dvojice mix
12.8.2017
Podřipský pohár (Vědomice) - výsledky
••
dvojice
12.8.2017
Mozartovy koule (Olomouc) - výsledky
•••
trojice
19.8.2017
MČR 55 PLUS (Stolín) - výsledky
•••/•
trojice+1
19.8.2017
GEKON - O křišťálovou tašku (Loděnice) - výsledky
•••
trojice
26.8.2017
CENTROPE SLOVENSKO (SLOVENSKO - Galanta) - výsledky
•••
trojice mix
26.8.2017
O Kořist z Mordové rokle (Lipník) - výsledky
•••
trojice
2.9.2017
O pohár města Brna - VARS Cup (Hrad Veveří) - výsledky
•••
trojice
3.9.2017
Medlešická Pecka (Chrudim-Medlešice) - výsledky
jednotlivci
9.9.2017
CENTROPE RAKOUSKO (RAKOUSKO - Illmitz) - výsledky
•••
trojice
9.9.2017
Orlovský Kahan (Orlová) - výsledky
•••
trojice
16.9.2017
kluby
23.9.2017
Golden Prague Cup (Ořech) - výsledky
••
dvojice
28.9.2017
Svatováclavské dukáty (Lipník-fotbalové hřiště) - výsledky
••
dvojice
30.9.2017
Svatováclavské koulení (Valšovice) - výsledky
••
dvojice
30.9.2017
O pohár CdP Loděnice (Loděnice) - výsledky
•••
trojice
7.10.2017
kluby
7.10.2017
MEVA Cup (Vědomice) - výsledky
••
dvojice
7.10.2017
Albrechtický pohár (Albrechtice) - výsledky
••
dvojice
14.10.2017
Koule z Aurory (Lipník) - výsledky
•••
trojice
14.10.2017
Zlaté prasátko (Brno-Slatina) - výsledky
•••
trojice
21.10.2017
••
dvojice
43/57
21.10.2017
Podzimní Lipnické koule (Lipník-fotbalové hřiště)
••
dvojice
41/55
28.10.2017
Kapucínova koule (Chrudim)
••
dvojice
72/73
4.11.2017
••
dvojice
17
4.11.2017
TOP KLIP (Litovel)
•••
trojice
20
11.11.2017
FISHING Cup (Brno-Slatina)
•••
trojice
17/75
12.11.2017
••
dvojice mix
34/41
2.12.2017
••
dvojice
2/64


Legenda (zobrazení kategorií turnajů):
Regionál
Prestige/Superprestige
Mistrovství ČR
Mistrovství ČR - postupové
Centrope Cup
Mistrovství ČR - kluby